Deltagere til Solrød Meny Cup 2019

Solrød FC byder igen velkommen til klubbens årlige Solrød Meny Cup. Stævnet spilles over to weekender 19-20 januar 2019 og 2-3 februar 2019. Vi håber at rigtig mange vil tage imod denne invitation. Vi spiller om pokaler igen år. Vi ses i Solrød

Herresenior A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Herresenior B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
3 mand over midten C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Oldboys +33  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Boserup starter ude C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sunred Beach
Rikken Ruller C Rikken FC Logo ukendt af Staevner.dk Rikken FC

Oldgirls +28  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-10 Drenge (09) A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSV A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Solrød FC A Logo Solrød FC Solrød FC
Vallensbæk IF A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-10 Drenge (09) B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSV B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rosenhøj
Gadstrup IF B Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
Greve Lyn B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
KB Pteranodon B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
KB U10 Chelsea C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Vallensbæk If B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-10 Drenge (09) C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Kometer C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Stjerner C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
KB Spinosaurus C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
Solrød FC 3 C Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 4 C Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 5 C Logo Solrød FC Solrød FC
Vallensbæk IF C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-10 Pige (09) A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Solrød tsunami C Logo Solrød FC Solrød FC

U-10 Pige (09) B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 Drenge (08) A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Solrød FC 1 A Logo Solrød FC Solrød FC

U-11 Drenge (08) B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Havdrup GI 1 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Solrød FC 2 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 2Puskas Logo Solrød FC Solrød FC

U-11 Drenge (08) C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 B Logo B1903 B1903
Solrød FC 3 C Logo Solrød FC Solrød FC

U-11 Pige (08)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Solrød tsunami C Logo Solrød FC Solrød FC

U-12 Drenge (07) A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
solrød fc u12 a1 A Logo solrød fc solrød fc

U-12 Drenge (07) B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
solrød fc u12 a2 B Logo solrød fc solrød fc

U-12 Drenge (07) C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Haslev 1 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev 2 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club

U-12 Pige (07-08)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF

U-13 Drenge (06) A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Loverboys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-13 Drenge (06) B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 Drenge (06) C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Holbæk B&I C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF

U-14 Pige (05-06) A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fodboldfokus U13 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-14 Pige (05-06) B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6 Drenge (13)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Espergærde IF C Logo Espergærde IF Espergærde IF
FC Lejre 1 C Logo FC Lejre FC Lejre
FC Lejre 2 C Logo FC Lejre FC Lejre

U-7 Drenge (12) A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
fix 1 A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX

U-7 Drenge (12) B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta U7 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
EIF - LOOP B Logo Espergærde IF Espergærde IF
EIF - WTC B Logo Espergærde IF Espergærde IF
fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX

U-8 Drenge (11) A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Kastrup 1 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub

U-8 Drenge (11) B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Kastrup 2 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB Ajax B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
KB Barcelona B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB

U-8 Drenge (11) C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Kastrup 3 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub

U-9 Drenge (10) A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9 Drenge (10) B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9 Drenge (10) C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BLÅ C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allerød FodboldKlub
BS72 C Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972

U-9 Pige (09-10) A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9 Pige (10-11) B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC

Arrangør: Solrød FC
Sted: Solrød Idræts Center
Adresse: Tingryds Allé 27
Postnr: 2680
By: Solrød
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 27-12-2018

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter