Deltagere til Løjt Super Brugsen Cup 2018

Vi GENTAGER SUCCESEN HÅNDBOLDSTÆVNE FOR BREDDE Håndbold Weekenden d. 14.-16. december For U6, U8, U10, U12, U14 Løjt IF Håndbold & Super Brugsen Løjt, afholder Super Brugsen Løjt Julestævne 2018 i Løjt hallerne ved Åbenrå, Sønderjylland.

U10 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Middag/Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Løjt IF B Logo Løjt IF Løjt IF
Sundeved HK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved HK
Team Møgeltønder Tønder Håndbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TM Tønder Håndbold
TEAM NINJA A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TEAM HADERSLEV KFUM

U10 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Middag/Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BBI/Saxburg C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BBI/Saxburg
Løgum IF C Logo Løgum IF Løgum IF
OJHK U10 drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Over Jerstal Håndboldklub
TEAM MYTH C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TEAM HADERSLEV KFUM
Team Møgeltønder Tønder Håndbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TM Tønder Håndbold
Tinglev SV C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tinglev IF
TMT 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Møgeltønder Tønder håndbold

U10 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Middag/Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF B Logo Bov IF Bov IF
Løjt IF C Logo Løjt IF Løjt IF
Sundeved HK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved HK
Team Møgeltønder Tønder Håndbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TM Tønder Håndbold

U10 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Middag/Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BBI/Saxburg C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BBI/Saxburg
Nissebanden C Logo Brande HK Brande HK
OJHK U10 piger C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Over Jerstal Håndboldklub
TM Tønder 2 C Logo Tønder SF Tønder SF
Vejen HK C Logo Vejen håndboldklub Vejen håndboldklub
Vejen HK 2 C Logo Vejen håndboldklub Vejen håndboldklub
Vojens Håndboldforening C Logo Vojens Håndboldforening Vojens Håndboldforening

U12 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Felsted if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted if
Løgum IF C Logo Løgum IF Løgum IF
Løjt IF 2 C Logo Løjt IF Løjt IF
OJHK U12 drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Over Jerstal Håndboldklub
Tinglev-Lundtoft 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tinglev IF
U12 drenge C Logo Skibet IF Skibet IF

U12 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Rødekro Aabenraa A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
Team Haderslev KFUM A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Haderslev KFUM

U12 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FHK U12D B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fredericia Håndbold Klub
Løgum IF B Logo Løgum IF Løgum IF
Løjt IF 1 B Logo Løjt IF Løjt IF
Starup drengene B Logo Starup UIF Starup UIF

U12 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF B Logo Bov IF Bov IF
Løjt Girls B Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF U10 Piger C Logo Løjt IF Løjt IF
THK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Haderslev
Vojens Håndboldforening B Logo Vojens Håndboldforening Vojens Håndboldforening

U12 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FHK C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FHK
TEAM NØS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TEAM NØS
thk C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet THk
Vejen HK2 C Logo Vejen håndboldklub Vejen håndboldklub

U12 Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FHK A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FHK
TEAM NØS 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TEAM NØS
Vejen HK 1 A Logo Vejen håndboldklub Vejen håndboldklub

U14 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Løgum A Logo Løgum IF Løgum IF
Rødekro/Aabenraa Håndbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro/Aabenraa Håndbold
TM Tønder A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TM Tønder

U14 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hjordkær's drenge. C Logo Hjordkær Ungdoms- & Idrætsforening Hjordkær Ungdoms- & Idrætsforening
Løgum IF 2 C Logo Løgum IF Løgum IF
Rødekro/Aabenraa Håndbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro/Aabenraa Håndbold

U14 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
BBI/saksburg/Tinglev B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BBI/saksburg/Tinglev
Dybbøl B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
FHK Fighterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FHK - Fredericia Håndboldklub af 1990
TM Tønder B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TM Tønder

U14 Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Mix  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredsten C Logo Bredsten SG&I Bredsten SG&I
Bredsten C Logo Bredsten SG&I Bredsten SG&I
De Blå Banditter 1 B Logo Vojens håndboldforening Vojens håndboldforening
De Blå Banditter 2 C Logo Vojens Håndboldforening Vojens Håndboldforening
Løgum IF 1 C Logo Løgum IF Løgum IF
Løgum IF 2 C Logo løgum IF løgum IF
Løjt IF 1 C Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 C Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 3 C Logo Løjt IF Løjt IF
OJHK U6 mix C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Over Jerstal Håndboldklub
Rødekro Aabenraa C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
Rødekro-Aabenraa R1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro-Aabenraa
Rødekro-Aabenraa R2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro-Aabenraa
Starup 1 A Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 2 B Logo Starup UIF Starup UIF
TMT U6 mix C Logo Tønder SF Tønder SF
TMT U6 mix C Logo Tønder SF Tønder SF
TMT U6 mix C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMT

U8 Mix  | C  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bylderup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BBI/Saxburg
De få C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
Løgum IF C Logo Løgum IF Løgum IF
Løjt IF B Logo Løjt IF Løjt IF
OJHK U8 mix C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Over Jerstal Håndboldklub
Rødekro 3 C Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro Aabenraa Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
Starup U7 C Logo Starup UIF Starup UIF
Sunedved HK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundeved HK
Tinglev SV C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tinglev IF
TMT U8 mix 2 C Logo Tønder SF Tønder SF
Toftlund U8 Mix C Logo Toftlund IF Toftlund IF

U8 Mix  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Løjt IF 1 A Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 C Logo Løjt IF Løjt IF
Rødekro 1 A Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro Aabenraa Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
TMT U8 mix 1 A Logo Tønder SF Tønder SF

U8 Mix  | B  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Løgum IF B Logo Løgum IF Løgum IF
Rødekro 2 B Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro Aabenraa Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
Starup UIF 1 B Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF 2 B Logo Starup UIF Starup UIF
Tinglev SV B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tinglev IF
TMT U8 mix3 B Logo Tønder SF Tønder SF
U8 hold 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ensted if
U8 hold 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ensted if
Vojens 1 B Logo Vojens Håndboldforening Vojens Håndboldforening
Vojens 2 B Logo Vojens Håndboldforening Vojens Håndboldforening

Arrangør: Løjt IF
Sted: Løjt Idrætsanlæg Hal 1 & 2
Adresse: Løjt Skolegade 17
Postnr: 6200
By: Aabenraa
Land: Danmark

Sport: Håndbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 01-12-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Sønderjyske Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Arnhem Handball Cup
20. - 21. apr 2019
AGF CUP 2019
19. - 21. apr 2019
Kolding Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Spøttrup Floorball Open 2019
2. mar 2019
Verler Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Berlin Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Spøttrup Floorball Open 2019
2. mar 2019
AGF CUP 2019
19. - 21. apr 2019
Verler Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Berlin Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Kolding Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Sønderjyske Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Arnhem Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Følg Staevner.dk på Twitter