Deltagere til BSF Super Brugsen / OK JULECUP 2018

Så holder BSF igen stævne i TopDanmark hallen.... Denne gang i form af SUPER BRUGSEN / OK JULECUP 2018 for U8, U9 drenge og U10 piger.

U10 Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF Rød A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold

U10 Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF Blå B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Måløv Boldklub U10P C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub

U8 Drenge  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Hellas B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Næstved Logo Næstved if Næstved if
Orient 1 A Logo Orient GIF Orient GIF

U8 Drenge  | CD  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 3 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 4 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FCHolteU8 C Logo FC Holte FC Holte
FREM Hellebæk C Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Juventus C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Juventus
Juventus C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Juventus
Kastrup 2 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
LSF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LSF
LSF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LSF
Orient 2 C Logo Orient GIF Orient GIF
Orient 3 C Logo Orient GIF Orient GIF

U9 Drenge  | AB  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Blå A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BS72 A Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
BSF A1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF A2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FC Nordsjælland A Logo FC Nordsjælland FC Nordsjælland
Herlev IF 1 A Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev IF 2 B Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev IF 3 C Logo Herlev IF Herlev IF
Himmelev-Veddelev Boldklub 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Kastrup u8 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB 2010 D A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U9 B 1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Måløv B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Nif A Logo Næstved IF Næstved IF
Nif 2 C Logo Næstved IF Næstved IF
RB1906 1 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Slagelse B&I 1 A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Slagelse B&I 2 A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Svogerslev A Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U9 Drenge  | CD  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Grøn C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød Hvid C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BSF C1 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF C2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF C3 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Herlev IF 4 C Logo Herlev IF Herlev IF
Himmelev-Veddelev Boldklub 2 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KB U9 B 2 C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Ledøje Smørum 1 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Nif A Logo Næstved IF Næstved IF
RB1906 2 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906

Arrangør: Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sted: TopDanmark Hallen / Ballerup
Adresse: Ballerup Idrætsby 36
Postnr: 2750

Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 18-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter