Deltagere til 3. Gentofte Indoor Cup

3. Gentofte Indoor Cup. Futsal for årgang 2008, 2009, 2010, 2011 og 2012!

-  | -  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: -

Holdnavn Niv Logo Klub

U10A  | A  | Herrer/Drenge

30 bekræftede tilmeldinger,  6 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 16/2 - 12.00-17.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 S1 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Boldklubben Marienlyst A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Brøndby IF Blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF Gul A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Dalum IF A Logo Dalum IF Dalum IF
FC St. Pauli A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC St. Pauli
GFA Grå A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Greve Fodbold 1 A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev BK A1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvidovre IF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
IF Alliancen A Logo IF Alliancen IF Alliancen
Ikast FC A Logo Ikast FC Ikast FC
KB A1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Liverpool FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Liverpool FC
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby BK A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Malmø FF Blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Malmø FF
Malmø FF Vit A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Malmø FF
Manchester City A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Manchester City
OKS A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
PSV Eindhoven A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PSV Eindhoven
Reserveret til udenlandsk hold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SBI A Rød A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
SfB A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Skødstrup SF A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Talent Goals Academy (NL) A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Talent Goals Academy
Østerbro IF 1 A Logo Østerbro IF Østerbro IF

U10B  | B  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 16/2 - 09.00-11.45

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 M&M B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B1908 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
GFA Grå B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Greve Fodbold 1.b B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
HG 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev BK B1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK B2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
LSF2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby BK B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
SBI B Rød B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Sengeløse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Vallensbæk IF 1 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Virum-Sorgenfri Gul B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Virum Sorgenfri
Østerbro IF 2 B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U11A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 10/2 - 11.45-14.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Blå A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 Hvid A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndby IF Blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Ishøj IF A Logo ISHØJ IF ISHØJ IF
KB A2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Malmø FF Blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Malmø FF
Malmø FF Vit A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Malmø FF
Værløse B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U11B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 10/2 - 09.00-11.45

Holdnavn Niv Logo Klub
FFK B Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
GFA Grå B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi

U11C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 10/2 - 14.30-17.15

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908-3 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
BK Vest C Logo Boldklubben Vest Rødovre Boldklubben Vest Rødovre
GFA Sort C Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi

U7A  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 17/2 - 11.45-14.30

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1973 A Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Danmark B Logo Nørrebro United Nørrebro United
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Farum BK A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
GFA A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Greve Blå 1 A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
GVI Hold rød A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hellas 1 A Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
KIF 1 A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Køge Boldklub A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
LSF 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby 1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
PMC 1 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Sundby Boldklub A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U7B  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  6 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 17/2 - 09.00-11.45

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT ØST B B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B 1973 1 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B 1973 2 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B93 2012 JVM B B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Skjold 1 B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
EIF - LOOP B Logo Espergærde IF Espergærde IF
EIF - WTC B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Husum U7 B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
KIF 2 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
NBU - Cameroun B Logo Nørrebro United Nørrebro United
Sundby Boldklub B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Vestia 1 B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Vestia 2 B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Østerbro IF U6 B Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF U7 B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U7C  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 17/2 - 14.30-17.15

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT ØST C C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B 1973 1 C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B1973 2 C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B93 2012 JVM 1 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 blå/hvid 2 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Dragør 3 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Espergærde IF C Logo Espergærde IF Espergærde IF
GFA C Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Greve Blå 2 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
KIF3 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Køge Boldklub C1 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub C2 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub

U8A  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 17/2 - 11.45-14.30

Holdnavn Niv Logo Klub
BRØNDBYERNES IF 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farum Tigerne A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
GFA A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Golazo A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
HIF Rød A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIK1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hold 1 A Logo Espergærde IF Espergærde IF
Kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB 1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Ajax A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løveungerne 1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nørrebro United A Logo Nørrebro United Nørrebro United
Taastrup FC (1) A Logo Taastrup FC Taastrup FC
Østerbro IF 1 A Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 A Logo Østerbro IF Østerbro IF

U8B  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 17/2 - 09.00-11.45

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 Theis B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BRØNDBYERNES IF 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brønshøj Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
GFA B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
HIF Blå Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hold 1 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Hold 2 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Kastrup 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB 2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Barcelona Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løveungerne 2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Rødderne B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Sundby Boldklub U8B B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Vallensbæk IF 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U8C  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 17/2 -14.30-17.15

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Vest C Logo Boldklubben Vest Rødovre Boldklubben Vest Rødovre
BRØNDBYERNES IF 3 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brønshøj Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
HIF Gul Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Kastrup 3 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB 3 C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
PMC 2 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Vallensbæk IF 3 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 4 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vestegnen IF C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Østerbro IF 3 C Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 4 C Logo Østerbro IF Østerbro IF

U9A  | A  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9/2 - 11.45-14.30

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Blå A Logo Aakanden GF Aakanden GF
Amager FF A Logo Amager FF Amager FF
B93 - OK A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BM 1 A Logo Marienlyst Marienlyst
Brøndby IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BS72 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Albertslund BS 72
Fremad Amager A Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
GFA Future 09 A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Grå A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HUI 1 A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Hvidovre IF Tigere A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
KB1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Malmö FF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Malmö FF
Sengeløse A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Slagelse B&I 1 A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Svogerslev A Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Vallensbæk 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U9B  | B  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9/2 - 09.00-11.45

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Hvid B Logo Aakanden GF Aakanden GF
Allerød Blå B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Argentina B Logo Nørrebro United Nørrebro United
B93 - OK B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BM 2 B Logo Marienlyst Marienlyst
Brøndby IF 1 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Cameroun B Logo Nørrebro United Nørrebro United
FC Holte Hvid B Logo FC Holte FC Holte
Hvidovre IF Løver B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Ishøj 1 Logo ISHØJ IF ISHØJ IF
Jægersborg Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Ledøje Smørum 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Nif 2 B Logo Næstved IF Næstved IF
Orient Rød B Logo Orient GIF Orient GIF
Slagelse B&I 2 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Svogerslev B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Vallensbæk 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vanløse IF 3 B Logo Vanløse IF Vanløse IF

U9C  | C  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9/2 - 14.30-17.15

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Hvid C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B93 - OK C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Vest C Logo Boldklubben Vest Rødovre Boldklubben Vest Rødovre
Brøndby IF 3 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF 4 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
FC Holte C Logo FC Holte FC Holte
Hvidovre IF Pantere C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Ishøj 2 C Logo ISHØJ IF ISHØJ IF
Jægersborg C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Ledøje Smørum 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Orient Gul C Logo Orient GIF Orient GIF
Skjoldrødderne C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Vallensbæk 3 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Østerbro IF 3 C Logo Østerbro IF Østerbro IF

Arrangør: Gentofte Fodbold Akademi
Sted: Gentofte Hallen
Adresse: Ved Stadion 10
Postnr: 2820
By: Gentofte
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Futsal

<februar 2019>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910

Frist: 31-01-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter