Deltagere til Boldklubben Frem Julecup

Boldklubben Frem inviterer igen i år til tradionelt julecup 27-28-29 december med flotte præmier til alle

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Glostrup FK C Logo Glostrup FK Glostrup FK
Lyngby B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyngby
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Nissernes IF B Logo FC Holte FC Holte
Vestia 2 B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HOLD A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Rodovre
Ipswich A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lokalbolig A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

U11  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B-1908-3 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
BK Friheden 1 B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
BK Friheden 2 C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
BK Friheden 3 Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Frem B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Frem
Frem B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Frem
Frem C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Frem
Frem C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Frem
Kirke Værløse C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
PSG 4300 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Værløse B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U5  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Boldklubben Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
KB U5 Barcelona Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ2 - Hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Paw Patrol C Logo Tårnby FF Tårnby FF
Pokemon C Logo Tårnby FF Tårnby FF

U6  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 - 2 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndby 1 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Husum 1 B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Måløv Boldklub 2013 Mix Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub

U7  | Herrer/Drenge

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag

Holdnavn Niv Logo Klub
1 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
brøndby if 1 Logo brøndby if brøndby if
brøndby if 2 Logo brøndby if brøndby if
brøndby if 3 Logo brøndby if brøndby if
brøndby if 4 Logo brøndby if brøndby if
Bytoften KK C Logo if bytoften if bytoften
Bytoften KM C Logo if bytoften if bytoften
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 3 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FC Holte Legenderne B Logo FC Holte FC Holte
FC Holte Nissebanden B Logo FC Holte FC Holte
Frem 2 Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Frem1 Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Greve Blå 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Kastrup 1 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup 2 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KBQ1- Blå B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ1- Hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby 1 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Tårnby 2 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Tårnby 3 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Vestia 1 B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 - Thor B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BRØNDBYERNES IF 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Golazo A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
HG A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Team Theis B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa

U8  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1908 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
BRØNDBYERNES IF 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Frem 2 B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Frem1 B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Greve 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Juventus B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Juventus
kastrup 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
kastrup 3 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Mørkøv IF B Logo Mørkøv IF Mørkøv IF
Supertalenterne 1 B Logo IF Bytoften IF Bytoften
Supertalenterne 2 B Logo IF Bytoften IF Bytoften
Team Theis A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893

U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
b93 - ok Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Dragør A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Jægersborg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kastrup A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB 2010 D A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U9 B Hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KF 2010 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet københavns futsal

U9  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
b93 - ok Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bk Frem B Logo boldklubben frem boldklubben frem
Gulddrengene B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Gvi B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Himmelev-Veddelev Boldklub U9 B1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jægersborg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kastrup B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB 2010 D B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U9 B Blå Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Skjoldrødderne C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold

Arrangør: Boldklubben FREM
Sted: Gl Valby Hal
Adresse: Julius Andersens Vej 1
Postnr: 2450
By: Sv
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 15-12-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter