Deltagere til Djurslands Bank og Allingåbro Ungdoms Cup 2019

Ungdomsfodboldstævne i Allingåbro. Et af sæsonnens hyggeligste og sidste indefodboldsstævner afvikles i Allingåbro i marts 2019

U 10 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
TRIF 3 A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U 10 drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje ST'ere C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ST70
Gl. Estrup gartneri C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Helsted Fremad 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Langå IK C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
OIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
Rougsø FF C Logo Rougsø FF Rougsø FF
SIF Assentoft C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
TRIF 1 C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
U10-PFU05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05

U 11 drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 16. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Nord vest Djurs B Logo Rougsø FF Rougsø FF
Skødstrup 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U 11 drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 16. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
De Raske Drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gl. Estrup gartneri C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Hornslet IF C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Nord vest Djurs C Logo Rougsø FF Rougsø FF
Skødstrup 1 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U 12 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U 13 drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 15. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Smølferne C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Solbjerg IF 1 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Solbjerg IF 2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold

U 8 drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 9. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U 9 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad IF A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK

U 9 drenge C  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if / Vivild if 2 C Logo Allingåbro if Allingåbro if
Allingåbro if/Vivild if C Logo Allingåbro if Allingåbro if
Helsted Fremad IF C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hornbæk SF C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
KB 1 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Trojka/Team Nørreå C Logo IF Trojka IF Trojka
U9-PFU05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
VSK Ellevang 2 C Logo VSK Aarhus VSK Aarhus

U 9 PIGER  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 8. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted pigerne C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF

U10 drenge B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Galten FS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
Gammelgården 1 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Gammelgården 2 C Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK årgang 10 B Logo Hobro IK Hobro IK
Langå IK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
OIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
SIF Assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
TRIF 2 B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U11 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 16. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Skødstrup 3 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U12 drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Aif/NBK C Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
KHIF C Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Nord vest Djurs C Logo Rougsø FF Rougsø FF

U13 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 15. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 15. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
LIK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub

U5 dr/pi ( 3 mands )  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 9. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Vivild IF U5 Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U5 dr/pi ( 3 mands )  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 9. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U5 dr/pi ( 3 mands )  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 9. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 drenge (3 mands)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 9. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 5 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Skødstrup 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skødstrup SF

U6 drenge (3mands)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørddag d. 9. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad IF 1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Skødstrup 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skødstrup SF
Ørsted IF B Logo Rougsø FF Rougsø FF

U6 drenge( 3 mands )  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 9. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Skødstrup 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skødstrup SF
Vivild IF U6 Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
Ørsted IF C Logo Rougsø FF Rougsø FF

U6 PIGER  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 9. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad IF C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF

U7 dr ( 3 mands )  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 9 . marts

Holdnavn Niv Logo Klub
SMIFF U7 C Logo SMIFF SMIFF
Vivild IF C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U7 dr ( 3 mands )  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 9. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 dr ( 3 mands )  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 9. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Rougsø FF B Logo Rougsø FF Rougsø FF
Skødstrup SF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skødstrup SF
Skødstrup SF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skødstrup SF
Skødstrup SF 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skødstrup SF
Vivild IF B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
Vsk drengene B Logo Vsk Aarhus Vsk Aarhus

U7 drenge A - 5 mand  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 9. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK

U7 drenge B - 5 mand  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 9. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI4 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
U7-PFU05 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05

U7 drenge C - 5 mand  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
U7 drenge SIF assentoft 2 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
U7 drenge SIF Asssentoft 1 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Vivild IF C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U7 PIGER ( 3 mands )  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 9 . marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad IF C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF

U8 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 9. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje ST'ere C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ST70
HEI C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
KB 1 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Oif C Logo IF Fjorden IF Fjorden
Rougsø FF C Logo Rougsø FF Rougsø FF
SMIFF U8 C Logo SMIFF SMIFF

U8 PIGER  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 8. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad IF B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hornbæk SF B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Hornbæk SF 2 B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Ommersyssel if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel if
Rougsø FF B Logo Rougsø FF Rougsø FF
VSK Ellevang 1 B Logo VSK Aarhus VSK Aarhus

U9 PIGER  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 8. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro C Logo Allingåbro IF Allingåbro IF

U9 PIGER  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 8. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornbæk SF A Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening

Arrangør: Allingåbro IF
Sted: Allingåbro Hallen
Adresse: Halvej 4
Postnr: 8961
By: Allingåbro
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2019>
mationtofr
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 25-02-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter