Deltagere til Tuse Indoor Cup 2018

Tuse Fodbold inviterer til ”Tuse Indoor Cup” i Tusehallen. Stævnet er et indestævne i Tusehallen for U6 til U17 hold (drenge og piger årgang 2013 til 2002). Vi forsøger at holde fokus på masser af spilletid, korrekt matchning (niveau angives ved tilmeldin

U10 Drenge (4:4)  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 8/12 (eftermiddag)

Holdnavn Niv Logo Klub
FKO C Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
Gadstrup IF C Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
Holbæk B&I - B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - B2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - C1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - C2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Svebølle Logo Svebølle Boldklub & idrætsforening Svebølle Boldklub & idrætsforening
Svinninge IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svinninge IF
Tuse IF 1 B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 2 B Logo Tuse IF Tuse IF

U10 Piger (4:4)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. 14/12 (aften)

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Fodbold U-10 Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød Fodbold U-10 Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Tuse IF 1 B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 2 B Logo Tuse IF Tuse IF

U11 Drenge (4:4)  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 15/12 (formiddag)

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Friheden 1 Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
BK Friheden 2 Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
BK Friheden 3 Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
fc storebælt B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FK Odsherred C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Odsherred
RIF Youngboys A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Tuse IF 1 B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 2 C Logo Tuse IF Tuse IF
Vestermose C Logo Vestermose IF Vestermose IF

U12 Drenge (4:4)  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 15/12 (eftermiddag)

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF B Logo Brøndby IF Brøndby IF
FK Odsherred C Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Gundsølille 2 C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Haslev C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Holbæk A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Nuggets FC A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Tuse IF 1 A Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 2 B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 3 C Logo Tuse IF Tuse IF

U12 Piger (4:4)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. 14/12 (aften)

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Tuse IF 1 B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 2 C Logo Tuse IF Tuse IF

U13 Drenge (4:4)  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 15/12 (eftermiddag)

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT 1 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
ABT 2 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
ABT 3 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Colo Colo A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Energi og Teknik 1 B Logo Tuse IF Tuse IF
Energi og Teknik 2 C Logo Tuse IF Tuse IF
FK Odsherred 1 B Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
FK Odsherred 2 B Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holmegaard Rød B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Holmegaard Sort B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Tuse IF 3 (2007) B Logo Tuse IF Tuse IF

U13 Piger (4:4)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. 14/12 (aften)

Holdnavn Niv Logo Klub
Fodboldfokus U13 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Murerfirmaet Håndlangeren B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Svinninge IF Logo Svinninge Idrætsforening Svinninge Idrætsforening
Tuse B Logo Tuse IF Tuse IF
Tusepigerne A Logo Tuse IF Tuse IF

U14 Drenge (4:4)  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. 16/12 (formiddag)

Holdnavn Niv Logo Klub
Andeby B Logo FC Lejre FC Lejre
Blue City B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Boesen Entreprise A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Colo Colo B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Holbæk Sportsakademi B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
J.A AUTO B Logo B1903 B1903
Oliver´s Garage Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sydhavsfest.dk Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Team vest A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Tordenstøvlerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tuse IF 1 B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 2 B Logo Tuse IF Tuse IF

U15 Drenge (4:4)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. 16/12 (eftermiddag)

Holdnavn Niv Logo Klub
Alt for Damerne A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Boesen Entreprise Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EL Dinero Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
F&F A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Holbæk Blå A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Linneboes diciple A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spurs A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allerød
White Ops Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U16 Piger (4:4)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. 14/12 (aften)

Holdnavn Niv Logo Klub
KBH Bulldogs A Logo FC Damsø FC Damsø
Temptation IF A Logo Køge Nord FC Køge Nord FC
Tuse IF 1 B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 2 B Logo Tuse IF Tuse IF

U17 Drenge (4:4)  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. 16/12 (efterm./aft)

Holdnavn Niv Logo Klub
Det Ultimative Nathold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Gymlads Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Grønne B Logo Svebølle Boldklub & idrætsforening Svebølle Boldklub & idrætsforening
Hold 1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
julles tromler A Logo Næstved IF Næstved IF
LT Totalentreprise A Logo HB Køge HB Køge
Nybolig Erhverv København A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Roskilde Friday B Logo Røde Stjerne Boldklub Røde Stjerne Boldklub
Roskilde Racing Center Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Roskilde TEKKERS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ruder konges knægte B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ruder konges knægte
Spurs2500 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tuse IF 1 B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 2 B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 2003 (1) B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 2003 (2) C Logo Tuse IF Tuse IF

U6 (4:4) - Halvbane  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 8/12 (formiddag)

Holdnavn Niv Logo Klub
hashøj if C Logo hashøj if hashøj if
hashøj if 2 C Logo hashøj if hashøj if

U7 (4:4) - Halvbane  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 8/12 (formiddag)

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Lejre 1 C Logo FC Lejre FC Lejre
FC Lejre 2 C Logo FC Lejre FC Lejre
Hareskov 2012 - 1 Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov 2012 - 2 Logo Hareskov IF Hareskov IF
Husum 1 Logo Husum boldklub Husum boldklub
Kværkeby I.F Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kværkeby I.F.
Kværkeby IF (2013) C Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
Køge Boldklub 1 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub 2 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub 3 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lynge Broby 1 Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Mørkøv IF U7 B Logo Mørkøv IF Mørkøv IF
Tuse IF 1 Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 1 (2013) Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 2 Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 2 (2013) C Logo Tuse IF Tuse IF

U8 (4:4) - Halvbane  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 8/12 (formiddag)

Holdnavn Niv Logo Klub
AB B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Dalby IF C Logo Dalby Idrætsforening af 1901 Dalby Idrætsforening af 1901
Fårevejle BK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fårevejle BK
Holbæk B&I - B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - B2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - C1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - C2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Jyderup BK B Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
LBI C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Svinninge IF B Logo Svinninge Idrætsforening Svinninge Idrætsforening
Tuse IF 1 Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 2 Logo Tuse IF Tuse IF

U9 Drenge (5:5)  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 8/12 (eftermiddag)

Holdnavn Niv Logo Klub
Holbæk Blue Dragons A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk Blue Fighters C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk Blue Jeans B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Lynge Broby 1 Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Lynge Broby 2 Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Mørkøv u9 C Logo Mørkøv If Mørkøv If
RB1906 1 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB1906 2 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Sengeløse Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Tuse IF 1 A Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 2 B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 3 C Logo Tuse IF Tuse IF

Arrangør: Tuse IF
Sted: Tusehallen
Adresse: Tuse Byvej 8
Postnr: 4300
By: Holbæk
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 25-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter