Deltagere til Hørning IF julecup

Her er der er garanti for hygge og spændende kampe i gode omgivelser. Vi spiller også futsal i de samme dage, så der er fuld fart på alle baner.

Dame senior  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 30.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Skanderborg 1 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 2 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Femme Fatale A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Harlev IK C Logo Harlev IK Harlev IK
Hmi 18/19 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Hørning IF C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Romalt IF B Logo Romalt IF Romalt IF
SSIK/Funder Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SSIK/Funder

Herre senior  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 28.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Dem der bare spiller Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Herre Senior A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Zem Zem Horsens
Kamstrup C Logo Rask Mølle & Omegns Idrætsforening Rask Mølle & Omegns Idrætsforening
Kamstrup C Logo Rask Mølle & Omegns Idrætsforening Rask Mølle & Omegns Idrætsforening
My Hest Forretning B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub

U10 drenge  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 27.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Fysioterapi og Sportsskede Center Herning A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hasle B A Logo Hasle Boldklub Hasle Boldklub
Hasta LA Victoria Siempre B Logo Gedved IF Gedved IF
Hørning IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Hørning IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Hørning IF 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Hørning IF 4 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
IK Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
KHIF-1 B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF-2 B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Rosendal IK B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Skødstrup SF A1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF B1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF C1 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stautrup A Logo Stautrup IF Stautrup IF
TST1 B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
VRI 1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 28.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Skanderborg B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Hørning IF C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
If Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
If Lyseng 2 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup Girls B Logo Lystrup IF Lystrup IF

U11 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 27.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 30.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 28.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand if B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
egetæpper B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hørning A B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning
Hørning B B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
IF Lyseng A A Logo IF Lyseng IF Lyseng
IF Lyseng B A Logo IF Lyseng IF Lyseng
KHIF 1 B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF 2 Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Sorring Voel 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring Voel
Sorring Voel 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring Voel
Stautrup IF 1 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Stautrup IF 2 C Logo Stautrup IF Stautrup IF

U12 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 30.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøgger-tøserne B Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Stærk Lakrids C Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
Team Risvig B Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub

U13 drenge  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 27.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
FLP Løverne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Fremad Drengene A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Hørning IF 1 A Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 4 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Håndværkerne A Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
KHIF-1 A Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF-2 B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Team Glad For Mad A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VintenBox Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 30.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG Hinnerup B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG Hinnerup 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hørning pigerne 1 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning pigerne 1 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Ry pigerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry fodbold

U14 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 27.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 28.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
8660 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Horsens Q A Logo FC Horsens FC Horsens
Skødstrup SF 1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U15 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 28.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Balle Bold B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Rævene B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Second to none B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
SSV11 A Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Team Achibald A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
The special ones B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Third strike B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
TST A Logo tst/Sabro tst/Sabro
Tst 007 A Logo tst/Sabro tst/Sabro

U15 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 30.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI/VSK 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HEI/VSK
HEI/VSK 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HEI/VSK
Helsted Fremad IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted Fremad IF.
Hørning IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Hørning IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Ry Fodboldklub B Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub

U16 drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 27.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
FCS Q A Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FCS X A Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FCS Y B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FCS Y B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
HEI B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Humble Bees B Logo horsens fs horsens fs
Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
MF Energi B Logo Billund IF Billund IF
www.dkcasinoer.dk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horsens

U16 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 30.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Bakkens piger A Logo VSK Aarhus VSK Aarhus
Middelfart A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Middelfart G&BK
Nordbyens piger A Logo VSK Aarhus VSK Aarhus
VSK 1 C Logo VSK Aarhus VSK Aarhus
VSK 2 Logo VSK Aarhus VSK Aarhus
Aalborg/Nørresundby malerfirma A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U17 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 28.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Cafe Rindbæk B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Gullit's Hunde B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gullit's Hunde
KHIF B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Putins Snigskytter A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Åbygang B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U6 Blandet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lødag d. 29.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Skanderborg 1 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 2 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 3 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
U06 Hørning C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa

U7 Blandet  | Mixede

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 29.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Skanderborg U7_1 C Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg U7_2 C Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
HEI1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hørning IF 1. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 4. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 5. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 6. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 7. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
KHIF 1 C Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF 2 Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Skive IK Resen C Logo Skive IK Skive IK
Stavtrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stavtrup I. F.
Stavtrup 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stavtrup I. F.
Stavtrup 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stavtrup I. F.
Stavtrup Piger 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stautrup
Stavtrup Piger 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stautrup
Stjær Youngsters1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stjær Boldklub
Stjær Youngsters2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stjær Boldklub
Virup B Logo Virup IF Virup IF
Virup 2 B Logo Virup IF Virup IF
Virup 3 B Logo Virup IF Virup IF

U8 drenge  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 29.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
AGF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brabrand IF 1 B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Brabrand IF 2 C Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Bredballe B Logo Bredballe IF Bredballe IF
FC Skanderborg 1 C Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 2 C Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Hørning 1 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning 2 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning 3 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Kolt Hasselager A Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Skive IK Resen B Logo Skive IK Skive IK
Skive Ik Resen 1 C Logo Skive IK Skive IK

U8 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 29.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng

U9 drenge  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 29.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brabrand 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brabrand 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Egebjerg IF Heroes C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Egebjerg IF Stars B Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Hørning IF 1 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 4 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 5 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Lund if B Logo Lund if Lund if
Ry B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry fodbold
Ry 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry fodbold
Solbjerg IF B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Stautrup 1 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Stautrup 2 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
VRI1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VRI
VRI2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VRI
VSK Ellevang 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 29.12.2018

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted nisserne C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Rumpetterne C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Ry 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Ry 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold

Arrangør: Hørning Idræts Forening
Sted: Hørning idræts center
Adresse: Toftevej 53
Postnr: 8362
By: Hørning
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 14-12-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter