Deltagere til Pakkeleg futsal i Dalby

SJOVT FUTSAL MED PAKKELEG. Der deles små pakker ud for lækre finter, gode mål, gode redninger osv. Det gør spillet sjovt og hyggeligt. Tilmeld jer hurtigst muligt for at være sikker på at der er plads. Det præcise kampprogram udsendes senest 5 dage før st

U11 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Logo B1903 B1903
B1903 B+ Logo B1903 B1903
FFB 1 B Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
FFB 2 C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
FFK 1 C Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
FFK 2 C Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Pappa’s drenge C Logo Dalby If Dalby If
Pappa’s drenge C Logo Dalby Idrætsforening af 1901 Dalby Idrætsforening af 1901

U11 Mix  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Pappas mix C Logo Dalby Idrætsforening af 1901 Dalby Idrætsforening af 1901

U11 Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Roskilde pigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
U11 piger C Logo Dalby Idrætsforening af 1901 Dalby Idrætsforening af 1901

U12 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Hornsherred C Logo Skibby IK Skibby IK
U12 Drenge 1 B Logo Dalby Idrætsforening af 1901 Dalby Idrætsforening af 1901
U12 Drenge 2 C Logo Dalby Idrætsforening af 1901 Dalby Idrætsforening af 1901
VIF 1 B Logo Vanløse IF Vanløse IF
VIF 2 B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vipperød bk C Logo Vipperød BK Vipperød BK

U12 Mix  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby mix B Logo Dalby Idrætsforening af 1901 Dalby Idrætsforening af 1901
Dalby mix 2 B Logo Dalby Idrætsforening af 1901 Dalby Idrætsforening af 1901

U12 Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Piger U7 C Logo Dalby Idrætsforening af 1901 Dalby Idrætsforening af 1901
Piger U7 2 C Logo Dalby Idrætsforening af 1901 Dalby Idrætsforening af 1901

U13 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Hornsherred C Logo Skibby IK Skibby IK
FFB 1 C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
FFB 2 C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
HUI Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
U13 Drenge 1 C Logo Dalby Idrætsforening af 1901 Dalby Idrætsforening af 1901
U13 Drenge 2 B Logo Dalby Idrætsforening af 1901 Dalby Idrætsforening af 1901

U13 Mix  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby mix C Logo Dalby Idrætsforening af 1901 Dalby Idrætsforening af 1901

U13 Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 07-1 Logo Brøndby IF Brøndby IF
u13 piger C Logo Dalby Idrætsforening af 1901 Dalby Idrætsforening af 1901

Arrangør: Dalby Idrætsforening af 1901
Sted: Dalby Hallen
Adresse: Solbakkevej 26
Postnr: 3630
By: Jægerspris
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Futsal

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 31-12-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter