Deltagere til TPI REMA1000 CUP 2019

FYNS største åbne stævne for alle. Afholdes 11-13 og 18-20 januar 2019. I U8-U15 går alle videre til A+B slutspil. Sidste år deltog mere end 400 hold. Spilledato + ca. tidspunkt fastlagt for alle årgange. Mulighed for overnatning og bespisning.

U10 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. d.12 kl. 09-14

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 4 C Logo Dalum IF Dalum IF
Oks B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Rolfsted B Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening

U10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. d.19 kl. 11-17

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. d.12 kl. 10-16

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d.20 kl. 13-18

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 3 C Logo Dalum IF Dalum IF

U12 drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. d.19 kl. 11-18

Holdnavn Niv Logo Klub
Bm12 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Bm12 x B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 4 B Logo Dalum IF Dalum IF
Næsby 1 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OKS-Blå A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS-Rød A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS-Sort B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS-Stribet B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub

U12 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d.18 kl. 18-21

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d.13 kl. 12-19

Holdnavn Niv Logo Klub
NK biler A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. d.19 kl. 14-21

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. d.12 kl. 14-21

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF - Sort A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF- Pink A Logo Dalum IF Dalum IF
Fodboldfabrikken/OptimerIT A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby BK A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OKS Gul Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS Hvid Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS Rød Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub

U14 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d.18 kl. 19-23

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. d.12 kl. 15-24

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. d.19 kl. 15-22

Holdnavn Niv Logo Klub

U16 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d.11 kl. 18-21

Holdnavn Niv Logo Klub
Hoven AC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Mr. Chest & Co Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tredjeholdet A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U16 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. d.19 kl. 16-23

Holdnavn Niv Logo Klub

U17 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d.12 kl. 18-22

Holdnavn Niv Logo Klub
Hurtig Henriks Hær A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ta' bolden Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U19 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. d.12 kl. 20-24

Holdnavn Niv Logo Klub

U5 drenge (3 mands)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d 20 kl. 09-13

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 drenge (3 mands)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d.20 kl. 09-13

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 drenge (3 mands)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d.20 kl. 11-15

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 drenge (5 mands)  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn d. 13 kl. 09-15

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 3 C Logo Dalum IF Dalum IF
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB 1 A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 3 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Sanderum Boldklub 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 2 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

U8 piger (3 mands)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d.20 kl. 11-15

Holdnavn Niv Logo Klub
B1913 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1913

U9 drenge (5 mands)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. d.19 kl. 09-16

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allesø
B1913 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1913
Dalum IF 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
Sanderum A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

Arrangør: Tarup Paarup IF
Sted: Paarup Hallerne
Adresse: Paarupvej 21
Postnr: 5210
By: Odense NV
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 06-01-2019

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter