Deltagere til Sanderum Cup 1.-2- december 2018

Stævnet afvikles med matching i fokus. Dvs vi spiller indledende puljer, deler herefter i nye puljer med ALLE hold. Dvs lige mange kampe til alle, og efterfølgende medaljer til alle

U10  | BC  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 1/12 1530-1800

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagges Boys B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Dalum Hvid B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum Rød C Logo Dalum IF Dalum IF
Erritsø GIF 1 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Højby S&G B Logo Højby S&G Højby S&G
KB 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KFUM Odense 1 B Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense
KFUM Odense 2 C Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense
Kolding IF (2) C Logo Kolding IF Kolding IF
Middelfart FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Middelfart FC
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
OB 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 3 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 4 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Oks 1 Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Rolfsted B Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Tved 1 A Logo Tved Boldklub Tved Boldklub

U11  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 2/12 0800-1030

Holdnavn Niv Logo Klub
Drengene fra Søndersø C Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
OKS B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum
Sanderum 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum
Sanderum 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum
Sanderum 4 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum

U12  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 2/12 1030-1300

Holdnavn Niv Logo Klub
allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Allesø 2 B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
allesø gf C Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
CMA BYG B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Fjordager 1 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 2 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Hjerting IF 1 B Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting IF 2 B Logo Hjerting IF Hjerting IF
Kirkeby IF C Logo Kirkeby Idrætsforening Kirkeby Idrætsforening
Kirkeby IF Logo Kirkeby Idrætsforening Kirkeby Idrætsforening
OKS Blå B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS Rød B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub

U5  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 1/12 1030-1300

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 1/12 1030-1300

Holdnavn Niv Logo Klub
bbb1 B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
bbb2 B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Næsby 1 B Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
SUB 1 C Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev

U7  | BC  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 1/12 1030-1300

Holdnavn Niv Logo Klub
Erritsø GIF 1 Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
HPTI 1 C Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HPTI 2 C Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HPTI 3 C Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Middelfart 1 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfart 2 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
OB 1 Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 2 Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 3 Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 4 Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 5 Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 6 Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
SUB 2 C Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev
Æblerne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover

U8  | BC  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 1/12 0800-1030

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Bagges Boys C Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Dalum 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Holluf Pile 1 C Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Holluf Pile 2 B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Holluf Pile 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
OB B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Sanderum Boldklub Hold 1 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub Hold 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

U9  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 1/12 1300-1530

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF2 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BM 1 B Logo Marienlyst Marienlyst
BM 2 B Logo Marienlyst Marienlyst
HPTI B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Nierne B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Sanderum 1 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

Arrangør: Sanderum Boldklub
Sted: FKS-hallen
Adresse: Tranehøjen 5
Postnr: 5250
By: Odense Sv
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 04-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter