Deltagere til Fraugde Cup

Velkommen til Fraugde Cup 2018. Kom og deltag i et af Fyens mest populære julestævner første weekend i december. Kampprogram sendes ud ca. 4-7 dage før stævnet. Tilmeldingsfrist er 24. november 2018. Vi ses til en fantastisk weekend.

Dame senior  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 1. december

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 2. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Fraugde 1 B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 2 C Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 3 C Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
S.K.F.I.F B Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
U10 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
U10-2 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909

U10  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 2. december

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 2. december

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB 1 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Fraugde U11 B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Kværndrup BK C Logo Kværndrup BK Kværndrup BK
Otterup B&IK B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
S.F.B A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Scanstore A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 2. december

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 1. december

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 1 B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BM Boyz A Logo Marienlyst Marienlyst
De Unge Løver B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EGIF Erritsø A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Næsby 1 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sanderum BK A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

U12  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 1. december

Holdnavn Niv Logo Klub
BM Girlz B Logo Marienlyst Marienlyst
Otterup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Otterup

U13  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 1. december

Holdnavn Niv Logo Klub
B B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
BM Super Girlz B Logo Marienlyst Marienlyst

U13  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 1. december

Holdnavn Niv Logo Klub
BM Boyz A Logo Marienlyst Marienlyst
Fraugde B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 2 Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde e Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
NK biler B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 1. december

Holdnavn Niv Logo Klub

U14  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 1. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Fraugde 1 B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
næsby B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB ( tyrkis ) A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Otterup B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Otterup Stribet C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Team Odense B Logo Marienlyst Marienlyst

U15  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 1. december

Holdnavn Niv Logo Klub

U15  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 1. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Fraugde 1 B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 2 B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
OB ( grå) B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Team Flæk B Logo Horsens FS Horsens FS
Team Odense Q A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Årslev A Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U16  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 1. december

Holdnavn Niv Logo Klub

U16  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 1. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Fraugde 1 A Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 2 A Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
MDL5210 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Sanderum Boldklub A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

U8  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 2. december

Holdnavn Niv Logo Klub

U8  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 2. december

Holdnavn Niv Logo Klub

U9  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 2. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Nierne B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
S.K.F.I.F B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet S.K.F.I.F

U9  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 2. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Korup/Ubberud C Logo Korup IF Korup IF
Skt. Klemens B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skt Klemens Fangel Idrætsforening

Arrangør: Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Sted: Fraugde Hallen
Adresse: Stat-Ene-Vej 22
Postnr: 5220
By: Odense SØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 25-11-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter