Deltagere til Tresu CUP

For 20. gang afholdes TRESU CUP et traditionsrigt stævne for U5-U12 piger og drenge, hvor fodbold, socialt samvær og gode oplevelser er i fokus. Til stævnet vil i opleve speak, goodiebags til alle hold, trofæer til de vindende hold og finale-indløb.

Drenge U10  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 2-3. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF C Logo Bjert IF Bjert IF
Dalby GF 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening

Drenge U11  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 2-3. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Vonsild FK 1 Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK 2 Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
ØSVN C Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

Drenge U12  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 2-3. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Bm12 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Kolding Boldklub 1 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub

Drenge U8  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 2-3. februar

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U9  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 2-3. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF C Logo Bjert IF Bjert IF
NB/SIF 1 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Vonsild FK 1 C Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK 2 C Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

Mix U5  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 26. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

Mix U6  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 26. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

Mix U7  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 26. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert 1 C Logo Bjert if Bjert if
Bjert 2 C Logo Bjert if Bjert if

Piger U 10  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 26-27. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U 12  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 26-27. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub

Piger U 9  | BG  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 26-27. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U11  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 26-27. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF C Logo Bjert IF Bjert IF
Dalby GF 1 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Ribe BK B Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub

Piger U8  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 26-27. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Fodboldtøserne Logo Bjert IF Bjert IF

Arrangør: Bjert IF
Sted: Bjert Hallen
Adresse: Engløkke 7
Postnr: 6091
By: Bjert
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 26-12-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter