Deltagere til Simon Kjær Cup 2019

Lund IF har fornøjelsen af, at invitere til Simon Kjær Cup i Lundhallen den 8, 9. & 10. marts 2019 for drenge og piger.

U10  | BC  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl U10 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
FC Horsens C Logo FC Horsens FC Horsens
Fredericia KFUM 1 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 2 Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Galten FS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hgf 1 C Logo Hammel gymnastik forening Hammel gymnastik forening
Horsens FS B B Logo Horsens FS Horsens FS
Horsens FS C1 C Logo Horsens FS Horsens FS
Horsens FS C2 C Logo Horsens FS Horsens FS
Hundslund 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hundslund 1
Lund IF 1 B Logo Lund if Lund if
Lund IF 2 B Logo Lund if Lund if
SIK 1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Skibet IF C Logo Skibet IF Skibet IF
Team EDC Horsens B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM

U11  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bryrup if B Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
FC Horsens 1 B Logo Fc Horsens Fc Horsens
FC Horsens 3 C Logo Fc Horsens Fc Horsens
Lund IF 1 C Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 C Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 3 C Logo Lund IF Lund IF
løsning if C Logo løsning if løsning if
RAF Motors 1 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
RAF Motors 2 C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM

U12  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Citroen Brædstrup B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Dyrenesnetto B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lund IF B Logo Lund IF Lund IF
Palles Bageri B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team Restudy B Logo Hedensted IF Hedensted IF
TIF/ØB C Logo Tørring IF Tørring IF
TRIF B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Vinding SF B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Xpressbudet.dk B Logo Hedensted IF Hedensted IF

U13  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
De lyserøde elefanter B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Filskov-Blåhøj IF C Logo Filskov IF Filskov IF
Fodboldtosserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lund IF 1 B Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 B Logo Lund IF Lund IF
Smølferne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub

U15  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U15  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF Logo Bredballe IF Bredballe IF
Hatting-Torsted 1 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 3 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Horsens KFUM C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Lund if 1 C Logo Lund if Lund if
Lund if 2 C Logo Lund if Lund if
Lyseng C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Solbjerg Stars Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold

U7  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Gårslev 1 C Logo Gårslev GF Gårslev GF
Hatting Torsted 3 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 4 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 5 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Lund IF 1 B Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 B Logo Lund IF Lund IF

U8  | BC  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De hurtige B Logo Lund IF Lund IF
Egebjerg IF C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Erritsø GIF 1 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Hatting Torsted B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 1 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
HIF 1 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HIF 2 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HIF 3 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Horsens KFUM B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
SIK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 3 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 3 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Skjold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SS Skjold

U9  | BC  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
. C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AS if
AGF Drengene B Logo Århus GF Århus GF
AS IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AS IF
De blå drenge B Logo Bredballe IF Bredballe IF
De Kongeblå B Logo Løsning IF Løsning IF
De Kongeblå 2 C Logo Løsning IF Løsning IF
Give Fremad B Logo Give Fremad Give Fremad
Hatting Torsted B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted 1 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted 2 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Jelling FS 1 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling FS 2 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Lindved GF C Logo Nørre Nebel Idrætsforening Nørre Nebel Idrætsforening
Lund IF 1 B Logo Lund if Lund if
Lund IF 2 B Logo Lund if Lund if
NBSIF C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
the Underdogs C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hundslund if
Østbirk IF C Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U9  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
Lund IF Logo Lund IF Lund IF
Lund IF A C Logo Lund IF Lund IF
VB-piger B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Ølsted 1 B Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening
Ølsted A B Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening

Arrangør: Lund IF
Sted: Lundhallen
Adresse: Skolevej 7C
Postnr: 8700
By: Horsens
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2019>
mationtofr
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 17-02-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter