Deltagere til HORSENS JULE-INDOOR 2018

HORSENS JULE-INDOOR 2018 For U6 - U12 fra den 23/11 til den 25/11 i Vesthallen i Horsens. Stævnet med store pokaler/statuetter. Vi mangler 1 hold i U6 (søndag), 1 hold i U9B (lørdag) og 1 Hold i U11B (søndag)

U10  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl U10B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Brande 2 B Logo Brande IF Brande IF
De flotte fyre C Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Erritsø GIF B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Gauerslund IF B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Hasta LA Victoria Siempre B Logo Gedved IF Gedved IF
Hatting-torsted B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
HT 3 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Lystrup 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Nbsif B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
SSIF B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sundals Drenge B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF

U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller lørdag eftermidda

Holdnavn Niv Logo Klub
Horsens Freja I B Logo Horsens Freja Horsens Freja

U11  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag eftermidda

Holdnavn Niv Logo Klub
Aia hold 2 C Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Bording IF 1 B Logo Bording IF Bording IF
Bording IF 2 B Logo Bording IF Bording IF
Brande IF 1 B Logo Brande IF Brande IF
Daugård/Engum B Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
FC Fighters B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Grejs-Dal All Star B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HIF B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Horsens Freja II B Logo Horsens Freja Horsens Freja
VB B1 B Logo vejle boldklub vejle boldklub
VB B2 B Logo vejle boldklub vejle boldklub

U12  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Citroen Brædstrup A Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
CMA BYG B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Dyrenesnetto.dk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
egetæpper B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening
FC Skillz B Logo Hedensted IF Hedensted IF
OKS-Blå A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS-Rød A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Palles Bageri B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Ravn Arkitektur A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sammenholdet U12 B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Stensballe 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Team Attack B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team Restudy B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Team Small Rags B Logo Give Fremad Give Fremad

U6  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF 1 C Logo Brande if Brande if
Brande IF 2 C Logo Brande if Brande if
Bredballe IF Logo Bredballe IF Bredballe IF
Grejsdalen ik Logo Boldklubben Sport Grejsdalen Boldklubben Sport Grejsdalen
Hedensted 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Kolding B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lund if C Logo Lund if Lund if
NBSIF 1 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 2 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Tvebakkerne 1 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Tvebakkerne 2 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
ØIF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U7  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl
Ammitsbøl 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl
Ammitsbøl 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl
Hatting-Torsted A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Krigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Messi og Ronaldo's drenge B Logo Nørre Snede Gymnastikforening Nørre Snede Gymnastikforening
Nordahls Biler Vejle 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Nordahls Biler Vejle 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Vinding 1 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding 2 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding 3 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U8  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller lørdag formmidag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
AIA 1 B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
AIA 2 C Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Brande IF 1 A Logo Brande IF Brande IF
FC Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Horsens Freja I B Logo Horsens Freja Horsens Freja
Horsens Freja II B Logo Horsens Freja Horsens Freja
Horsens KFUM B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Ry 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ry 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Sik 1 A Logo Stensballe ik Stensballe ik
Sik 2 B Logo Stensballe ik Stensballe ik
SSF A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Vonsild FK A Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U9  | Herrer/Drenge

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Drengene B Logo Århus GF Århus GF
BGIF1 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
DB A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Egebjerg Stars & Heroes Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
FC1 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC2 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC3 B Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting - Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Horsens Freja B Logo Horsens Freja Horsens Freja
Horsens Freja II B Logo Horsens Freja Horsens Freja
Højgaard Installation A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Jelling FS B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jellingholdet C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Real Boys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rindum SU A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rindum SU
Stensballe ik 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Stensballe ik 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
U9 DIF B Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
U9GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF

Arrangør: Horsens Freja
Sted: Vesthallen
Adresse: Fussingsvej 61
Postnr: 8700
By: Horsens
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 22-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter