Deltagere til Efterskolen Lindenborg Roskilde Pige Cup

Efterskolen Lindeborg Roskilde Pige Cup U9 - U16. Efterskolen Lindenborg og Roskilde Pigefodbold indbyder til indendørsstævne med masser af stemning og flotte præmier lørdag d. 2 marts søndag til d. 3 marts for a og b hold.

U-10  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
fremad valby B Logo Fremad Valby Fremad Valby

U-12  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK U12-piger blå B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK U12-piger hvid Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Guldpigerne B Logo Tårnby ff Tårnby ff
Hvalsø's Seje Piger B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
RPF U12 B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
RPF U12A B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold

U-13  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fodboldfokus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Guldpigerne TFF B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Los Blancos A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold

U-14  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jogo Bonito A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Merseyside devils Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold

U-15  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-16  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje tøzer B Logo Viby IF Viby IF
Greve Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Roskilde Pigefodbold 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Roskilde Pigefodbold 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold


Sted: Trekroner hallen
Adresse: Trekroner Allé 1
Postnr: 4000
By: Roskilde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2019>
mationtofr
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 15-02-2019


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter