Deltagere til Maliq Vinter Cup 2019

Vi indbyder nu til MALIQ VINTER CUP 2019 i Broager Hallerne den sidste weekend i januar måned. Stævnet afvikles for piger og drenge U6-U13, U9-U13 drenge opdeles i B og C rækker.

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Piger  | -  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BOV IF 1 B Logo BOV IF BOV IF
BOV IF 2 B Logo BOV IF BOV IF
Broager 1 B Logo Broager UI Broager UI
Broager 2 B Logo Broager UI Broager UI
Dybbøl B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 1 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Gråsten 3 B Logo Gråsten boldklub Gråsten boldklub
Sønderborg Fremad 1 Logo sønderborg fremad sønderborg fremad

U10C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 1 C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
BNS 2 C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
Dybbøl C Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Gråsten 1 C Logo Gråsten boldklub Gråsten boldklub
Gråsten 2 C Logo Gråsten boldklub Gråsten boldklub
Løjt2 C Logo Løjt IF Løjt IF
Sønderborg Fremad 2 Logo sønderborg fremad sønderborg fremad

U11 Piger  | -  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Egen UI Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Graasten Boldklub u10 Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Lysabild B Logo Lysabild SG Lysabild SG
Lysabild u10 piger Logo Lysabild SG Lysabild SG
Sønderborg Fremad u10 Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad

U11B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 1 B Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
BNS 2 B Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
BUI 11B B Logo Broager UI Broager UI
BUI 11C B Logo Broager UI Broager UI
Løjt 2 u10A Logo Løjt IF Løjt IF
Thomas og Allans Knejte B Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Toftlund if B Logo Toftlund if Toftlund if

U11C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Piger  | -  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bui Logo Broager UI Broager UI
Bui/GB C Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Dybbøl 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl
Dybbøl 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl
VBIF piger u13 Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening Varnæs-Bovrup Idrætsforening

U12B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF - ipnordic C Logo Bov IF Bov IF
BUI C Logo Broager UI Broager UI
DGF Flensborg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
SUB U12 C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U13 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fodblodklubben BNS
Bov IF - ipnordic u12 Logo Bov IF Bov IF
BUi 1 C Logo Broager UI Broager UI
BUi 2 C Logo Broager UI Broager UI
De Raske gutter Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Piger  | -  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | -  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
Broager C Logo Broager UI Broager UI
Egen Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Nord-Als Boldklub U6 Logo Nord-Als Boldklub Nord-Als Boldklub
SUB Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U7  | -  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Broager 1 C Logo Broager UI Broager UI
Broager 2 C Logo Broager UI Broager UI
Broager 3 C Logo Broager UI Broager UI
Broager 4 C Logo Broager UI Broager UI
Dybbøl piger Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl u7,1 Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Midtals 1 Logo Midtals Idrætsforening Midtals Idrætsforening
Midtals 2 Logo Midtals Idrætsforening Midtals Idrætsforening
Nord-Als Boldklub U7 Logo Nord-Als Boldklub Nord-Als Boldklub
Starup UIF 1 B Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF 2 B Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF 3 B Logo Starup UIF Starup UIF
SUB Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U8  | -  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BUI 1 Logo Broager UI Broager UI
BUI 2 Logo Broager UI Broager UI
BUI 3 Logo Broager UI Broager UI
Dybbøl U8 piger B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Hørup B Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
Lysabild B Logo Lysabild SG Lysabild SG
Rødekro u8 1 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro u8 2 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
SUB Sønderborg Inter 1 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB Sønderborg Inter 2 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB Sønderborg Inter 3 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB Sønderborg Inter 4 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Aabk Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U9 Piger  | -  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS A Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
BUI A Logo Broager UI Broager UI
Dybbøl B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl A A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Midtals B Logo Midtals Idrætsforening Midtals Idrætsforening
Starup 1 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 2 Logo Starup UIF Starup UIF
SUB 1 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U9C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
BUI 2 C Logo Broager UI Broager UI
Dybbøl C C Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
SUB 2 C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 3 C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

Arrangør: Broager UI
Sted: Broager Hallen
Adresse: Skolevej 5
Postnr: 6310
By: Broager
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 04-01-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter