Deltagere til Sanderum Pige Cup 2. december 2018

Stævnet afvikles med matching i fokus. Dvs vi spiller indledende puljer, deler herefter i nye puljer med ALLE hold. Dvs lige mange kampe til alle, og efterfølgende medaljer til alle

U11/12  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 2/12 kl 1300-1800

Holdnavn Niv Logo Klub
Kuu. B Logo Ubberud IF Ubberud IF
Sanderum 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum BK
Sanderum 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum 2
VB1 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vsf u12 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vsf U12-2 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Årslev 1 B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub
Årslev 2 B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub
Årslev B B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U13/14/15  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 2/12 kl 1300-1800

Holdnavn Niv Logo Klub
Kuu. C Logo Ubberud IF Ubberud IF
OKS C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum
Sanderum 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet sanderum

Arrangør: Sanderum Boldklub
Sted: FKS-hallen
Adresse: Tranehøjen 5
Postnr: 5250
By: Odense SV
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 04-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter