Deltagere til Harte Indoor cup 2019

Harte Indoor Cup byder på høj sportslig kvalitet, under tesen at lige børn leger bedst. Der er indløb til finalerne med navneopråb og lysshow. Vi håber at se en dig og dit hold til en masse god fodbold i Harte.

U10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
VB Piger B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Ølsted 1 Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening
Ølsted A Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fredericia KFUM 1 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 2 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Skanderup Hjarup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skanderup / Hjarup IF
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
ØSVN 1 B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN 2 B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN 3 Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Esbjerg fb A Logo Esbjerg fb Esbjerg fb
FC Kolding Nord A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Lunderskov 1 A Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov 2 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov 3 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
NBSIF 1 A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

U11  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Kolding Nord 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Gauerslund if B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gelsted G&IF C Logo Gelsted G&IF Gelsted G&IF
HIF2 B Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting IF B Logo Hjerting IF Hjerting IF
NBSIF 2 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Skanderup Hjarup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skanderup / Hjarup IF
Spangsbjerg if 1 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg if 2 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Sportigan Hedensted B Logo Hedensted IF Hedensted IF

U11  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HTS 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS

U11  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HTS 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS

U6  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
EfB U6 1 Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EfB U6 2 Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Hover if 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet hover if
Hover if 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet hover if
Hover if 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
NBSIF 1 Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr.Bjært Strandhuse
Spangsbjerg IF 1 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Seest A Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest B Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U7  | BC  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby 3 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Daugård IF C Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
Fredericia KFUM 1 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 2 Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Harte 1 Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte 2 Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte 3 Logo Harte G&IF Harte G&IF
Nr. Bjært/Strandhuse C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr. Bjært/Strandhuse
Seest C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Spangsbjerg IF 2 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U8  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF - 1 U8 Drenge B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF - 2 U8 Drenge B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
De blå drenge A Logo Bredballe If Bredballe If
Harte 1 B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte 2 C Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte 3 C Logo Harte G&IF Harte G&IF
Holsted C Logo Holsted FB Holsted FB
Lunderskov Boldklub 1 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 2 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Seest 1 B Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest 2 Logo Seest Boldklub Seest Boldklub

U8  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ribe BK 1 A Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub

U9  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl C Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
De små blå C Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Nr. Bjært/Strandhuse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr. Bjært/Strandhuse
Ribe BK 2 C Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 3 C Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Skanderup hjarup C Logo Skanderup Hjarup IF Skanderup Hjarup IF
Vejen 1 C Logo Vejen SF Vejen SF
Vejen 2 C Logo Vejen SF Vejen SF
Vonsild FK B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

Arrangør: Harte G&IF
Sted: Harte Fritidscenter
Adresse: Stubdrupvej 44
Postnr: 6000
By: Kolding
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 15-12-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter