Deltagere til Sparekassen Vendsyssel Futsal Cup 2018

Nordjyllands bedste Futsal Cup for U10-U16 drenge samt U10,U11,U12 og U14 piger.

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 16/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jetsmark
Aalborg Futsal Klub A Logo Jetsmark if Jetsmark if

U10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 16/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jetsmark
Aalborg Futsal Klub B Logo Jetsmark if Jetsmark if

U10 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 16/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna Hjørring A Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring

U10 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 16/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna Hjørring Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 16/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Hjørring IF 1 A Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
North West united A Logo Thisted FC Thisted FC

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 16/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Hjørring IF 2 C Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening

U11 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 16/12

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 16/12

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 16/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Hjørring Futsal Klub A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Hobro IK Logo Hobro IK Hobro IK
Manchester United A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Manchester United A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 16/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Hjørring Futsal Klub B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
SGIF 1 B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
SGIF 1 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 2 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 2 B Logo Jetsmark if Jetsmark if
VB B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U12 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 16/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Aalborg KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U12 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 16/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Aalborg KFUM 2 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U13 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 15/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Vejgaards Drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 15/12

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 15/12

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 15/12

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 15/12

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 15/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark 1 B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 2 B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF

U15 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 15/12

Holdnavn Niv Logo Klub
AH IF 1 A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
AH IF 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Generalen IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U15 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 15/12

Holdnavn Niv Logo Klub

U16 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 14/12

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark 1 A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 2 A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 3 A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF

U16 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 14/12

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Jetsmark IF
Sted: Jetsmark Idrætscenter
Adresse: Bredgade 140
Postnr: 9490
By: Pandrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Futsal

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 03-12-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Ølholm Cup 2019
30. dec
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Solrød Kunstbane VinterCup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter