Deltagere til Gorms Cup 2019

Gorms Cup 2019 er et drengestævne, hvor det tilstræbes at alle hold får 4 kampe. Hurtig afvikling af rækkerne. Stævnet afvikles i samarbejde med Den Jyske Sparekasse. Pæne personlige præmier til alle hold i finalerunder. Forventet præmiesum ca. 70.000 kr.

U- 9 Drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De Kongeblå 1 B Logo Løsning IF Løsning IF
De Kongeblå 2 C Logo Løsning IF Løsning IF
FC GOG C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
Hedensted IF 1 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Højgaard Installation A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jelling FS B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling holdet C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
KB 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
TIF/ØB U9 C Logo Tørring IF Tørring IF

U-10 Drenge  | Herrer/Drenge

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe B B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF B Logo Bredballe IF Bredballe IF
De Kongeblå 1 B Logo Løsning IF Løsning IF
De Kongeblå 2 C Logo Løsning if Løsning if
De Kongeblå 3 C Logo Løsning if Løsning if
Frem Thyregod 1 B Logo Frem Thyregod Frem Thyregod
Frem Thyregod 2 C Logo Frem Thyregod Frem Thyregod
Hedensted IF B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hover if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
Hover if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
Jelling B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jelling FS
Jelling B2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jelling FS
Jelling C1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jelling FS
Jelling C2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jelling FS
LokalBolig Vejle 1 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
LokalBolig Vejle 2 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Real Boys U9 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF
TIF/ØB U10 C Logo Tørring IF Tørring IF
Wild Boys B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening

U-11 Drenge  | Herrer/Drenge

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup 1 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup 2 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Hedensted IF C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Ikast FC A Logo Ikast FC Ikast FC
Jelling FS A Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling FS B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling FS C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Scanstore A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Seest bold klub1 A Logo Seest boldklub Seest boldklub
Seest boldklub2 B Logo Seest boldklub Seest boldklub
Seest boldklub3 B Logo Seest boldklub Seest boldklub
Skibet Pirates C Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet Tigers B Logo Skibet IF Skibet IF
Team Louis Nielsen A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team RL B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Small Rags A Logo Give Fremad Give Fremad
Uhrhøj Mini Lan Party 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Uhrhøj Mini Lan Party 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Uhrhøj Mini Lan Party 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Vejle Boldklub B1 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vejle Boldklub B2 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
vejle Boldklub C1 C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vejle Boldklub C2 C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U-12 Drenge  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
dyrenesnetto B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
egetæpper A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC GOG C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens Sort B Logo FC Horsens FC Horsens
GGIF drengene B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Jelling FS 2 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling FS 3 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
palles bageri B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ravn Arkitektur A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VSF A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U-13 Drenge  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe - All Stars B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bredballe - The Legends A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FLP Løverne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Icons FIFA 2056 B Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold
Middelfart A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Sammenholdet U13 B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Skibet B Logo Skibet IF Skibet IF
skibutikken.dk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Skillerne.dk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spar Nord Vejle B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Sportmaster Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sprinterne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Linde+Larsen B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Team SEIDL C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Ødsted tømrer & snedker forretning B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AE

U-15 Drenge  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag (nyt tidspunkt)

Holdnavn Niv Logo Klub
AUTOMATIC SYD El-Tavler B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brande I f B Logo Brande IF Brande IF
Bøje Kran & Maskintransport B Logo FC Horsens FC Horsens
Danfrig B Logo Horsens FS Horsens FS
Jelling 1 - U14 A Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
jelling 5 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jelling fs
Jelling fs 2 -U14 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Scandic B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sport24 Holstebro A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Sportigan Hedensted B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Team Midtjylland B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Midtjylland
The Classic B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
www.dkcasinoer.dk A Logo AC Horsens AC Horsens
Århus Kødengros B Logo FC Horsens FC Horsens

U-17 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Cafe Rindbæk B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Chinos A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Junge Byg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Murerfirmaet Bavnehøj B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-8 Drenge  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe B Logo Bredballe IF Bredballe IF
FC GOG C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
Hedensted IF 1 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Herning KFUM C Logo Herning KFUM Herning KFUM
Jelling FS 1 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling FS 2 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
SSF B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stavtrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stavtrup
Stavtrup 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stavtrup
Stavtrup 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stavtrup
Uhrhøj Drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Varde if 1. B Logo Varde if Varde if
Varde if 2. C Logo Varde if Varde if

Arrangør: Jelling Forenede Sportsklubber
Sted: Gormshallerne
Adresse: Kathrinelund 1
Postnr: 7300
By: Jelling
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 07-12-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter