Deltagere til Rema 1000 Stenlille Cup 2019

Stenlille IF holder fodboldstævne! Den 1 ,2 og 3 februar går det løs i Stenlille hallen, hvor vi ser frem til at byde velkommen til en fantastisk weekend i selskab med fodbolden.

16+  | B  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  7 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
3 kampe og i bad B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Alkoholdet C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Alt for Damerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ChristiansLyst Containere A/S Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Claras hær B Logo Stenlille IF Stenlille IF
Cruyff’s Children Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gunners B Logo Stenlille IF Stenlille IF
IKR Consulting Group A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lundens boys Logo Dianalund if Dianalund if
Murernes Venner B Logo Stenlille IF Stenlille IF
SIF C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Stenlille Old Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stenlille
Vogt Byg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Young Gunz B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

16+  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagsværd Boldklub C Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Stenlille IF C Logo Stenlille IF Stenlille IF
The “A” Squad B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF

U10  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jyderup bk C Logo Jyderup boldklub Jyderup boldklub
Undløse B Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U11  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
fc storebælt C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
fc storebælt B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FK Odsherred C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Odsherred
HG1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Jyderup C Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Stenlille 1 C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Stenlille 2 C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Trendstar.dk B Logo Vipperød BK Vipperød BK
Undløse B Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U12  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hyggeholdet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Næstved Grøn Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved Hvid Logo Næstved IF Næstved IF
Stenlille IF B Logo Stenlille IF Stenlille IF
Undløse C Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U13  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Skælskør 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør B&I
Skælskør 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør B&I
Stenlille IF B Logo Stenlille IF Stenlille IF
Store Merløse Fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Sørbymagle 1 B Logo Sørbymagle idrætsforening Sørbymagle idrætsforening

U15  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Stenlille 1 B Logo Stenlille IF Stenlille IF
Stenlille 2 C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Sørbymagle B Logo Sørbymagle idrætsforening Sørbymagle idrætsforening
Team Fys Roskilde B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

U15  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ejby IF B B Logo Ejby IF Ejby IF
Ejby IF C C Logo Ejby IF Ejby IF
Rønnede piger 1+2 C Logo Rønnede IF Rønnede IF
Rønnede pigerne 1+2 C Logo Rønnede IF Rønnede IF
Stenlille IF B Logo Stenlille IF Stenlille IF

U4  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U5  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Fårevejle BK C Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
Holbæk B&I C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Jyderup Bk C Logo jyderup boldklub jyderup boldklub
Kværkeby I.F Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kværkeby I.F.

U7  | AB  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FB 12 SORT B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Mørkøv IF U7 B Logo Mørkøv IF Mørkøv IF

U7  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Boeslunde u7 C Logo Boeslunde Boldklub Boeslunde Boldklub
FB 12 SORT C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
HG fodbold C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HB&I
Holbæk 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HB&I
Holbæk 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HB&I
Kværkeby I.F Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kværkeby I.F.
Mørkøv IF U7 C Logo Mørkøv IF Mørkøv IF
Suså IF C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening

U8  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Boeslunde Boldklub B Logo Boeslunde Boldklub Boeslunde Boldklub
Jyderup BK 1 B Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Jyderup BK 2 B Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Kastrup Twins B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kværkeby I.F. Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kværkeby I.F.
Stenlille 1 B Logo Stenlille IF Stenlille IF
Stenlille 2 B Logo Stenlille IF Stenlille IF
Stenlille 3 B Logo Stenlille IF Stenlille IF

Arrangør: Stenlille IF
Sted: Stenlille Hallen
Adresse: Idrætsvej 4
Postnr: 4295
By: Stenlille
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2019>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910

Frist: 14-01-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter