Deltagere til Hansen & Nissen Cup 2018

Horsens Mellem jul & Nytår Hatting-Torsted Fodbold Ungdom Indbyder til Hansen & Nissen Cup

U 12 A række  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29 December

Holdnavn Niv Logo Klub
8722 Slænget A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Citroen Brædstrup A Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
Fredericia KFUM A Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Island A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ravn Arkitektur A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Stensballe 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK

U10 A række  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 28 December

Holdnavn Niv Logo Klub
HT1 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
LokalBolig Vejle 1 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
LokalBolig Vejle 2 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U10 B række  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 28 December

Holdnavn Niv Logo Klub
BMI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMI
BMI 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMI
Bredballe B B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
HT 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HT 3 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Sammenholdet B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF

U10 C række  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 28 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Hasta LA Victoria Siempre C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gwedved IF
Hedensted IF 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
HT 4 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HT 5 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
hylkedrengene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Baunehøj FC
Jelling C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber

U11 A række  | A  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29 December

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 3 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 4 A Logo FC Horsens FC Horsens
Fc Skanderborg 1 A Logo Fc Skanderborg Fc Skanderborg
Fc Skanderborg 2 A Logo Fc Skanderborg Fc Skanderborg
Hatting-Torsted 1 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Scanstore A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Team Jack & Jones Junior A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Team Small Rags A Logo Give Fremad Give Fremad
Team South A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ingen

U11 B række  | B  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Fc Skanderborg 3 B Logo Fc Skanderborg Fc Skanderborg
Fc Skanderborg 4 B Logo Fc Skanderborg Fc Skanderborg
Hatting-Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 3 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Jelling FS B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Mølholm Skolehold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Skibet Tigers B Logo Skibet IF Skibet IF
Sportigan Hedensted B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Stensballe B Logo Stensballe IK Stensballe IK
TEAM RL B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vejle Boldklub B1 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vejle Boldklub B2 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U11 C række  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29 December

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 5 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 6 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 7 C Logo FC Horsens FC Horsens
Fc Skanderborg 5 C Logo Fc Skanderborg Fc Skanderborg
Hatting-Torsted 4 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Sabro IF C Logo tst/Sabro tst/Sabro
Skibet Pirates C Logo Skibet IF Skibet IF
Vejle Boldklub C1 C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vejle Boldklub C2 C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U11P A række  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 30 December

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF Pigerne A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF Pigerne B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Lystrup A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Ry A Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
Skibet IF A Logo Skibet IF Skibet IF
VB1 A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U11P B række  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 30 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg 1 B Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening
Egebjerg 1 Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening
Ry B Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF
U11 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U11P C række  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 30 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg 2 C Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening
HT Tøserne C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom

U12 B række  | B  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29 December

Holdnavn Niv Logo Klub
CMA BYG B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
egetæpper B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Horsens Sort B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Skillz B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Fredericia KFUM 1 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 2 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Hatting Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Horsens KFUM B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens nord 1 B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening
Palles Bageri B Logo Boldklubben Sport Grejsdalen Boldklubben Sport Grejsdalen
Stensballe 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Team Restudy B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Vinding SF B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U12 C række  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29 December

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens Rød C Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 3 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Horsens nord 1 C Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening
Horsens nord 2 C Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening
Stensballe 3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe 4 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
XpressBudet.dk C Logo Hedensted IF Hedensted IF

U12P A række  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 30 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg Piger A Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
The New A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12P B række  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 30 December

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Skibets Seje Sild B Logo Skibet IF Skibet IF

U12P C række  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 30 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording IF C Logo Bording IF Bording IF
HT Tøserne C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom

U13 A række  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 28 December

Holdnavn Niv Logo Klub
FLP Løverne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
skibutikken.dk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Skillerne.dk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sportmaster Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 B række  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 28 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Horsens Nord 1 B Logo Gedved IF Gedved IF
Humlebierne B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Håndværkerne B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Skibet B Logo Skibet IF Skibet IF
Spar Nord Vejle B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Team HiFive B Logo Hedensted IF Hedensted IF

U13 C række  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 28 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Horsens Nord 2 C Logo Gedved IF Gedved IF
Team SEIDL C Logo Hedensted IF Hedensted IF

U13P A række  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 30 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg Piger A Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Egebjerg Tøzer A Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
FJ Pigerne A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U13P B række  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 30 December

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ASA
Skibets Seje Sild B Logo Skibet IF Skibet IF

U13P C række  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 30 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg Girls C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub

U14P A række  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 30 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Dream Team FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
HFK A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub

U14P B række  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 30 December

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ASA
Cost:bart pigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Superligaen FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens

U14P C række  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 30 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornsyld IF C Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Skibets Seje Sild C Logo Skibet IF Skibet IF
Unneatable FC Horsens C Logo FC Horsens FC Horsens

U15 A række  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 28 December

Holdnavn Niv Logo Klub
De Hvide Ulve A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Achibald A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15 B række  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 28 December

Holdnavn Niv Logo Klub
AUTOMATIC SYD El-Tavler B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bøje, Kran & Maskintransport B Logo FC Horsens FC Horsens
Danfrig B Logo Horsens FS Horsens FS
Danfrig B Logo Horsens FS Horsens FS
Danfrig B Logo Horsens fs Horsens fs
Danfrig B Logo Horsens FS Horsens FS
Danfrig B Logo Horsens FS Horsens FS
Danfrig B Logo Horsens FS Horsens FS
Danfrig B Logo Horsens FS Horsens FS
Fc Boys B Logo Fc Horsens Fc Horsens
Sportigan Hedensted B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Team Flæk B Logo Horsens FS Horsens FS

U15 C række  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 28 December

Holdnavn Niv Logo Klub
C Team C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hyggeholdet C Logo Hedensted IF Hedensted IF

U15P A række  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29 December

Holdnavn Niv Logo Klub
BechGranit.d A Logo FC Horsens FC Horsens
HFK A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Manchester united A Logo skive ik skive ik
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU

U15P B række  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Team PICit B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15P C række  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29 December

Holdnavn Niv Logo Klub

U16 A række  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 27 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Hatting Torsted 4 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom

U16 B række  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 27 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Hatting Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 3 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
www.dkcasinoer.dk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horsens

U16 C række  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 27 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Hatting Torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Sorring Allstars C Logo Sorring Toustrup IF Sorring Toustrup IF

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 27 December

Holdnavn Niv Logo Klub

U7  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 28 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Daugård IF C Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
Gedved United Logo Gedved IF Gedved IF
Hatting-Torsted1 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted2 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted3 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted4 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted5 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted6 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Krigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Lund if 1 B Logo Lund IF Lund IF
Lund if2 B Logo Lund IF Lund IF
Æblerne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if

U8 A række  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 27 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Ry 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
SIK1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK

U8 B række  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 27 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF B Logo Brande IF Brande IF
Fc Horsens 1 B Logo Fc Horsens Fc Horsens
Horsens Freja Logo Horsens Freja Horsens Freja
Odder IGF B Logo Odder IGF Odder IGF
Ry 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
SIK2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK

U8 C række  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 27 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Østbirk IF C Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U9 A række  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 27 December

Holdnavn Niv Logo Klub
FC1 A Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting / Torsted 1 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Højgaard Installation A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lund IF A Logo Lund IF Lund IF

U9 B række  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 27 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF B Logo Brande IF Brande IF
De Kongeblå 1 B Logo Løsning IF Løsning IF
FC2 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC4 B Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting / Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 3 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Lystrup B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Stensballe ik 1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK

U9 C række  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 27 December

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl C Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold
De Kongeblå 2 C Logo Løsning IF Løsning IF
Egebjerg Stars & Heroes C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
FC3 C Logo FC Horsens FC Horsens
Gedved United C Logo Gedved IF Gedved IF
Hatting / Torsted 4 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 5 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Lund 2 C Logo Lund IF Lund IF
Seest Boldklub Gul C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Stensballe ik 2 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
TIF/ØB Logo Tørring IF Tørring IF

Arrangør: Hatting - Torsted Fodboldungdom
Sted: Torstedhallen, Hattinghallen , Vesthallen

Postnr: 8700
By: Horsens
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 26-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter