Deltagere til Skals Cup 2018

Det populære og traditionsrige stævne Skals Cup for U6 - U19 afholdes igen i år i Skals Idrætscenter. Man kan læse meget mere om stævnet, herunder rækker, påregnede spilletidspunkter, præmier m.m. her på staevner.dk.

Slettet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Slettet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Slettet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Slettet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Drenge 2009 "AB"  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 17/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Houlkær IF Logo Houlkær IF Houlkær IF
Skive ik Resen 1 Logo Skive ik Skive ik
Skivw IK - Egeris Logo Skive IK Skive IK
Team Sct. Jørgen A Logo Overlund GF Overlund GF
Viborg Søndermarken IK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Viborg Søndermarken
Aalestrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalestrup

U10 Drenge 2009 "BC"  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 17/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Feldborg/Haderup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Feldborg/Haderup If
Feldborg/Haderup IF (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Feldborg/Haderup IF
LGIF U10D B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Nordvestmors BK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nordvestmors BK
Rebild Syd Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Haverslev
Rebild Syd Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Haverslev
Skive IK - Egeris Logo Skive IK Skive IK
Skive ik Resen 2 Logo Skive ik Skive ik
SUB 88 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
VFF C Logo Viborg FF Viborg FF

U11 Drenge 2008 "AB"  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 17/11 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Barca Boys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Houlkær 1 A Logo Houlkær IF Houlkær IF
Stoholm IF Logo Stoholm If Stoholm If

U11 Drenge 2008 "BC"  | BC  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 18/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK90 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK90
BMK90 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK90
Houlkær 2 Logo Houlkær IF Houlkær IF
KVIK/Aalestrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KVIK/Aalestrup
KVIK/Aalestrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kvik/Aalestrup IF
Løgstrup G&IF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Mariager IK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mariager IK
Spentrup B Logo Spentrup IF Spentrup IF
SUB 88 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
Vindblæs Boldklub (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vindblæs Boldklub
Vindblæs Boldklub (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vindblæs Boldklub

U11 Piger 2008-09  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 18/11 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hammerum IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammerum IF
Mejdal-Halgård Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mejdal
Ommersyssel IF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
Ommersyssel IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
Overlund GF Logo Overlund GF Overlund GF
Thisted FC B Logo Thisted FC Thisted FC
Thisted FC (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ØBG C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U12 Drenge 2007 "AB"  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 17/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 90 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møldrup
NUGF Viborg 1 A Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken

U12 Drenge 2007 "BC"  | BC  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 18/11 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF Logo Ans If Ans If
BMK 90 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møldrup
Farsø/Ullits C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Farsø/Ullits 2 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
HA85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 2 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
KVIK/Aalestrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KVIK/Aalestrup IF
Mariager IK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mariager IK
Randers KFUM Logo Randers KFUM Randers KFUM
Simon Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IK Vest
SUB88 1 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB88 2 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
Vinding sf A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Aars IK B Logo Aars IK Aars IK

U12 Piger 2007  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 18/11 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening
Bøllerne Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening
Farsø/Ullits IK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Farsø/Ullits IK
Hammel Gf Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammel Gf
Hanstholm IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hanstholm
Løgstrup C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Overlund GF Logo Overlund GF Overlund GF

U13 Drenge 2006 "AB"  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 25/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Eastside 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside
Eastside 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside
FUIK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Farsø/Ullits IK
Knejterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
Vejgaards Drenge A Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U13 Drenge 2006 "BC"  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 24/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Eastside Logo Overlund GF Overlund GF
FUIK (1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Farsø/Ullits IK
FUIK (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Farsø/Ullits IK
Jarl Arden IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jarl Arden IF
Mejrup GU Logo Mejrup GU Mejrup GU
Ommersyssel IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
SUB 88 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
Team X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Struer
Team X pro Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Struer

U13 Piger 2006-07  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 24/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ommersyssel If Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel If
Sjørslev C Logo Sjørslev-Demstrup Idrætsforening Sjørslev-Demstrup Idrætsforening
SUB 88 B Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening

U14 Drenge 2005 "AB"  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 25/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Drenge 2005 "BC"  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 24/11 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
IK Vest Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ranum
Kristrup 1 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Kristrup 1 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Kristrup 2 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Løgstrup G&IF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup G&IF 2 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup G&IF 3 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
PFU - U14 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU
Sills Drenge B Logo Bording IF Bording IF
SUB 88 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
Aalestrup If Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U15 Drenge 2004 "AB"  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 25/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 Drenge 2004 "BC"  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 25/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Alhedens IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Alhedens IF
BMK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Bording IF Logo Bording IF Bording IF
KVIK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KVIK/Aalestrup
Løgstør IF Logo Løgstør If Løgstør If
SUB88 1 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB88 2 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
TVS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport
Aalestrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kvik/Aalestrup If

U15 Piger 2004-05  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 25/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hansens gardiner Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Højslev Station If
Happy feets Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
HGF U15 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammel
IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Sdif pigerne C Logo Sjørslev-Demstrup Idrætsforening Sjørslev-Demstrup Idrætsforening
Skive IK (1) Logo Skive IK Skive IK
Skive IK (2) Logo Skive IK Skive IK
Skive ik åkjær 1 C Logo Skive ik Skive ik
Skive ink åkjær 2 C Logo Skive ik Skive ik
VHo8 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord
Wanyama guns B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken

U16 Drenge 2003  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 24/11 eftermid/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
De gamle Hunde B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Eastside Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside
Foulum If (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Foulum If
Foulum If 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Foulum If
Hanstholm Køkken B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Kjellerup If Logo Kjellerup If Kjellerup If
Mandals Nisser B Logo Stilling IF Stilling IF
PFU - U16 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU
SUB 88 1 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 2 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
Sub til opingi A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
www.dkcasinoer.dk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horsens

U17 Drenge 2002  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 25/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Erik noget.... Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg
IL på svampe C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Jeus får Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jesu får
Joga Bonito A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Kongerne af Svendborg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vojens
Nissum Pinguins Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nissum
SES Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet King
Trommer FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Trommer FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U18 Piger 2001-2003  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 25/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kjellerup-Frederiks Q Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kjellerup-Frederiks

U19 Drenge 2000-2001  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 25/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Frema A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sailors B Logo Sallingsund FC Sallingsund FC

U6 Mix 2013  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 17/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BT/SVIF
Ikast FC Logo Ikast FC Ikast FC
KVIK/AIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KVIK/AIF
Løgstrup U6 Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Nørager/Rørbæk IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager/Rørbæk If
SIF Små Fødder A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Skive IK - Åakjær (2) Logo Skive IK Skive IK
Skive IK - Aakjær 1 Logo Skive IK Skive IK
Viborg Søndermarken 1 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg Søndermarken 2 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U7 Mix 2012  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 17/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Alhedens IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Alhedens IF
Bjerringbro IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bjerringbro
Foulum If Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Foulum If
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Houlkær If Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Houlkær
Houlkær If (2) Logo Houlkær If Houlkær If
IF Jarl Arden U7 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
LGIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Løgstrup
Overlund GF 1 C Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 2 C Logo Overlund GF Overlund GF
Skive IK - Egeris 1 Logo Skive IK Skive IK
Skive IK - Egeris 2 Logo Skive IK Skive IK
TVS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport
Viborg Søndermarken 1 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg Søndermarken 2 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg Søndermarken 3 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Aalestrup IF Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U8 Mix 2011  | Mixede

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 17/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerringbro Tigers B Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
BT-SVIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BT-SVIF
Galten If A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten If
Galten If C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten If
Hobro IK B Logo Hobro ik Hobro ik
Ikast FC A Logo Ikast FC Ikast FC
Markens drenge, SIK1 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Markens drenge, SIK2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Markens drenge, SIK3 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Markens drenge, SIK4 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Markens drenge, SIK5 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Overlund Gf B Logo Overlund GF Overlund GF
Ravnsbjerg IF A Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Skive Egeris 1 B Logo skive ik skive ik
Skive Egeris 2 C Logo skive ik skive ik
Skive Ik Resen B Logo Skive IK Skive IK
Skive IK Resen 2 C Logo Skive IK Skive IK
SUB 88 C Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening
Sydmors IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sydmors
Viborg FF 1 A Logo Viborg FF Viborg FF
Viborg FF 2 C Logo Viborg FF Viborg FF

U9 Mix 2010  | Mixede

26 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør 17/11 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
9560 C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Alhedens IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Alhedens If
Arden U9 C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
BMK Banditterne C Logo BMK 90 BMK 90
GUG Boldklub A Logo GUG Boldklub GUG Boldklub
GUG Boldklub B Logo GUG Boldklub GUG Boldklub
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad Gif A Logo Gødvad Gif Gødvad Gif
HSK C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hadsten Sportsklub
Højslev Station (1) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Højslev Station
Højslev Station (2) C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Højslev Station 2
Ikast FC Logo Ikast FC Ikast FC
Nordvestmors BK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nordvestmors BK
NUGF C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
OGF1 A Logo Overlund GF Overlund GF
OGF2 C Logo Overlund GF Overlund GF
Ommersyssel If C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel If
Skive IK Logo Skive IK Skive IK
Spentrup B Logo Spentrup IF Spentrup IF
Støvring IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Støvring IF
SUB 88 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
VFF B Logo Viborg FF Viborg FF
Viborg Søndermarken IK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Viborg Søndermarken IK
Viborg Søndermarken IK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Viborg Søndermarken IK
Vridsted IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vridsted IF

Arrangør: Skals Fodboldforening
Sted: Skals Idrætscenter
Adresse: Kærvej 9
Postnr: 8832
By: Skals
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 22-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter