Deltagere til NRUI Julestævne 2018

NRUI Julestævne 2018 "Så skal julemaden væk - 4 dage med fodbold" Sidste år med 344 hold og mange hold på venteliste - så få tilmeldt allerede nu! vi ses..

U10 drenge årg.09  | Herrer/Drenge

32 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 30/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Agerbæk SF C Logo Agerbæk SF Agerbæk SF
Bredebro IF A Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
F.C Powerhosting A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Papegøjen C Logo Gørding Lourup Idrætsforening Gørding Lourup Idrætsforening
Fysioterapi & Sportsskadescenter Herning A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Gadesalonen A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Gauer Drengene C Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
HFK 1 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 3 C Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Hjerting IF (1) B Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting IF (2) C Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hts C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horne tistrup sig
Ikast FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jelling United B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jerne 1 A Logo Jerne IF Jerne IF
Jerne IF 2 B Logo Jerne IF Jerne IF
Jerne IF 3 C Logo Jerne IF Jerne IF
Kolding Boldklub B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding Boldklub C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding Boldklub A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Nbsif B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Spangsbjerg IF 1 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Sundals Drenge B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Tarp 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarp B
Tarp 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarp B
Tarp 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarp B
Team Jelling B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Tjæreborg if A Logo Tjæreborg if Tjæreborg if
Årre B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U10 piger årg.10/09  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 29/12

Holdnavn Niv Logo Klub
HTS B Logo Tistrup BK Tistrup BK
NBSIF A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
RIBE BK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ribe BK
Snejbjerg Girls B Logo Snejbjerg SG&I Snejbjerg SG&I
Team VAB B Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Varde IF A Logo Varde IF Varde IF
Vinding SF Piger B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding SF Piger 2 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U11 drenge årg.08  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 29/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Agerbæk SF B Logo Agerbæk SF Agerbæk SF
Ask B Logo Alslev Sport & Kultur Alslev Sport & Kultur
Bramming B1 A Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Bramming B2 C Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
DANPAL A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De seje drenge A Logo Billund IF Billund IF
Dream Team C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gauerslund if 1 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund if 2 C Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Good Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet varde
Grindsted GIF B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Gørding C Logo Gørding Lourup Idrætsforening Gørding Lourup Idrætsforening
HIF 1 B Logo Hjerting IF Hjerting IF
HIF 2 B Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hts B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horne tistrup sig
Mejdal B Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
NBSIF 1 A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 2 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NRUI 1 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Starup IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Starup IF
Sønderris B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Varde 1 A Logo Varde IF Varde IF
Varde 2 C Logo Varde IF Varde IF

U12 drenge årg.07  | Herrer/Drenge

28 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 27/12

Holdnavn Niv Logo Klub
"Rie's gamle drenge" C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
B/c C Logo Jerne if Jerne if
Blåbjerg fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blåbjerg
Bredballe boys B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Dakkedak Østjylland B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Grejs-Lindved B Logo Boldklubben Sport Grejsdalen Boldklubben Sport Grejsdalen
Grindsted 1 A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Grindsted 2 B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Hjerting IF 1 A Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting IF 2 C Logo Hjerting IF Hjerting IF
HTS A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIG THORSTRUP
Hviding IF A Logo Hviding IF Hviding IF
Ikast FC A Logo Ikast FC Ikast FC
NRUI/Årre 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI/Årre 2 B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub
Skjern Bank A Logo Aadum Idræts- og Ungdomsforening Aadum Idræts- og Ungdomsforening
Smølferne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spangsbjerg IF 1 A Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SSK 1 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
SSK 2 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Starup IF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Starup
Starup IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Starup
The A Team A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Varde IF1 A Logo Varde IF Varde IF
Varde IF2 B Logo Varde IF Varde IF
Varde IF3 B Logo Varde IF Varde IF

U12 piger årg.08/07  | Kvinder/Piger

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 30/12

Holdnavn Niv Logo Klub
GGIF 1 C Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
GGIF 2 C Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
GGIF 3 C Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Julebukkene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
Kravlenisserne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
NBSIF A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NBSIF
NBSIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NBSIF
NBSIF Pigerne C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NRUI 1 A Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Power Girls B Logo Gørding Lourup Idrætsforening Gørding Lourup Idrætsforening
Rudolfs tøser A Logo Varde IF Varde IF
Rødding A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødding
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF
Spangsbjerg IF 1 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Tarp 1 B Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Tarp 2 A Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Team Nisse B Logo Varde IF Varde IF
U12 Ulvetøserne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Vatnisserne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
ØBG B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U13 drenge årg.06  | Herrer/Drenge

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 29/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Black & White B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
De fantastiske fem C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EfB’s Teletubbies A Logo Esbjerg fB Esbjerg fB
FC Indover B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
FLP Løverne A Logo Bredballe IF Bredballe IF
Fortnite Boys B Logo Tistrup BK Tistrup BK
Loose Canons A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nordenskov 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nordenskov UIF
Nordenskov 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet nordenskov uif
Nordenskov 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nordenskov UIF
Nordenskov 4 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nordenskov UIF
Onuachu Wonderkids C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ribe BK B Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Sjakk drengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Skjern 1 B Logo Skjern GF Skjern GF
Skjern 2 B Logo Skjern GF Skjern GF
Skjern 3 C Logo Skjern GF Skjern GF
Skjern 4 C Logo Skjern GF Skjern GF
Skjern 5 C Logo Skjern GF Skjern GF
Sportmaster Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team netIP/LA Travel 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team netIP/LA Travel 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Varde IF 1 B Logo Varde IF Varde IF
Varde IF 2 B Logo Varde IF Varde IF
Varde IF 3 B Logo Varde IF Varde IF

U14 drenge årg.05  | Herrer/Drenge

23 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 28/12

Holdnavn Niv Logo Klub
A.S.huse/Brødboxen A Logo Outrup Boldklub Outrup Boldklub
Blåbjerg Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blåbjerg Fodbold
Claus´ trylledrenge A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
CT Byg Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De jyske traktore B Logo horsens fs horsens fs
De polske pølser A Logo AC Horsens AC Horsens
EfB A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Hammel Drenge C Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hedensted A Logo Hedensted IF Hedensted IF
HTS B Logo Tistrup bk Tistrup bk
Jensens Truckservice B Logo Skibet IF Skibet IF
Mig og veninderne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
mot A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 3 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Spangsbjerg 1 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg 2 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spar Nord Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
team Ditzel A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Easy On A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Team Midtjylland B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Midtjylland
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U14 piger årg.06/05  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 28/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Autopartner - De søde oliepiger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Byens Guldsmed A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hansi's nissepiger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KoldingQ A Logo KoldingQ KoldingQ
Nissebanden C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horne/Tistrup/Sig
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Pigerne med den røde tud C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
Team Macco B Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
Tjæreborg pigerne B Logo Tjæreborg IF Tjæreborg IF
Tuba Bos piger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grimstrup IF
Vildbjerg SF A Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF

U15 drenge årg.04  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 30/12

Holdnavn Niv Logo Klub
“Hello there” C Logo Varde IF Varde IF
Bjert IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Christmas Allstars B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
CT Byg Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De Hvide Ulve A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De Røde Djævle B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
De Røde Engle B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Fars frikadunser A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Zebra A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HTS B Logo Tistrup bk Tistrup bk
IF92 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
Kagedej C Logo Varde If Varde If
Kolding B2 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding B3 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
LaCHRISerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AH if
NRUI Piger B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Smølf FC A Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
SPORT DIREKT SKJERN A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Starup IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Starup
Sugemalle C Logo Varde IF Varde IF
Team Ib og Agge B Logo Bording if Bording if
Tømrer+Murer Jensen//Jensen A Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
vinding sf C Logo Vinding sportsforening Vinding sportsforening
Årre Boldklub B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U16 piger årg.04/03  | Kvinder/Piger

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 27/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Blåbjerg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brædstrup C Logo Brædstrup If Brædstrup If
Drenge Magneterne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Error B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Allstars A Logo Jerne If Jerne If
Impact Pigerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kolding Queens A Logo KoldingQ KoldingQ
KoldingQ A Logo KoldingQ KoldingQ
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 4 A Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Popo pigerne C Logo Varde IF Varde IF
Team HEG C Logo Ejstrupholm IF Ejstrupholm IF
Team PICIt B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Var-det-Varde A Logo Varde if Varde if

U17 drenge årg.02/03  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 27/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Aflyst B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Alutagrender.dk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De Gæve Gutter C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jbs
De Utrolige A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FBS Als B Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Ginga FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
GMR A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Helle FC 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Helle FC 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HTS C Logo Tistrup BK Tistrup BK
Junge byg A Logo Filskov if Filskov if
Muchachos Juvenes A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nakkestive Nikkedukker B Logo Alslev Sport & Kultur Alslev Sport & Kultur
Ostemis B Logo Esbjerg fb Esbjerg fb
Putins Snigskytter A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Sydbank - Hedensted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Easy On A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Pixels A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team X A Logo fc midtjylland fc midtjylland

U18/dame senior  | Kvinder/Piger

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 29/12

Holdnavn Niv Logo Klub
BB B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
By MIX A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bøllerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Balle musik- og idrætsefterskole
DanBolig Grenå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
DE TØSERNE B Logo Tistrup BK Tistrup BK
Helle-dusseda B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jerne IF B Logo Jerne IF Jerne IF
No name A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Old boys A Logo Jerne if Jerne if
Rød Stue B Logo Jerne IF Jerne IF
SIF Qajebajer B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
SINE-pigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sportsefterskolen SINE
TEAM 10 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10
Team Dakke Dak B Logo Varde if Varde if
Vikar Landsholdet B Logo Varde IF Varde IF
Årre 1 B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub
Årre 2 B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U19/herre senior  | Herrer/Drenge

29 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 28/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjørne brødrene A Logo Brørup Gymnastikforening Brørup Gymnastikforening
Deloitte A Logo Agerbæk SF Agerbæk SF
Den Jyske sparekasse Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC polo A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Flødefødderne A Logo Agerbæk SF Agerbæk SF
Gabriel på Banen A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gram C Logo Gram Idrætsforening Gram Idrætsforening
Hestene B Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912
Joga Bonito A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lely Auto A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lem BK B Logo Lem Boldklub Lem Boldklub
MOT G&U A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Mother Lovers A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nordenskov C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nordenskov UIF
Nordic Art A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Paulsen Regnskab A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Peter og de andre kopier B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Starup Auto A Logo Agerbæk SF Agerbæk SF
Sunny IF C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Søstrene Lauridsen C Logo Tistrup BK Tistrup BK
TAKSATOR.NU A Logo AC Horsens AC Horsens
Team easy on B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Telesikring C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Tommys tumper B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tækkemand Peter Berg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tårnvej Biler Grindsted B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Universal Transport (U18) B Logo Skibet IF Skibet IF
Vorbasse BK B Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912
Æ Knaaaaaaaag A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS

U6 p/d årg.13  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 30/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Hjerting 1 Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting 2 Logo Hjerting IF Hjerting IF
NRUI 1 Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Prutbananerne B Logo Tjæreborg if Tjæreborg if
Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U7 p/d årg.12  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  6 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 30/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Football Fighters Logo Hjerting IF Hjerting IF
Grindsted C Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
NRUI 1 Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Ribe 1 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 3 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Team grindsted Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
The Champions Logo Hjerting IF Hjerting IF
The COOL boys Logo Hjerting IF Hjerting IF
Varde IF 1 B Logo Varde IF Varde IF
ØBG Buskelund 1 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U8 drenge årg.11  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 28/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramming B 1 A Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Bramming B 2 C Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
De blå drenge B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Grindsteds drenge B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
HFK 1 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 3 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HTS Boys C Logo Tistrup BK Tistrup BK
KFUM 1 B Logo Herning KFUM Herning KFUM
KFUM 2 C Logo Herning KFUM Herning KFUM
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Spangsbjerg if 1 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg if 2 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Varde if 1. A Logo Varde if Varde if
Varde if 2. B Logo Varde if Varde if
Varde if 3. C Logo Varde if Varde if

U8 piger årg.12/11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 30/12

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 drenge årg.10  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 27/12

Holdnavn Niv Logo Klub
De blå drenge B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Grindsted GIF B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
JBS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Janderup Billum Samarbejde
Læborg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Læborg GU
NRUI 1 A Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Ribe BK 1 A Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 2 C Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Skovlund/Ansager C Logo Ansager IF Ansager IF
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Super HTS drenge 1 C Logo Tistrup BK Tistrup BK
Super HTS drenge 2 C Logo Tistrup BK Tistrup BK
Sønderris SK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sønderris Sportsklub
Varde 1 (A) A Logo Varde if Varde if
Varde 2 ( A) A Logo Varde if Varde if
varde 3 (B) B Logo Varde if Varde if
varde 4 ( B) B Logo Varde if Varde if
Vinding SF1 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

Arrangør: Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Sted: Helle Hallerne
Adresse: Vrenderupvej 40C
Postnr: 6818
By: Årre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 26-12-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter