Deltagere til Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019

Hedensted IF byder fredag, lørdag og søndag den 1.-3. februar 2019 til børnefodboldstævne i Hedensted Centret. Der spilles i rækkerne: U6-U7 mix, U8-U13 drenge.

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagges boys A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Brande 1 A Logo Brande IF Brande IF
De Kongeblå 1 A Logo Løsning if Løsning if
De raske drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Hedensted IF A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Kolding IF U10 A Logo Kolding IF Kolding IF

U10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande 2 B Logo Brande IF Brande IF
Bredballe B B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Egebjerg IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egebjerg IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Lund IF B Logo Lund IF Lund IF
Middelfart FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Middelfart FC
Sammenholdet B Logo Stouby GIF Stouby GIF
Skibet 1 B Logo Skibet If Skibet If
Team EDC Horsens B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Team Jelling B Logo Jelling forenede sportsklubber Jelling forenede sportsklubber
Zamundas junior B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom

U10 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl U10C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
BGIF C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Brande IF 3 C Logo Brande IF Brande IF
De Kongeblå 2 C Logo Løsning if Løsning if
De Kongeblå 3 C Logo Løsning if Løsning if
FC Horsens C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
Hasta LA Victoria Siempre C Logo Gedved IF Gedved IF
Hedensted IF 4 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 5 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Horsens KFUM U10C C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
hylkedrengene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Baunehøj FC
Jelling C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Lund IF C Logo Lund IF Lund IF
Nbsif C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Rårup GIF C Logo Rårup GIF Rårup GIF
Skibet 2 C Logo Skibet If Skibet If
TIF/ØB U10 C Logo Tørring IF Tørring IF
VB piger B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC1 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC2 A Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting-Torsted A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Jelling FS A Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Lunderskov 1 A Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Scanstore A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Brædstrup 1 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Den lille salon B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EUI B Logo Engum UI Engum UI
FC3 B Logo FC Horsens FC Horsens
Fjordager 2 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Harlev IK B Logo Harlev IK Harlev IK
Hedensted 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Lunderskov 2 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Peters drenge B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Skibet Tigers B Logo Skibet IF Skibet IF
Team RL B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vejle Boldklub B1 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vejle Boldklub B2 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U11 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF U11 C Logo Brande IF Brande IF
De kongeblå C Logo Løsning IF Løsning IF
FC5 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC6 C Logo FC Horsens FC Horsens
Fjordager 1 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Harlev IK C Logo Harlev IK Harlev IK
Hedensted 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Jellings sejeste drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet JFS
Lund IF 1 C Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 C Logo Lund IF Lund IF
Uhrhøj Mini Lan Party 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Uhrhøj Mini Lan Party 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Uldums drenge C Logo Uldum Idrætsklub Uldum Idrætsklub
Vejle Boldklub C1 C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vejle Boldklub C2 C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
egetæpper A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EGIF Erritsø A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
OKS-Blå A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS-Rød A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Sole IF A Logo Sole IF Sole IF
Stensballe IK A A Logo Stensballe IK Stensballe IK
VSF A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
CMA BYG B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EGIF Erritsø B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Skillz B Logo Hedensted IF Hedensted IF
KHIF 1 B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Morud B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Team Amdi Klip Det B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Restudy B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Vinding SF B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U12 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl/Egtved C Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold
FC Horsens Rød C Logo FC Horsens FC Horsens
KHIF 2 C Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
SPURS BOYS II C Logo Vejen SF Vejen SF
Stensballe IK C C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK C2 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Team Best Mates C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
XpressBudet.dk C Logo Hedensted IF Hedensted IF

U13 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Team HiFive Logo Hedensted IF Hedensted IF

U13 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Fodboldtosserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Futurum B Logo Skibet IF Skibet IF
Humlebierne B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Håndværkerne B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Lund 1 B Logo Lund IF Lund IF
Lund 2 B Logo Lund IF Lund IF
Sammenholdet B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Stensballe IK B Logo Stensballe IK Stensballe IK

U13 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Lund 3 C Logo Lund IF Lund IF
Sammenholdet U13 2 C Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Smølferne B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Team SEIDL C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Thomas Tømrer C Logo Skibet IF Skibet IF

U6 Mix  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl Fodbold B Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold
Brande IF 1 C Logo Brande IF Brande IF
Brande IF 2 C Logo Brande IF Brande IF
Bredballe IF Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 1 Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 3 Logo Bredballe IF Bredballe IF
FC Horsens 1 Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 3 Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting-Torsted B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted 1 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted 2 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted 3 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Lund if Logo Lund if Lund if
Lund IF 1 Logo Lund IF Lund IF
NBSIF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet nr.bjært strandhuse
NBSIF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet nr.bjært strandhuse
NBSIF3 Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

U7 Mix  | Mixede

26 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
BMI 1 C Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
BMI 2 C Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
Bredballe IF 1 B Logo bredballe if bredballe if
Bredballe IF 2 B Logo bredballe if bredballe if
Daugård IF C Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
Gauerslund 1 Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund 2 Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund 3 Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gedved United Logo Gedved IF Gedved IF
Hedensted 1 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted 2 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted 3 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted 4 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
Krigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Lund if 1 C Logo Lund IF Lund IF
Lund if 2 B Logo Lund IF Lund IF
Lund if 3 B Logo Lund IF Lund IF
Løsning IF C Logo Løsning If Løsning If
Nordahls Biler Vejle 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Nordahls Biler Vejle 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Stensballe IK 1 Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 2 Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 3 Logo Stensballe IK Stensballe IK
VB piger C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Æblerne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if

U8 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl Fodbold A Logo Ammitsbøl fodbold Ammitsbøl fodbold
De blå drenge A Logo Bredballe if Bredballe if
FC Horsens 2 A Logo Fc Horsens Fc Horsens
Hatting-Torsted 1 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
SIK1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
SSF1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Starup UIF A Logo Starup UIF Starup UIF

U8 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bredballe B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Hedensted IF B Logo Hedensted IF Hedensted IF
HFs 1 B Logo Horsens fS Horsens fS
Horsens KFUM B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Hover 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
NBSIF1 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
SIK2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stavtrup 1 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Stavtrup 2 B Logo Stautrup IF Stautrup IF

U8 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC horsens 1 C Logo Fc Horsens Fc Horsens
Hatting-Torsted 3 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 1 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hover 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Lunderskov Boldklub 1 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
NBSIF2 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
SIK3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
SSF3 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Tørring/Ølholm if C Logo Tørring if Tørring if
Tørring/Ølholm if 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tørring/Ølholm if

U9 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Customize ID A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
FC1 A Logo FC Horsens FC Horsens
Hobro IK 1 A Logo Hobro IK Hobro IK
Højgaard Installation A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lund if Logo Lund if Lund if
Real Boys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SIK 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Tved A Logo Tved Boldklub Tved Boldklub

U9 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Brande IF B Logo Brande IF Brande IF
Customize ID B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
De Kongeblå 1 B Logo Løsning IF Løsning IF
Egebjerg Stars B Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
FC2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Fodboldskolen B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Fredericia ff B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fff
Gødvad IF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Hatting / Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
VB Piger B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Ølsted C Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening

U9 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Daugård IF C Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
De Kongeblå 2 C Logo Løsning IF Løsning IF
Egebjerg IF Stars & Heroes C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
FC4 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC5 C Logo FC Horsens FC Horsens
Gedved United C Logo Gedved IF Gedved IF
Hatting Torsted C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting/Torsted 3 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Lindved GF C Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
Lindved GF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lindved GF
Lund C Logo Lund if Lund if
SIK 2 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
TIF/ØB U9 C Logo Tørring IF Tørring IF
Vinding SF C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

Arrangør: Hedensted IF
Sted: Hedensted Centret
Adresse: Gesagervej 68-70
Postnr: 8722
By: Hedensted
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2019>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910

Frist: 11-01-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter