Deltagere til Intersport-Cup Munkebo

Munkebo Boldklub byder velkommen til Intersport-Cup 25-27 januar 2019 Der er fine præmier til 1-2-3 i hver række dog U.7 præmie til alle og Dame/Herre senior samt U.19 spilles der om Penge Præmier.

Dame Senior  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Chrisa Bolig B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Den Røde Hær B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
KMB A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
KMB B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Middelfart A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Middelfart G&BK
Munkebo1 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo2 Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Pimpernel Pigerne B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub

Herre Senior  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
5E Byg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Allstars A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
bisgaards drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
DSIO Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet DSIO
Langtved B Logo Langtved SG & IF Langtved SG & IF
Legenderne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Op på hesten igen Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
team andreasen C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U.10  | BC  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B67 B Logo B.67 B.67
Flamingoerne B Logo Nyborg G&IF Nyborg G&IF
Hårslev/ Særslev C Logo Hårslev Boldklub Hårslev Boldklub
Kerteminde Boldklub 1 C Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Kerteminde Boldklub 2 C Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Kværndrup Boldklub C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kværndrup Boldklub
Leguanerne C Logo Nyborg G&IF Nyborg G&IF
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo U11P B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby/Allesø 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allesø Fodbold
Næsby/Allesø 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allesø Fodbold
U10 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909

U.11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U.11  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF (piger) C Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 (piger) C Logo Dalum IF Dalum IF
Fjordager C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 2 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
KRFK C Logo KRFK KRFK
Munkebo 1 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
S.F.B B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
S.F.B B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
S.F.B B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber

U.12  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BM 12 c C Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Lars’ lækkerier C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Morud IF B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Næsby 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OKS-Blå B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS-Rød C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS-Sort B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS-Stribet B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup B B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sanderum BK B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

U.12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Næsby 1 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

U.13  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
BM pigerne B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Daniels drenge C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Gutterne B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
KKD 1 B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
KKD 2 C Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Pizza Vero United C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Team SEIDL C Logo Hedensted IF Hedensted IF

U.13  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BM B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Helges helte B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
NK biler B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U.13/U.14  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bogense U13 piger B Logo Bogense G & IF Bogense G & IF
FJ Pigerne B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
KRFK B Logo KRFK KRFK
KRFK B Logo KRFK KRFK
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Nr LYN B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Næsby 1 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Søhus stige B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
TPI B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI U13 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U.14  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U.14  | BC  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
BM U14 B Logo Marienlyst Marienlyst
Fjordager IF C Logo Fjordager IF Fjordager IF
KMD 2 Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
KMD 3 Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
KMD 4 Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Pizza Vero United Logo Fjordager IF Fjordager IF
SfB 1 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SfB 2 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Årslev 2 B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub
Årslev 3 B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U.15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
KMD 1 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

U.15  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Glamsbjerg A Logo Glamsbjerg IF Glamsbjerg IF
KMD 1 A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
KMD 2 A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Søndersø 1 A Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
TPI 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Ådalen A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub

U.15  | BC  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BM U15 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Fjordager IF C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager IF 2 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Glamsbjerg B Logo Glamsbjerg IF Glamsbjerg IF
Glamsbjerg B Logo Glamsbjerg IF Glamsbjerg IF
KMD 1 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
KMD 2 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Sovsekongerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Søndersø 2 B Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
TOQ U16 piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
TPI 2 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 4 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Under uret B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Zlatans Diciple C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U.15/U.16  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U.16  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U.16/U.17  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub

U.16/U.17  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
AC hoven A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De små blå A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Klunkemos FC A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
KMB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KMB
MDL 5210 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Revisorgården Odense B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dalum
Svigermors Drømme C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U.19  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Korup B Logo Korup IF Korup IF
MB2000 1 A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
MB2000 2 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
MB2000 3 A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Mors dengser B Logo Skalbjerg Boldklub Skalbjerg Boldklub
Sportmonda Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Traepillerfyn.dk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tved

U.7  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby 1 B Logo Dalby IF Dalby IF
Dalby 2 B Logo Dalby IF Dalby IF
Kerteminde 1. C Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Munkebo U7 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby 1 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB1 Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB2 Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB3 Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB4 Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB5 Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Tved C Logo Tved Boldklub Tved Boldklub
U7 Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

U.8  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Kerteminde C Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
OB B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub

U.9  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalby IF C Logo Dalby IF Dalby IF
HPTI B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Munkebo 1 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
S.K.F.I.F B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet S.K.F.I.F
Sanderum Boldklub C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

U.9/U.10  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
KB Piger C Logo Kerteminde boldklub Kerteminde boldklub
Korup /ubberud C Logo Korup IF Korup IF
Korup/ubberud 2 C Logo Korup IF Korup IF
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

Arrangør: Munkebo Boldklub
Sted: Munkebo
Adresse: Mosevangen 2
Postnr: 5330
By: Munkebo
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 14-01-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter