Deltagere til GFA x NØRREBROHALLEN

INDETURNERING I DEN IKONISKE NØRREBROHAL FOR U7, U8, U9 & U10.

U10A  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 11.30-14.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby Gul A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby Sort A Logo Brøndby IF Brøndby IF
GFA Grå A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Greve Fodbold A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Himmelev-Veddelev BK A1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK A2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I - A1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvidovre RØD A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
NFC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing
TNH A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ÅIF 09 A Logo Ålholm IF Ålholm IF

U10B  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14.00-16.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 M&M B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
GFA Grå B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Greve Fodbold B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev B2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK B1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvidovre RØD B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
JB B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
JB 1 C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
NFC Blå B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nykøbing

U7A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 09.00-11.30

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 1 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Brøndby IF 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Farum A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Farum
FIX 1 A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
GFA A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GVI Hold 1 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening

U7B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 09.00-11.30

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Brøndby IF 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
FIX 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
FIX 3 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Valby Boldklub 1 B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Valby Boldklub 2 B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U8A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 09.00-11.30

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
GFA Grå A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
HIF Rød A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIK1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Løveungerne 1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U8B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 09.00-11.30

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
GFA Sort B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Golazo Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
HIK2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kastrup 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Løveungerne 2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U9A  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 11.30-14.00

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 - OK Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BM A Logo Marienlyst Marienlyst
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BS72 A Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Dragør A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
GFA Future 09 A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Grå A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
LSF1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U9B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 14.00-16.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 - OK Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndby 1 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Farum Boldklub B B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
GFA U8 B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Jægersborg B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB 2010 D B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub


Sted: Nørrebrohallen
Adresse: Nørrebrogade 208
Postnr: 2200
By: København N
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indeturnering

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 10-12-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter