Deltagere til Brunmose Cup Ødsted 2019

Brunmose Cup er stævnet med høj kvalitet. Der er pokaler til nr.1 og 2 og statuetter til de øvrige. Musikken og de gode speakere er igen på plads. Alle hold er garanteret min 4 kampe a 7-8 min varighed.Ses vi? U7, U8, U9, U11 og U12 er lukket for tilmeld.

U10 drenge  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag og søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ammitsbøl U10B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Ammitsbøl U10C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
FB Fodbold 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
FB Fodbold 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Fodbold
Gadesalonen A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Hedensted IF B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hgf 1 C Logo Hammel gymnastik forening Hammel gymnastik forening
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Skibet C Logo Skibet IF Skibet IF
Starup 1 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 2 Logo Starup UIF Starup UIF
TIF/ØB C Logo Tørring IF Tørring IF

U11 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl/Egtved 1 A Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold
Ammitsbøl/Egtved 2 A Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold
DAN-PAL A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skibet Tigers B Logo Skibet IF Skibet IF
Uhrhøj Mini Lan Party 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Uhrhøj Mini Lan Party 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
VSK Aarhus 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VSK Aarhus 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl/Egtved B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jelling FS 1 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling FS 2 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Palles bageri B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Amdi Klip Det C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Best Mates B Logo Skibet IF Skibet IF
Team Restudy B Logo Hedensted IF Hedensted IF
xpressbudet.dk B Logo Hedensted IF Hedensted IF

U12 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag. Ca.1830-21

Holdnavn Niv Logo Klub
Kagetøserne B Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold
Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF
The New A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TT - Tines tøser B Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold

U13 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B67 Odense U13 B Logo B.67 B.67
Håndværkerne A Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Moyserne B Logo Skibet IF Skibet IF
The Wild ones A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Ødsted tømrer & snedker forretning B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag. Ca.1630-1830

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl/Egtved I B Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold
Ammitsbøl/Egtved II B Logo Egtved IF Egtved IF
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF

U6 mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl fodbold 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Ammitsbøl fodbold 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Hover if Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if

U7 mix  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FB fodbold C Logo Bredsten SG&I Bredsten SG&I
Hedensted IF A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hover 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover if 6 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet hover if
Rødderne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl
Ødsted Auto B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl
Ødsted Tømrer- og Snedkerforretning B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl

U8 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl Fodbold B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Ammitsbøl Fodbold B2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
De blå drenge A Logo Bredballe IF Bredballe IF
Hobro IK årgang 12 C Logo Hobro IK Hobro IK
Horsens KFUM B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
SIK1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK

U9 drenge  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
FC1 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC2 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC3 C Logo FC Horsens FC Horsens
Goalshow B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hatting - Torsted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hatting - Torsted 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Højgaard Installation A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KB 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lystrup IF 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF 3 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Real Boys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TIF/ØB C Logo Tørring IF Tørring IF
Topscorerne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF

Arrangør: Ammitsbøl Fodbold
Sted: Ødsted - Brunmose hallen
Adresse: Mølkærparken 5 Ødsted
Postnr: 7100
By: Vejle
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2019>
mationtofr
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 01-02-2019


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter