Deltagere til Sengeløse Futsal og inde cup

Kom til Sengeløse og spil Alm. Indendørs eller Futsal. Vi spiller med resultater og rigtige dommere.

U10 Futsal  | AB  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse fodbold piger A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U10 Futsal piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Birkerød Skjold B Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold
Greve Pink A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
Sengeløse piger A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U10 piger  | Kvinder/Piger

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
B B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Birkerød Skjold C Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold
FB Pigerne B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Greve Blå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
Greve Hvid C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
Greve Pink A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
Guldpigerne B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Guldtøserne C Logo Tårnby FF Tårnby FF
Hvidovre IF C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF Blå B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Måløv Boldklub U10P C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Pige U10A A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Pige U10B B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Pige U10C C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Sengeløse piger A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sengeløse piger C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
sundby blå A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby Grøn C Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U11 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2008 CKR 1 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B.93 2008 CKR 2 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
SGIF - Sengeløse Drenge B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U11 Futsal  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Futsal piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Roskilde Pigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Sengeløse piger A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HUI 1 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI 2 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Sengeløse piger A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
sundby Lyserød A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby Rød C Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U12 drenge  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Cik C Logo Christianshavns IK Christianshavns IK
Cik 2 C Logo Christianshavns IK Christianshavns IK
Faxe kondi drengene C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
LBK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lejerbo Boldklub
TFC 1 C Logo Taastrup FC Taastrup FC
TFC 2 C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Ålholm IF 1 C Logo Ålholm If Ålholm If
Ålholm IF 2 C Logo Ålholm IF Ålholm IF

U13 drenge  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag efter kl. 16.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe Kondi dregene - Blå C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Faxe kondi drengene C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Hundige Rød C Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
Hundige Sort C Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub

U9 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
RB1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Sengeløse I B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sengeløse II C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U9 Futsal  | AB  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BS72 A Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Sengeløse drenge B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sengeløse piger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse

U9 Futsal piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse piger A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Boldklubben Hekla A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
FC Lejre C Logo FC Lejre FC Lejre
FC Lejre 2 C Logo FC lejre FC lejre
Sengeløse piger A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
SGIF slagslunde / Ganløse Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF slagslunde / Ganløse C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF slagslunde / Ganløse Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF slagslunde / Ganløse C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SGIF slagslunde / Ganløse Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Arrangør: Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sted: Sengeløse hallen
Adresse: Spangåvej 9
Postnr: 2630
By: Taastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Futsal

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 13-01-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter