Deltagere til HIF - Medaljestævne d.15-16 december

Hvidovre Idrætsforening inviterer til indendørsstævne med bander og FUTSAL bold, for drenge Mikro- og Børnehold, U6-U9 lørdag d.15 og søndag d.16 december 2018. Tilmeldingsgebyret er KUN 250,- pr. hold (medaljer til alle)

U6 - lørdag kl.9-11  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  5 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl.9-11

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Skjold 2 Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Dragør 1 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Farum Basserne Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum Tigerne Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HIF Geparder Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF Løver Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF Tigere Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
KBs drenge Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBs Fighters Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBs flotte fyre Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBs Kanoner Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Vallensbæk 1 Logo Vallensbæk if 39 Vallensbæk if 39
Vallensbæk 2 Logo Vallensbæk if 39 Vallensbæk if 39
Vallensbæk 3 Logo Vallensbæk if 39 Vallensbæk if 39
Vallensbæk 4 Logo Vallensbæk if 39 Vallensbæk if 39
Østerbro IF 1 Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 Logo Østerbro IF Østerbro IF

U7 - søndag kl.11-13  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl.11-13

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 2012 JVM 1 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
FA 2000 1 Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 2 Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 3 Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 4 Logo FA 2000 FA 2000
Hellas 2 Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hvidovre 3 C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre 4 C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre 5 C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
KB - Ninjaer Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB q2 I Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB q2 II Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RB 1906 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 1906 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 1906 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Vestia 1 A Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Vestia 2 B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Vestia 3 B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U7 - søndag kl.9-11  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  5 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl.9-11

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 1 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Avarta 2 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
FC Holte Historicals B Logo FC Holte FC Holte
FC Holte Legenderne B Logo FC Holte FC Holte
FC Lejre 1 C Logo FC Lejre FC Lejre
FC Lejre 2 C Logo FC Lejre FC Lejre
Hareskov 2012 - 1 Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov 2012 - 2 Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hellas 1 Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hvidovre 1 B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre 2 C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Kastrup Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB - Raketterne Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ1 - hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ1-Sort Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
NFC Barcelona Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
Østerbro IF 1 Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 Logo Østerbro IF Østerbro IF

U8A- lørdag kl.11-13  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl.11-13

Holdnavn Niv Logo Klub
Farum Tigerne A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HIF Rød 1 A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF Rød 2 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
KB Ajax A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Østerbro IF 1 A Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 A Logo Østerbro IF Østerbro IF

U8BC-lørdag kl.11-13  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl.11-13

Holdnavn Niv Logo Klub
HIF Blå Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF Gul Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
KB B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Stefan X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Boldklubben Stefan
Stefan Y Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Boldklubben Stefan
Østerbro IF 3 B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U9A- søndag kl.13-15  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl.13-15

Holdnavn Niv Logo Klub
b93 - ok1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hareskov Bears B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov Zebras A Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hvidovre IF Geparder A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF Tigere A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
KB 2010 D A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U9BC-søndag kl.13-15  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl.13-15

Holdnavn Niv Logo Klub
b93 - ok2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hareskov Tigers B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hvidovre IF Leoparder C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF Pumaer B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Østerbro 1 B Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro 2 C Logo Østerbro IF Østerbro IF

Arrangør: Hvidovre IF
Sted: Dansborghallen
Adresse: Sollentuna allé 1-3
Postnr: 2650
By: Hvidovre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 08-12-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter