Deltagere til Harte Indoor cup 2019

Harte Indoor Cup byder på høj sportslig kvalitet, under tesen at lige børn leger bedst. Der er indløb til finalerne med navneopråb og lysshow. Vi håber at se en dig og dit hold til en masse god fodbold i Harte.

U10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Ølsted 1 Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening
Ølsted A Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fredericia KFUM 1 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 2 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Gauerslund IF C Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Skanderup Hjarup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skanderup / Hjarup IF
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
ØSVN 1 B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN 2 B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN 3 Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U11  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Kolding Nord 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Gauerslund if B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gelsted G&IF C Logo Gelsted G&IF Gelsted G&IF
HIF2 B Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting IF B Logo Hjerting IF Hjerting IF
NBSIF 2 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Skanderup Hjarup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skanderup / Hjarup IF
Spangsbjerg if 1 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg if 2 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Sportigan Hedensted B Logo Hedensted IF Hedensted IF

U11  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HTS 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
Nbsif A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

U11  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HTS 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
NBSIF Seje piger B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF

U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Esbjerg fb A Logo Esbjerg fb Esbjerg fb
FC Kolding Nord A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Lunderskov 1 A Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov 2 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov 3 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
NBSIF 1 A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
EfB U6 1 Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EfB U6 2 Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Hover if 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet hover if
Hover if 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet hover if
Hover if 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
NBSIF 1 Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr.Bjært Strandhuse
Spangsbjerg IF 1 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U7  | BC  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby 3 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Daugård IF C Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
Fredericia KFUM 1 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 2 Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Harte 1 Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte 2 Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte 3 Logo Harte G&IF Harte G&IF
Nr. Bjært/Strandhuse C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr. Bjært/Strandhuse
Seest C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Spangsbjerg IF 2 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Seest A Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest B Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U8  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF - 1 U8 Drenge B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF - 2 U8 Drenge B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Holsted C Logo Holsted FB Holsted FB
Lunderskov Boldklub 1 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 2 B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Seest 1 B Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest 2 Logo Seest Boldklub Seest Boldklub

U8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ribe BK 1 A Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub

U9  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl C Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
De små blå C Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Nr. Bjært/Strandhuse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr. Bjært/Strandhuse
Ribe BK 2 C Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 3 C Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Skanderup hjarup C Logo Skanderup Hjarup IF Skanderup Hjarup IF
Vejen 1 C Logo Vejen SF Vejen SF
Vejen 2 C Logo Vejen SF Vejen SF
Vonsild FK B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

Arrangør: Harte G&IF
Sted: Harte Fritidscenter
Adresse: Stubdrupvej 44
Postnr: 6000
By: Kolding
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 23-12-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Sportmaster Cup Holbæk 2019 U6-U13
12. - 13. jan 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
Åbne Esbjerg-mesterskaber i indefodbold 2019
19. - 20. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter