Deltagere til FLEXA CUP 2019

Rårup GIF indbyder til hyggeligt stævne i Rårup Hallen. Flexa Cup er med præmier til alle.

Oldboys  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
#Guldholdet Senior B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
8520 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Arthur Andersen Transport B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Drible Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Fmb Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hatting-torsted C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Torsted
Rårup C Logo Rårup GIF Rårup GIF
Solbjergs drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Solbjerg IF
Torsted Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom

U10 (2009)  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AC BØNDERNE C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Ammitsbøl U10B B Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold
Bording 1 C Logo Bording if Bording if
Bording 2 C Logo Bording if Bording if
De kongeblå 1 A Logo Løsning if Løsning if
De kongeblå 2 C Logo Løsning if Løsning if
FC Horsens C Logo FC Horsens FC Horsens
FIFA BOYS B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hasta LA Victoria Siempre C Logo Gedved IF Gedved IF
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Horsens KFUM U10C C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Liverpool United B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Rårup Vest B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Rårup Øst C Logo Rårup GIF Rårup GIF
Sammenholdet B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
SIK 1 niv B B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 2 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Team Dsigns B Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Zamundas junior A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom

U11 (2008)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag for/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
aia-tranbjerg B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Gauerslund if B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Jelling FS B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
RAF Motors C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Sammenholdet Vest B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Sammenholdet Øst C Logo Rårup GIF Rårup GIF

U12 (2007)  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BarcaHammel B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Bm12 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
CMA BYG B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
dyrenesnetto B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
egetæpper B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HammelMadrid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HGF
Pommes Frites Gang B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Sammenholdet Vest B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Sammenholdet Øst C Logo Rårup GIF Rårup GIF
Team Attack B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Vamdrup IF C Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U6 (2013)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Grejs-Dalen IK B Logo Grejs IF Grejs IF
Hatting-Torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Horsens KFUM C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM

U7 (2012)  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Dalum IF 1 U6 A A Logo Dalum IF Dalum IF
Daugård IF C Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
Hatting-Torsted 1 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hornsyld 1 B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Hornsyld 2 Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Hornsyld 3 Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Hover 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Løsning IF C Logo Løsning IF Løsning IF
Rask Mølle 1 C Logo Rask Mølle & Omegns Idrætsforening Rask Mølle & Omegns Idrætsforening
Rask Mølle 2 C Logo Rask Mølle & Omegns Idrætsforening Rask Mølle & Omegns Idrætsforening
Rask Mølle 3 C Logo Rask Mølle & Omegns Idrætsforening Rask Mølle & Omegns Idrætsforening
Rårup C Logo Rårup GIF Rårup GIF
TIF/ØB C Logo Tørring IF Tørring IF

U8 (2011)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag for/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF U8 BC B Logo Bredballe IF Bredballe IF
FC Horsens 1 A Logo Fc Horsens Fc Horsens
FC Horsens 2 C Logo Fc Horsens Fc Horsens
HIF 1 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HIF 2 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HIF 3 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
MG&BK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MG&BK
Sammenholdet B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Skjold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SS Skjold

U9 (2010)  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
. C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AS if
AS iF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AS IF
BUF HORSENS B Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
BUF HORSENS 1 C Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
BUF HORSENS 2 C Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
De blå drenge B Logo Bredballe IF Bredballe IF
De Kongeblå 1 B Logo Løsning IF Løsning IF
De Kongeblå 2 C Logo Løsning IF Løsning IF
Egebjerg IF Stars B Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Gedved United C Logo Gedved IF Gedved IF
Hatting - Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting/Torsted C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hornsyld 1 Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Hornsyld 2 Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Lund if A Logo Lund if Lund if
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
SIK 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 2 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
SS Skjold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SS Skjold
Stjærnerne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stjær boldklub
VSF 2 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Østbirk IF C Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

Arrangør: Rårup GIF
Sted: Rårup Hallen
Adresse: Kirkedalsvej 53 Rårup
Postnr: 7130
By: Juelsminde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2019>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910

Frist: 28-01-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter