Deltagere til Greve Goal Show 2019

Greve Goal Show 2019. Stort indestævne i Greve i februar.

U10 Futsal A  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
BK Rødovre A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Rodovre
GFA Sort A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Greve Fodbold 1 A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve fodbold 2 A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG 1 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk B&I A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Hvidovre IF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
KB1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lokalbolig A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Rørby - Hvidebæk A Logo Rørby/Værslev IF Rørby/Værslev IF

U10 Futsal B  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag for-/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B.93
Greve Fodbold 3 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Lyn B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Herfølge Boldklub B Logo HB Køge HB Køge
HG 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk B&I B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF - 2 B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
JB B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
ÅIF 09-1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ålhom-IF
ÅIF 09-2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ålhom-IF

U10 Futsal C  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Rødovre C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Rodovre
Greve Kometer C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Stjerner C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greves U10-tøser Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
HFC Blå C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HFC Sort C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG 3 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk B&I C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvidovre IF C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
JB 1 Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub

U10A Pige Futsal  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Rosa A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
U10A A Logo Brøndby IF Brøndby IF

U10B Pige Futsal  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag for-/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 Tornado B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
FFK B Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Greve Lilla B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
Sengeløse - 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Snekkersten IF Blue Girls B Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
U10B B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Union BK B Logo Boldklubben Union Boldklubben Union

U10C pige Futsal  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 Orkan C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Greve Pink C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
Lakridspiberne C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Sengeløse - 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
TIIF U10 C Logo Torslunde Ishøj Idrætsforening Torslunde Ishøj Idrætsforening
U10C C Logo Brøndby IF Brøndby IF

U6 - 4 på banen  | Mixede

39 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 1 Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Avarta 2 Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
B1903 Geparderne Logo B1903 B1903
B1903 Løverne Logo B1903 B1903
B1903 Tigerne Logo B1903 B1903
Brøndby 1 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 3 Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF 1 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 3 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farum Boldklub Gul C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum Boldklub Rød C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Greve blå 1 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve blå 2 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve blå 3 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid 1 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG blå Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg hvid Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Husum 1 Logo Husum boldklub Husum boldklub
Karlslunde Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde 1 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB Frb flotte fyr B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Hovedstadens drenge B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Kbh fightere C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Måløv Boldklub 2013 Mix B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Næstved IF Logo Næstved IF Næstved IF
RIF 2013 B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Rosenhøj A Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
St. Lyngby C Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds
Valby BK Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Valby Boldklub Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vanløse 1 Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vanløse 2 Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vanløse 3 Logo Vanløse IF Vanløse IF
Østerbro IF 1 Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 Logo Østerbro IF Østerbro IF

U7 - 4 på banen  | Mixede

51 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 1 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FC norsjælland Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Frem A Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Frem B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Greve blå 1 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve blå 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve blå 3 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve U7 Hvid hold 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve U7 Hvid hold 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve U7 Hvid hold 3 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Herlev IF 01 C Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev IF 02 C Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev IF 03 C Logo Herlev IF Herlev IF
Holbæk 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HB&I
Holbæk 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HB&I
Holbæk 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HB&I
HVB 1 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslunde 1 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde 2 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde 2 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde 3 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde 5 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB Ninjago Q3 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Spinjitzu Q3 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge Boldklub 1 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub 2 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub 3 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lyngby 1 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 3 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
RB 1906 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 1906 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Roskilde KFUM blå B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM hvid B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM stribet B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Solrød FC1 Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC2 Logo Solrød FC Solrød FC
Stenløse BK 1 B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse BK 2 B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Sundby Boldklub 1 A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby Boldklub 2 C Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Tune blå Logo Tune IF Tune IF
Tune gul Logo Tune IF Tune IF
Tuse If Logo Tuse IF Tuse IF
U7 A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Vipperød BK B Logo Vipperød BK Vipperød BK
Østerbro IF 1 Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 Logo Østerbro IF Østerbro IF

U8 drenge - A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Eagles A Logo Solrød FC Solrød FC
Golazo Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Greve Fodbold 1 A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hvb drengene A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Kastrup 1 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Løveungerne 1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Ringsted A Logo Ringsted IF Ringsted IF

U8 drenge - B  | B  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragør 1 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Greve Blå 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Herfølge Boldklub B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
HG B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HTI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTI
Hvb FC B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvb United B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KB Barcelona Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KIF 1 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Løveungerne 2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Ringsted B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Solrød Falkene B Logo Solrød FC Solrød FC
Stenløse bk B Logo Stenløse bk Stenløse bk
Sultne løver B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Taastrup FC (1) B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC (2) B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Ålholm IF B Logo Ålholm IF Ålholm IF

U8 drenge - C  | C  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag for-/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragør 2 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FREM Hellebæk C Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Greve Blå 1 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 3 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 4 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hellas 2011-1 C Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
HG C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG blå C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HTI C Logo Høje Taastrup Idrætsforening Høje Taastrup Idrætsforening
Ishøj IF C Logo ISHØJ IF ISHØJ IF
Kastrup 3 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB Chelsea C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KIF 2 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Krokodillerne C Logo Solrød FC Solrød FC
Måløv BK C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
RB 1906 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Solrød Strandløver C Logo Solrød FC Solrød FC
Svogerslev U8 C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Tigers C Logo Solrød FC Solrød FC
Ålholm IF C Logo Ålholm IF Ålholm IF

U8 pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
Brøndby 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
BSF Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF (sort) Logo Ballerup-Skovlunde fodbold Ballerup-Skovlunde fodbold
Greves hurtige piger Logo Greve fodbold Greve fodbold
LSF B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
RPF1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
RPF2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Tårnby FF C Logo Tårnby Ff Tårnby Ff

U9 drenge - A  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Afa / aff A Logo Amager FF Amager FF
BS72 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Albertslund BS 72
Greve - Hvid A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve blå 1 A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Herlev IF 1 A Logo Herlev IF Herlev IF
HVB U9 I A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslunde IF A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge Boldklub A2 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Svogerslev A Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Tune IF A Logo Tune IF Tune IF

U9 drenge - B  | B  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
FK Sydsjælland B PSV Sydsjælland Logo ukendt af Staevner.dk PSV Sydsjælland
Greve - Hvid B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Græshopperne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Haslev 1 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev 2 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Herlev IF 2 B Logo Herlev IF Herlev IF
Herstedøster B Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
HG B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HVB U9 II B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Ishøj IF1 B Logo ISHØJ IF ISHØJ IF
KB 2010 T B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge Boldklub B1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lynge-Broby B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Raketterne B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Raklev GI B Logo Raklev GI Raklev GI
RB1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Svogerslev B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U9 drenge - C  | C  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag for-/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BFC Lundegården C Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
De Røde Baroner C Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
Fårevejle BK C Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
Greve - Hvid C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve blå 2 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve blå 3 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Haslev 3 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Herlev IF 3 C Logo Herlev IF Herlev IF
HVB U9 III C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB U9 IIII C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Ishøj IF 2 C Logo ISHØJ IF ISHØJ IF
Karlslunde IF C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Køge Boldklub B2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub C1 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub C2 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Målscorerne C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Team Skensved C Logo Skensved IF Skensved IF
Tune IF C Logo Tune IF Tune IF

U9 pige  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2010 piger 1 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BellaPigerne C Logo FC Bella FC Bella
BellaTøzerne B Logo FC Bella FC Bella
Brøndby Logo Brøndby IF Brøndby IF
Greve pigerne 1 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve pigerne 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
LSF1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LedøjeSmørumFodbold
LSF2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LedøjeSmørumFodbold
Sengeløse U9 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Vibys seje piger C Logo Viby IF Viby IF

Arrangør: Greve Fodbold
Sted: Greve Idræts Center
Adresse: Lillevangsvej 88
Postnr: 2670
By: Greve
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2019>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910

Frist: 18-01-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter