Deltagere til Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup

Fjordager IF og Super Brugsen Bullerup inviterer til indendørsstævne i Fjordagerhallen i weekenden 24-25 november. Et stævne hvor der er mulighed for, at vinde en masse spurtpræmier og pokal.

U11 - Drenge  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 1 A Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 2 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Dalum Gul B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum Grøn B Logo Dalum IF Dalum IF
Fjordager 1 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 2 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 3 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
HPTI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
OKS B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum

U12 - Drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
allesø C Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
B1909 1 A Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 2 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 3 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Bm12 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Fjordager 1 A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 2 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
OKS-Blå B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS-Rød B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Smølferne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 - Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1909
Fjordager u12 piger C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager u12 piger 2 C Logo Fjordager IF Fjordager IF

U13 - Drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Dalum B Logo Dalum IF Dalum IF
Fjordager 1 Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 2 Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 3 Logo Fjordager IF Fjordager IF
Legenderne B Logo Dalum if Dalum if
Legenderne 2 B Logo Dalum if Dalum if
NK biler B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SFB 1 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Team Sputnik A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 - Drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
BM U14 C Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Fjordager IF B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Flp Løverne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KMD Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Morud 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Morud
Morud 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Morud
OB ( grøn ) B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB ( stribede) A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Team Odense B Logo Marienlyst Marienlyst

U15 - Drenge  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Blue Birds A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
BM U15 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Fjordager IF B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager IF 2 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Mané A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Matip A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Milner A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Mo A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Næsby A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Otterup Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Pupperne B Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
Traepillerfyn.dk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Årslev A Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U16 - Drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FIF Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fraugde 1 A Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 2 A Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Hoven AC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KMB Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Mr. Chest & Co Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TPI 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Tredjeholdet A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U17 - Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 1 A Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 2 A Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Cafe Rindbæk B Logo Hedensted IF Hedensted IF
De ternede striber A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FIF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FIF2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hurtig Henriks Hær A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ta´bolden Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Ta´bolden Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

Arrangør: Fjordager IF
Sted: Fjordagerhallen
Adresse: Strandvejen 39
Postnr: 5240
By: Odense NØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 15-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter