Deltagere til Sportmaster cup 2019

Sportmaster cup 2019. Horsens FS afholder igen stort indefodboldstævne i Vesthallen, Torstedhallen og Stensballehallen den 4. 5. og 6. januar 2019. Der spilles i drenge U6, U7, U8, U9, U10, U11, U12, U13, U14 og U15.

Drenge U10  | C  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 6. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl U10C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
C rækken u 10 C Logo Lund IF Lund IF
Christiano-gutterne C Logo Gedved IF Gedved IF
Egebjerg IF - U10 drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egebjerg IF
Erritsø GIF 3 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Horsens C Logo FC Horsens FC Horsens
Hasta LA Victoria Siempre C Logo Gedved IF Gedved IF
Hedensted IF C1 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF C2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hgf 1 C Logo Hammel gymnastik forening Hammel gymnastik forening
Horsens FS C1 C Logo Horsens FS Horsens FS
Horsens FS C2 C Logo Horsens FS Horsens FS
hylkedrengene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Baunehøj FC
Jelling C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
KFUM I10C drenge C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Lystrup 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
SIK 3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
TIF/ØB C Logo Tørring if Tørring if

Drenge U10  | B  | Herrer/Drenge

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 6. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl U10B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
B rækken B Logo Lund IF Lund IF
Bale-boys B Logo Gedved IF Gedved IF
BMI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMI
BMI 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMI
Bredballe B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 09 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Erritsø GIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FIFA BOYS B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Horsens FS B1 B Logo Horsens FS Horsens FS
Horsens FS B2 B Logo Horsens FS Horsens FS
Jelling B2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jelling FS
Lystrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Rolfsted B Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Ry Fodbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Sammenholdet B Logo Stouby GIF Stouby GIF
SIK 1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Starup UIF Logo Starup UIF Starup UIF
Team EDC Horsens B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM

Drenge U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 6. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Erritsø GIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Lund if A Logo Lund if Lund if
POCA A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

Drenge U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 5. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Løgstrup G&IF 1 A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup G&IF 2 A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Sanderum A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum
Team Louis Nielsen A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

Drenge U11  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 5. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
EUI C Logo Engum UI Engum UI
Hedensted IF C Logo Hedensted IF Hedensted IF

Drenge U11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 5. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
EUI B Logo Engum UI Engum UI
Jelling FS B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
NBSIF 2 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Sportigan Hedensted B Logo Hedensted IF Hedensted IF

Drenge U12  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 5. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Citröen Brædstrup B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
EGIF Erritsø B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Horsens Sort B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens Sort B Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 3 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 4 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Juelsminde IF 1 B Logo Juelsminde Idrætsforening Juelsminde Idrætsforening
Stensballe IK B B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Tandlægerne Justesen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team Restudy B Logo Hedensted IF Hedensted IF

Drenge U12  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 5. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl/Egtved C Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold
FC Horsens Rød C Logo FC Horsens FC Horsens
Juelsminde IF 2 C Logo Juelsminde Idrætsforening Juelsminde Idrætsforening
Stensballe IK 2 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK C C Logo Stensballe IK Stensballe IK

Drenge U12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 5. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
8722 Slænget A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EGIF Erritsø A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Team Plus El A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VSF A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

Drenge U13  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 4. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
De fantastiske 5 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hovedgård 1 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 2 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Skjern 3 C Logo Skjern GF Skjern GF
Skjern 4 C Logo Skjern GF Skjern GF
Team SEIDL C Logo Hedensted IF Hedensted IF

Drenge U13  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 4. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe - The Legends A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Flp Løverne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sjakk drengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
skibutikken.dk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Skillerne.dk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sportmaster Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sprinterne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TrendyLiving A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

Drenge U13  | B  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 4. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe - All Stars B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EGIF C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 1 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EGIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Icons FIFA 2056 B Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold
Juelsminde IF 1 B Logo Juelsminde Idrætsforening Juelsminde Idrætsforening
Juelsminde IF 2 C Logo Juelsminde Idrætsforening Juelsminde Idrætsforening
Loose Canons Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
MC´s Banditter B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Skjern 1 B Logo Skjern GF Skjern GF
Skjern 2 B Logo Skjern GF Skjern GF
Stensballe IK B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Super Boys B Logo Horsens FS Horsens FS
Team de blå smølfer C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Team de lyserøde elefanter B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Team Linde+Larsen B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vennerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Drenge U14  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 6. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Hovedgård 1 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 2 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF

Drenge U14  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 6. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Bøje Kran & Maskintransport A Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
CT BYg, Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De polske pølser A Logo AC Horsens AC Horsens
FLP Løverne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hedensted A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Spar Nord Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Drenge U14  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 6. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Jensens Truck Service B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
næsby B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
The Killers B Logo Horsens fs Horsens fs
Århus Kødengros B Logo FC Horsens FC Horsens

Drenge U15  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 5. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Balle Bold B Logo Stensballe ik Stensballe ik
Brande IF B Logo Brande IF Brande IF
Danfrig B Logo Horsens FS Horsens FS
Gamer Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HT1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HT2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Kolding Nord 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Kolding Nord 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Kolding Nord 3 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Sportigan Hedensted B Logo hedensted if hedensted if
Team Flæk B Logo Horsens FS Horsens FS
The Classic B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Drenge U15  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 5. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
De Hvide Ulve A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Zebra A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Achibald A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

Drenge U15  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 5. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
C Team C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hyggeholdet C Logo Hedensted IF Hedensted IF
vinding sf C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF

Drenge U6  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 5. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg IF 1 C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Egebjerg IF 2 C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Hatting-Torsted 1 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted 1 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted 2 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted 3 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Horsens fs 1 Logo Horsens fs Horsens fs
Horsens fs 1 Logo Horsens fs Horsens fs
Hovedgård 2 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF

Drenge U7  | Mixede

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 5. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl
Ammitsbøl 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl
BMI Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
Bredballe IF 1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Daugård IF C Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
Gedved United Logo Gedved IF Gedved IF
HEI1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI3 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Horsens fs 1 Logo Horsens fs Horsens fs
Horsens fs 2 Logo Horsens fs Horsens fs
Horsens fs 3 Logo Horsens fs Horsens fs
Lund IF 1 B Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 B Logo Lund IF Lund IF
Stensballe IK 1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 2 Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 3 Logo Stensballe IK Stensballe IK
TIF/ØB Logo Tørring IF Tørring IF
TSIF 1 Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
TSIF 2 Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
Æblerne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
ØBG Buskelund 1 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

Drenge U8  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 5. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bredballe B Logo Bredballe if Bredballe if
HFs 1 B Logo Horsens fs Horsens fs
Hfs1 B Logo Horsens fS Horsens fS
HIF 1 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HIF 2 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HIF 3 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Horsens Freja B Logo Horsens Freja Horsens Freja
Horsens KFUM B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Odder IGF B Logo Odder IGF Odder IGF
Ry 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
SSF2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

Drenge U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 5. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De blå drenge A Logo Bredballe IF Bredballe IF
Ry 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
SSF1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

Drenge U8  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 5. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
BMI - Beder - U8 C Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
Egebjerg IF C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Horsens Freja 1 C Logo Horsens Freja Horsens Freja
SSF3 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Østbirk IF C Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

Drenge U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 5. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Lystrup IF 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
VSK Ellevang 1 A Logo VSK Aarhus VSK Aarhus

Drenge U9  | C  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 5. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl C Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold
BMI 2 C Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
BUF HORSENS C Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
Den Gule fare C Logo Horsens FS Horsens FS
Gedved United C Logo Gedved IF Gedved IF
Gedved United 2 C Logo Gedved IF Gedved IF
Hedensted IF 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Lund 2 C Logo Lund IF Lund IF
Lystrup IF 3 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Spangsbjerg if C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SS Skjold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SS Skjold
VSF 2 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
VSK Ellevang 2 C Logo VSK Aarhus VSK Aarhus

Drenge U9  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 5. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BMI B Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
BUF HORSENS 1 B Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
BUF HORSENS 2 B Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
Den Gule fare B Logo Horsens FS Horsens FS
Egebjerg Superstars B Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hovedgård 1 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Lystrup IF 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

Arrangør: Horsens FS
Sted: Vesthallen
Adresse: Fussingsvej 61
Postnr: 8700
By: Horsens
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 23-12-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter