Deltagere til Efterskolen Lindenborg Roskilde Pige Cup

Efterskolen Lindeborg Roskilde Pige Cup U9 - U16. Efterskolen Lindenborg og Roskilde Pigefodbold indbyder til indendørsstævne med masser af stemning og flotte præmier lørdag d. 2 marts søndag til d. 3 marts for a og b hold.

U-10  | AB  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilles lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby Fodbold B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
De seje piger C Logo Viby Idrætsforening Viby Idrætsforening
FixPigerne2009 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Greve U10 Hvid C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
HB C Logo Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
Hvalsø C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvalsø
Roskilde Pigefodbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Roskilde Pigefodbold 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Solrød FC. B Logo Solrød FC Solrød FC
Stenløse BK B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Svogerslev Boldklub B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
TIIF C Logo Torslunde Ishøj Idrætsforening Torslunde Ishøj Idrætsforening

U-11  | AB  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilles lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
FixPigerne2007-2008 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
fremad valby B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Greve U10 Pink A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
HB C Logo Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
Roskilde U11 A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Roskilde U11 B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Roskilde U11 C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Solrød FC Logo Solrød FC Solrød FC
sundby blå Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby Rød Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U-12  | AB  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilles lørdag eftermidda

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIK 65 Strøby C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Allerød FK U12-piger blå B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK U12-piger hvid Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
FIF/Ålholm B Logo Ålholm If Ålholm If
Greve Blå A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HGB Tøserne B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Hvalsø's Seje Piger B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
RPF U12 B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
RPF U12A B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
VIF pigerne u12 A Logo Vanløse IF Vanløse IF

U-13  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilles søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fodboldfokus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Guldpigerne TFF B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Los Blancos A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Vanløsepigerne u13 A Logo Vanløse IF Vanløse IF

U-14  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilles søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jogo Bonito A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Merseyside devils Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold

U-15  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: spilles søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-16  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilles søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9  | AB  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilles lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Brøndby If 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
De seje tøzer B Logo Viby IF Viby IF
FC Lejre B Logo FC Lejre FC Lejre
FC Lejre 2 B Logo FC Lejre FC Lejre
FIXPigerne2010 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Greve Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Roskilde Pigefodbold 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Roskilde Pigefodbold 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Stenløse BK B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Såby pigerne B Logo Saaby Fodbold Saaby Fodbold


Sted: Trekroner hallen
Adresse: Trekroner Allé 1
Postnr: 4000
By: Roskilde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2019>
mationtofr
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 15-02-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter