Deltagere til Gladsaxe / CC Sportswear Cup

Indendørs fodboldturnering for U7/13 drenge i Gladsaxe Sportscenter sponseret af CC Sportswear (400,- pr. hold). LEDIG PLADS U08 BC OM SØNDAGEN. Det er os med de store pokaler!

U00 (FEJL)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U07 AB (2012)  | AB  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub

U07 C (2012)  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller:  Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bytoften KK C Logo IF Bytoften IF Bytoften
Bytoften KM C Logo IF Bytoften IF Bytoften
G77 drengene C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Husum U7 C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
SGIF C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U08 A (2011)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Espergærde IF A Logo Espergærde IF Espergærde IF
HIK1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Løveungerne 1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U08 B (2011)  | B  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AB
FCK 1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
FCK 2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Greve Fodbold 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Herlev IF 1 B Logo Herlev IF Herlev IF
Kastrup 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Supertalenterne 1 B Logo IF Bytoften IF Bytoften
Supertalenterne 2 B Logo IF Bytoften IF Bytoften
Værløse BK 1 B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Ålholm IF Logo Ålholm IF Ålholm IF

U08 BC (2011)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag frokost

Holdnavn Niv Logo Klub
Brønshøj C Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
FCK 3 C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Greve Fodbold 2 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 3 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hekla U7 C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Team Theis C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893

U09 A (2010)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U09 B (2010)  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller:  Lørdag frokost

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
BSV B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Greve Pink B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
Helsinge B Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
Nif B Logo Næstved IF Næstved IF
Ringsted IF B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Vallensbæk 1 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U09 BC (2010)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 -U9 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Fix 3 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
G77 drengene C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Vallensbæk 3 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VB 1968 Pigerne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB 1968

U10 AB (2009)  | AB  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller:  Lørdag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortnite-Drengene A Logo Glostrup FK Glostrup FK
HG 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
JB B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB 2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U10 BC (2009)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
HG 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 4 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
JB C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub

U11 AB (2008)  | AB  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 C Logo B1903 B1903
B93 Blå A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 Hvid A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
FC Nordsjælland A Logo FC Nordsjælland FC Nordsjælland
FC Nordsjælland A Logo FC Nordsjælland FC Nordsjælland
HG1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
PSG 4300 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
RIF Youngboys A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Taastrup B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U11 BC (2008)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller:  Søndag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 BC (2007)  | BC  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub
2641 B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
AK Byg B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
B.B.Smedeseeice B Logo Raklev GI Raklev GI
B93 Blå B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 Hvid B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Fortnite Boys B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
SIF Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Sportmonda B Logo Tuse IF Tuse IF
Young boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 BC (2006)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Hvid B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Fodsålerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
SOIF - Hold 1 B Logo Slangerup og Omegns IF Slangerup og Omegns IF
SOIF - Hold 2 C Logo Slangerup og Omegns IF Slangerup og Omegns IF
Teknisk fodbold Akademi B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Arrangør: Værebro Boldklub
Sted: Gladsaxe Sportshal
Adresse: Vandtårnsvej 55
Postnr: 2860
By: Søborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 18-12-2018

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter