Deltagere til Gladsaxe / CC Sportswear Cup

Indendørs fodboldturnering for U7/13 drenge i Gladsaxe Sportscenter. MANGLER U09 A, U10 AB OG U11 BC, MEN TILMELDING I ANDRE RÆKKER OGSÅ ÅBEN (400,- pr. hold). Det er os med de store pokaler!

U00 (FEJL)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U07 AB (2012)  | AB  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller:  Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Juventus Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AB Tårnby 1 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby 2 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FV1 A Logo Fremad Valby Fremad Valby
FV2 B Logo Fremad Valby Fremad Valby
GFA A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Hareskov 2012 - 1 B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hellas 1 Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hellas 2 Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hellas 3 B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Husum U7 B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Husum U7-2 B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
JB Tigers (AB) B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB Ninjago Q3 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Vallensbæk 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U07 C (2012)  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Dragør 3 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FV3 C Logo Fremad Valby Fremad Valby
JB Tigers (3) C Logo jægersborg boldklub jægersborg boldklub
KB Spinjitzu Q3 C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
St. Lyngby IF C Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds
Vallensbæk 3 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 4 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U08 A (2011)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 Liverpool A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Golazo A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Løveungerne 1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U08 B (2011)  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve fodbold B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
JB Tigers (1) B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
JB Tigers (2) Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Løveungerne 2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
SGIF U8 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
Ålholm IF B Logo Ålholm IF Ålholm IF

U08 BC (2011)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag frokost

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragør 2 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Greve fodbold C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve fodbold C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Ålholm IF C Logo Ålholm IF Ålholm IF

U09 A (2010)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U09 B (2010)  | B  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller:  Lørdag frokost

Holdnavn Niv Logo Klub
Græshopperne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Boldklubben
Helsinge B Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
HIK Blå B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB 2010 T B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U9 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
SGIF U9 drenge B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF
Vallensbæk 1 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vanløse IF 1 B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vanløse IF 2 B Logo Vanløse IF Vanløse IF

U09 BC (2010)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
RBK Leoparderne C Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
Tune IF C Logo Tune IF Tune IF
Vallensbæk 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 3 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U10 AB (2009)  | AB  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller:  Lørdag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 BC (2009)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B82 U10 Hold 1 C Logo B82 Virum B82 Virum
B82 U10 Hold 2 C Logo B82 Virum B82 Virum
BSV Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BSV 2 Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk

U11 AB (2008)  | AB  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Blå A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 Hvid A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Glade drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HVB 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
RB-1 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
TNH A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Aakanden Blå A Logo Aakanden GF Aakanden GF
Aakanden Hvid B Logo Aakanden GF Aakanden GF

U11 BC (2008)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub
Ajax B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
B1903 C Logo B1903 B1903
TFC 1 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
TFC 2 C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U12 ABC (2007)  | AC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 ABC (2006)  | AC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bakkegårds drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Hvid C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Teknisk fodbold Akademi A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
VIF blå A Logo Vanløse IF Vanløse IF
VIF hvid A Logo Vanløse IF Vanløse IF

Arrangør: Værebro Boldklub
Sted: Gladsaxe Sportshal
Adresse: Vandtårnsvej 55
Postnr: 2860
By: Søborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 15-01-2019

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter