Deltagere til Nordea Cup Give 2019

Nordea og Give Fremad byder igen i år velkommen til vores store indendørs fodboldstævne i Give den 4-6. januar 2019 Har I spørgsmål til stævnet kan I kontakte Johnny Andersen på mobil 28 18 37 38. Masser af SPURTPRÆMIER Sidste frist for tilmelding 15. dec

U-10  | Herrer/Drenge

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brande 2 B Logo Brande IF Brande IF
F.C Powerhosting A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Frem Thyregod 1 B Logo FREM Thyregod FREM Thyregod
Frem Thyregod 2 C Logo FREM Thyregod FREM Thyregod
Fysioterapi og sportsskade Center Herning A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Give Fremad B Logo Give Fremad Give Fremad
Hatting-torsted B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Holstebro Boldklub A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Holstebro Boldklub B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Holstebro boldklub 3 C Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Jelling United B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Karlskov Friskol B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
LokalBolig Vejle 1 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
LokalBolig Vejle 2 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Skibet 1 B Logo Skibet If Skibet If
Skibet 2 C Logo Skibet If Skibet If
Starup if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Starup IF
Starup IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Starup IF
Tjæreborg if A Logo Tjæreborg IF Tjæreborg IF
Uhre GIF B Logo Uhre GIF Uhre GIF
Ulfborg IF B Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg

U-10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande B Logo Brande IF Brande IF
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
GFS - U10 Rød B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
GFS - U10 Sort B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
VB Piger A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
VB Piger 2 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
ØIF Piger U10 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østbirk IF
ØIF Piger U10 C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østbirk IF

U-11  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
brande drengene B Logo Brande IF Brande IF
Brande IF U11 C Logo Brande IF Brande IF
De seje drenge A Logo Billund IF Billund IF
Esbjerg fb A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Ikast FC A Logo Ikast FC Ikast FC
Ip nordic A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jack & Jones Junior A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Mejrup GU A Logo Mejrup GU Mejrup GU
NBSIF 1 A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Scanstore A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Skørping A Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Team Nykredit A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team RL B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Small Rags A Logo Give Fremad Give Fremad
Team X A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X Pro
Team X Pro B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X Pro
The Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
TIF/ØB C Logo Tørring IF Tørring IF
Uhrhøj Mini Lan Party 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Uhrhøj Mini Lan Party 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF

U-11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje zebra piger A Logo Brande IF Brande IF
FC Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting-Torsted Fodbold C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
VB hold 1 A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
VB hold 2 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U-12  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
CMA BYG B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Dyrenes Netto B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
egetæpper B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening
FC GOG C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
FC Skillz B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Frem Thyregod C Logo Frem Thyregod Frem Thyregod
Give Fremad 1 B Logo Give Fremad Give Fremad
Give Fremad 2 B Logo Give Fremad Give Fremad
Grindsted A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Palles Bageri B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skjern Bank A Logo Aadum Idræts- og Ungdomsforening Aadum Idræts- og Ungdomsforening
Smølferne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sole IF A Logo Sole IF Sole IF
Stensballe IK A A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK C C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Team Restudy B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Team X Pro C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X Pro
TIF/ØB 1 C Logo Tørring IF Tørring IF
TIF/ØB 2 C Logo Tørring IF Tørring IF

U-12  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
De Kongeblå 1 C Logo Løsning if Løsning if
De Kongeblå 2 C Logo Løsning if Løsning if
FC Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting-Torsted Fodbold C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Tarp 1 A Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Tarp 2 B Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
The new A Logo Vejle boldklub Vejle boldklub
Uldum IF C Logo Uldum Idrætsklub Uldum Idrætsklub
VSF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF
VSF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF

U-13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Give Fremad 1 B Logo Give Fremad Give Fremad
Give Fremad 2 B Logo Give Fremad Give Fremad
Humlebierne B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Loose Canons B Logo Kolding IF Kolding IF
Spar Nord Vejle B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Team Hübsch A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AS huse/Brødboxen A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
CT Byg, Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De Røde Ulve A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
EfB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Tryharder A Logo Billund IF Billund IF
Jensens Truck Service B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
MC´s Banditter C Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Mortens Drenge A Logo Snejbjerg SG&I Snejbjerg SG&I
mot A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
OB ( grå) B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Team Ditzel A Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Team Midtjylland 1 A Logo Give fremad Give fremad
Team Midtjylland 2 B Logo Give fremad Give fremad
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U-14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
De Kongeblå 3 C Logo Løsning if Løsning if
EFI tøserne (U13) A Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening
FJ Pigerne (U13) A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Girlpower (U13) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Go Charge B Logo Give Fremad Give Fremad
Go Charge 2 B Logo Give Fremad Give Fremad
Horsens Q A Logo FC Horsens FC Horsens
Vildbjerg SF A Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF

U-15  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
AUTOMATIC SYD El-Tavler B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De Hvide Ulve A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fars Frikadunser A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
LaCHRISerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Næsby A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sportigan Hedensted B Logo Hedensted if Hedensted if
Team Achibald A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Lysagervænget A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Midtjylland 1 A Logo Give Fremad Give Fremad
Team Midtjylland 2 A Logo Give Fremad Give Fremad
Team Midtjylland 3 B Logo Give Fremad Give Fremad
Team Midtjylland L5 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Midtjylland
The Classic B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U-15 + U16  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup if C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Farstrup Comfort Århus C Logo hedensted if hedensted if
FC GOG/ Skibet IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
FCB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Give/Grønbjerg u16 Logo Give Fremad Give Fremad
Haubjerg Madsen B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
NRUI A Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Team DANGRID C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Team VOLA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U16  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg EL B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
F.C. Bonderøve B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Humble Bees B Logo Horsens FS Horsens FS
MF Energi B Logo Billund IF Billund IF
Team Midtjylland U15 A Logo Give Fremad Give Fremad
Team Pixels A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tempo 24-7 Nr. 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tempo 24-7 Nr. 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vamos A Logo AC Horsens AC Horsens
www.effektivelaan.dk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horsens

U-7  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 3 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 4 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Frem Thyregod C Logo FREM Thyregod FREM Thyregod
Give Fremad 1 Logo Give Fremad Give Fremad
Give Fremad 2 Logo Give Fremad Give Fremad
Give Fremad 3 Logo Give Fremad Give Fremad
Isenvad FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sport & fritid
KLG B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Nordahls Biler Vejle 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Nordahls Biler Vejle 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
TIF 1 B Logo Tjørring IF Tjørring IF
TIF2 B Logo Tjørring IF Tjørring IF
VB piger B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Østbirk IF C Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U8  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-8  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ammitsbøl Fodbold B Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold
Brande IF A Logo Brande IF Brande IF
Give Fremad B Logo Give Fremad Give Fremad
Hover 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Realmæglerne - Erling Nielsen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SIK1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Spangsbjerg if 1 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg if 2 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Tørring if C Logo Tørring if Tørring if
Tørring if (2) C Logo Tørring if Tørring if
Uhre GIF C Logo Uhre GIF Uhre GIF
Uldum IF C Logo Uldum Idrætsklub Uldum Idrætsklub
Varde if B Logo Varde if Varde if

U-9  | Herrer/Drenge

31 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF 1 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
BIF 2 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brande IF 1 B Logo Brande IF Brande IF
Brande IF 2 C Logo Brande IF Brande IF
De Kongeblå 1 B Logo Løsning IF Løsning IF
De Kongeblå 2 C Logo Løsning IF Løsning IF
Dream Team B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
FC1 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC2 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC3 C Logo FC Horsens FC Horsens
Frem Thyregod C Logo Frem Thyregod Frem Thyregod
Give Fremad B Logo Give fremad Give fremad
Give Fremad 2 C Logo Give Fremad Give Fremad
Grindsted B 2 B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
grindsted B1 B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Grindsted C C Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Hatting - Torsted 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hatting - Torsted 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Herning KFUM A Logo Herning KFUM Herning KFUM
Højgaard Installation A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KLG Lind A Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG Lind B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG Lind C Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG Lind B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
MH 2010 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Real Boys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ribe BK A Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
SHN/ULFBORG A Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
TIF/ØB C Logo Tørring IF Tørring IF
Uldum IF C Logo Uldum Idrætsklub Uldum Idrætsklub
Varde IF 1 A Logo Varde if Varde if

U-9  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande B Logo Brande IF Brande IF
Bredballe 2 C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF C Logo Bredballe IF Bredballe IF
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
GFS - U9 B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
KLG Lind C Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Uhre GIF C Logo Uhre GIF Uhre GIF
VB Piger A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
VSF 1 A Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF
VSF 2 C Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF
VSF 3 C Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF

Arrangør: Give Fremad
Sted: Give Hallerne, Givskud, Grønbjerg, + ekstra
Adresse: Flere adresser Give,Givskud,Grønbjerg m.m.
Postnr: 7323
By: Give
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 18-12-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter