Deltagere til Nykredit Nissecup 2018 i Houlkær 14.-16. december

Nykredit Nissecup 2018 afvikles i Houlkær Hallen (Viborg) den 14.- 16 december 2018 Stævnet er fra U6-U12. I U10-12 kåres en vinder. I U6-U9 får alle medaljer

U10 Piger A,B,C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10-Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Overlund GF 1 A Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 2 A Logo Overlund GF Overlund GF
Sik 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
TSA Midtjylland A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSA Midtjylland

U10-Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag ef. 15

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Holstebro Boldklub B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
LGIF U10 drenge B B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
MIF Silkeborg B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
NUGF-2 Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF-3 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Overlund GF 3 B Logo Overlund GF Overlund GF
SIF Assentoft Y B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Sik 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Sik 3 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Skive ik Resen 1 B Logo Skive IK Skive IK
Skive IK Resen 2 B Logo Skive IK Skive IK
SMIFF09 B Logo SMIFF SMIFF
VFF Logo Viborg FF Viborg FF

U10-Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag ef. 15

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted fremad C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Holstebro Boldklub C Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
NUGF-1 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
SIF Assentoft Z C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skive IK Resen 3 C Logo Skive IK Skive IK
SMIFF09 C Logo SMIFF SMIFF
VFF 2 C Logo Viborg FF Viborg FF

U11/U12 Piger A,B,C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI Pigerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
NUGF B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF
The New A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11-Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Team X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X Pro

U11-Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Houlkær 1 B Logo Houlkær IF Houlkær IF
NUGF B B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Team X Pro Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X Pro

U11-Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Houlkær 2 Logo Houlkær IF Houlkær IF
Løgstør Logo Løgstør IF Løgstør IF
Løgstør C Logo Løgstør IF Løgstør IF
NUGF C C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Stoholm C Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
Team Nissebanden C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mønsted IF

U12-Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Glenns drenge A Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
NUGF A A Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF Viborg A Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Overlund GF 1 A Logo Overlund GF Overlund GF
Rockers by choice 1 A Logo Ikast FC Ikast FC
AaB Piger A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U12-Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans Champs 2 B Logo Ans IF Ans IF
Banditterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Danske Bank B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
IK Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
NUGF Viborg B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Overlund GF 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
Rockers by choice 2 B Logo Ikast FC Ikast FC
Stautrup IF 1 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Team X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X Pro

U12-Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
NUGF Viborg C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Overlund GF 3 Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 4 C Logo Overlund GF Overlund GF
Stautrup IF 2 C Logo Stautrup IF Stautrup IF
Team X Pro Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X Pro

U6-Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Ikast FC 1 Logo Ikast FC Ikast FC
Ikast FC 2 Logo Ikast FC Ikast FC
OGF 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF 2 Logo Overlund GF Overlund GF
Skive IK Egeris B Logo Skive IK Skive IK

U7-Mix  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Løgstør banden C Logo Løgstør IF Løgstør IF
Overlund GF 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 3 B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF 4 B Logo Overlund GF Overlund GF
Skive IK Egeris 1 B Logo Skive IK Skive IK
Skive IK Egeris 2 B Logo Skive IK Skive IK
TVS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
TVS 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
VFF Nisserne C Logo Viborg FF Viborg FF
ØBG Buskelund 1 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 2 B Logo Silkeborg Boldklub Silkeborg Boldklub

U8-Mix A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK C Logo Hobro ik Hobro ik
Markens drenge, SIK1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
NUGF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NUGF
SSF1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SUB 88 1 A Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening

U8-Mix B  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Markens drenge, SIK2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
OGF 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
Viborg FF 1 B Logo Viborg FF Viborg FF
Viborg FF 2 C Logo Viborg FF Viborg FF

U8-Mix C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HIF U8 C Logo Houlkær IF Houlkær IF
Hobro IK C Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro IK årgang 12 C Logo Hobro IK Hobro IK
Markens drenge, SIK3 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Markens drenge, SIK4 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Markens drenge, SIK5 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
NUGF 2 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
OGF 1 C Logo Overlund GF Overlund GF
SUB 88 (2) C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

U9-Mix A  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
Houlkær Young Wikings A Logo Houlkær IF Houlkær IF
OGF-Oggyerne A Logo Overlund GF Overlund GF
SHN / ULFBORG A Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
SIK Fortnite 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
VFF 1 A Logo Viborg FF Viborg FF

U9-Mix B  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT AllStars B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
FC Julemand B Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
FC Rudolf B Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Houlkær Young Wikings B Logo Houlkær IF Houlkær IF
HSK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Mammen B Logo Mammen Idrætsforening Mammen Idrætsforening
NUGF 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
SIK Fortnite 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
VFF 2 B Logo Viborg FF Viborg FF

U9-Mix C  | C  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK Banditterne C Logo BMK 90 BMK 90
Houlkær Young Wikings C Logo Houlkær IF Houlkær IF
Houlkærs seje piger C Logo Houlkær IF Houlkær IF
Mariager C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
NUGF 2 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 3 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
OGF-nisserne C Logo Overlund GF Overlund GF
OGF-rødderne C Logo Overlund GF Overlund GF
Ommersyssel if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
PFU05-U9 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
SIK Fortnite 3 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

Arrangør: Houlkær IF
Sted: Houlkær Hallen
Adresse: Odshøjvej 65, Houlkær
Postnr: 8800
By: Viborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 02-12-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter