Deltagere til Legende Cup 2018

LEGENDE CUP 2018 U13 Drenge Indendørs - Niveau B/C - Vinter 2018 Nu er der åben for tilmelding til årets legendariske indestævne eksklusivt for U13 drenge.

U-13 Drenge, B/C  | BC  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10:00-13:00

Holdnavn Niv Logo Klub
All Stars C Logo Dalum IF Dalum IF
Bad Boys C Logo Dalum IF Dalum IF
Bm C Logo Marienlyst Marienlyst
Campeones B Logo Dalum IF Dalum IF
EL:Con C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Otterup B & IK
Fjordager B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Legenderne B Logo Dalum IF Dalum IF
Okserne B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup B&IK B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Otterup B&IK 2 C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
SFB 1 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SFB 2 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SFB 3 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Støvlerne C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Søndersø BK 1 B Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
Søndersø BK 2 C Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
Team SEIDL C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Tordenstøvlerne B Logo Dalum IF Dalum IF
Vikingerne C Logo Dalum If Dalum If
Ødsted tømrer & snedker forretning C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Arrangør: Dalum IF
Sted: FKS-Hallen
Adresse: Tranehøjen 5
Postnr: 5250
By: Odense SV
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 02-12-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter