Deltagere til Garant Cup 2018

Løjt IF holder for 7 år i træk et stort stævne! Den 23,24 og 25 november går det løs i Løjt Idrætsanlæg, hvor vi ser meget frem til at byde velkommen til en fantastisk i weekend i selskab med fodbolden.

U10 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 9-12

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
BNS 2 C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
Dybbøl 1 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 2 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Gråsten b C Logo Gråsten boldklub Gråsten boldklub
Hørup UI C Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
Løjt IF 1 B Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 C Logo Løjt IF Løjt IF
Nordals 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nordals Boldklub
Nordals 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nordals Boldklub
Tønder SF Logo Tønder SF Tønder SF
Vonsild 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild
Vonsild B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild

U11 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Fjelstrup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FIF
Løjt IF 1 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 3 Logo Løjt IF Løjt IF

U12 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 15-18

Holdnavn Niv Logo Klub
Øster Højst UIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Øster Højst

U13-U14 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 18-21

Holdnavn Niv Logo Klub
Bbi/Ravsted C Logo Ravsted Ungdoms- og Idrætsforening Ravsted Ungdoms- og Idrætsforening
Fjelstrup Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FIF
HFK piger B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Løjt IF 1 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 3 Logo Løjt IF Løjt IF
Team de blå smølfer C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Team de lyserøde elefanter B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Æ Hjokæ knajte C Logo Hjordkær Ungdoms- & Idrætsforening Hjordkær Ungdoms- & Idrætsforening

U15 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 18-21

Holdnavn Niv Logo Klub
Ensted /AaBK U15 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ensted IF
Jensens Truckservice Logo Skibet IF Skibet IF
Løjt IF 1 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF Piger Logo Løjt IF Løjt IF
Team Britta Nielsen C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15-U16 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Løjt/AaBK 1 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt/AaBK 2 Logo Løjt IF Løjt IF

U6 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9-12

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 1 C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
BNS 2 C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
Starup 1 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 2 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 3 Logo Starup UIF Starup UIF

U7 Mix  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Broager 1 C Logo Broager UI Broager UI
Broager 2 C Logo Broager UI Broager UI
Broager 3 C Logo Broager UI Broager UI
Christiansfeld IF C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Dalby 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 3 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 4 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Løjt IF 1 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 3 Logo Løjt IF Løjt IF
Ødis IF B Ødis IF Logo ukendt af Staevner.dk Ødis IF

U8 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Askov C Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Christiansfeld IF C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Gesten IF B Logo Gesten If Gesten If
Løjt IF 1 C Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 C Logo Løjt IF Løjt IF
Rødekro 1 B Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro 2 C Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Starup UIF B Logo Starup UIF Starup UIF
SUB Sønderborg Inter 1 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB Sønderborg Inter 2 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB Sønderborg Inter 3 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Øster højst B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Øster højst
Aabk A Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U9 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 15-18

Holdnavn Niv Logo Klub
Askov malt Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
CIF 1 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
CIF 2 C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Hørup UI B Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
KB 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 3 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Løjt IF 1 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 Logo Løjt IF Løjt IF
Midtals B Logo Midtals Idrætsforening Midtals Idrætsforening
Ribe BK B Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Toftlunds drenge C Logo Toftlund if Toftlund if
Ødis IF U9 B Ødis IF Logo ukendt af Staevner.dk Ødis IF

U9-10 Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 15-18

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
VB Piger B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

Arrangør: Løjt IF
Sted: Løjt Idrætsanlæg
Adresse: Løjt Skolegade 17
Postnr: 6200
By: Aabenraa
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 18-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
VIF Julestævne 2018
8. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Nødebo Cup 2019
15. - 16. jun 2019
RIF Futsalcup
29. - 30. dec
Newl-Cup 2019
2. mar 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Langå Sparekasse Cup - Oldboys
16. nov
Futsal stævne DBU Jylland, Region 3
2. dec
KN CUP 2018
23. - 25. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter