Deltagere til 24sport Indoor Cup 2019

Invitation til 24sport Indoor Cup 2018 i Himmelev Hallen 2-3/2 2019 I samarbejde med HVB e-sport og 24 sport inviteres nabo- og samarbejdsklubber hermed til 24 sport Indoor Cup i Himmelev for U9, U10, U11 samt U12 drenge. Turneringen vil have et begrænset

U10  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
GFA 1 Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA 2 Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Holbæk B&I - A1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HVB 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Lokalbolig A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U10  | BC  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FK Odsherred B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Odsherred
Gadstrup IF C Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
GFA 3 Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA 4 Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA 5 Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Holbæk B&I - B1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I - C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HVB 4 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 5 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
JB B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
JB 1 C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Khif B Logo Kirke Hyllinge IF Kirke Hyllinge IF

U11  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hold 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Taastrup Logo Taastrup FC Taastrup FC

U11  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Taastrup Logo Taastrup FC Taastrup FC
Værløse C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U12  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB A B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB B B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U12  | BC  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
2641 B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Gundsølille 2 C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Hvalsø drengene C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø knægtene C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
HVB D C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB E C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Ringsted drengene C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF Blå C Logo Ringsted IF Ringsted IF
SGIF Sengeløse C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF - Sengeløse

U9  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Lejre C Logo FC Lejre FC Lejre
FCL Logo FC Lejre FC Lejre
FCL2 C Logo FC Lejre FC Lejre
HVB III Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB IV C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB V C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Khif B Logo Kirke Hyllinge IF Kirke Hyllinge IF
RB1906 2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RIF U9 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rønnede idrætsforening

U9  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB I A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB II Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
RB1906 1 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906

Arrangør: Himmelev-Veddelev Boldklub
Sted: Himmelev Hallen
Adresse: Herregårdsvej 42
Postnr: 4000
By: Roskilde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2019>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910

Frist: 15-01-2019


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter