Deltagere til Dahl Pedersen Pokal Cup (Løgstrup Pokal Cup)

Fra den 25 januar til den 03. februar 2019 blænder vi op for Dahl Pedersen Pokal Cup 2019. Der spilles i årgangene U8 til U16. Der er POKALER til alle deltagere, musik under stævnet, indløb i lys og røg samt masser af præmier i løbet af dagene.

U10B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 03.02 fra 11-14

Holdnavn Niv Logo Klub
Galten FS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
Løgstrup G&IF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
NUGF-1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF-2 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
SIK Resen 1 B Logo Skive IK Skive IK
Skødstrup SF B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSIF 1 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
ØBG Silkeborg B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Silkeborg B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U10C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 03.02 fra 08-11

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hgf 1 C Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
SIK Resen 2 Logo Skive IK Skive IK
SIK Resen 3 C Logo Skive IK Skive IK
VFF C Logo Viborg FF Viborg FF

U11A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 27.01 fra 14-17

Holdnavn Niv Logo Klub
Gutterne A Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
HA85 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Løgstrup G&IF 1 A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup G&IF 2 A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
North West united A Logo Thisted FC Thisted FC
Ravnsbjerg IF A Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Stoholm A Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
Team X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X Pro
Aalestrup IF Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U11B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 27.01 fra 11-14

Holdnavn Niv Logo Klub
Grenaa monkeys B Logo Grenaa FC Grenaa FC
HA85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
IF Alliancen 1 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Lystrup Logo Lystrup IF Lystrup IF
Løgstrup G&IF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
OGF 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
Team X Pro Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X Pro
Viborg Søndermarken B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U11C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 27.01 fra 08-11

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
IF Alliancen 2 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
IF Trojka C Logo IF Trojka IF Trojka
Lystrup 1 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Løgstrup G&IF C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Ravnsbjerg IF C Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Stoholm Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening

U12B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 26.01 fra 17-20

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans Champs 1 Logo Ans IF Ans IF
Ans Champs 2 B Logo Ans IF Ans IF
FC Danske Bank B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Løgstrup G&IF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF
Roslev Ik Logo Roslev Ik Roslev Ik
Rødkærsbro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro IF
Team X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X Pro
The Dream Team B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 26.01 fra 14-17

Holdnavn Niv Logo Klub
FHIF C Logo Feldborg Haderup IF Feldborg Haderup IF
Frederiks AIF C Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening
Løgstrup G&IF C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Overlund GF C Logo Overlund GF Overlund GF
Roslev Ik C Logo Roslev Ik Roslev Ik
SV 2018 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Soring-Voel
SV 2018 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Soring-Voel
Team X Pro Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X Pro
Aalestrup IF C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U13A/B  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 25.01 fra 20-22

Holdnavn Niv Logo Klub
Jysk Firmatøj/Craft A Logo Skive IK Skive IK
Løgstrup G&IF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
SMS fjends Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SMS fjends
Team X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X Pro
Tømrermester Larsson A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Vejgaards Drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13B/C  | BC  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 25.01 fra 17-20

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF C Logo Ans IF Ans IF
A-sport Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bonderøvene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spøttrup M.S
IF Trojka C Logo IF Trojka IF Trojka
Linde Boldklub C Logo Linde BK Linde BK
Løgstrup G&IF C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rødkærsbro IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro IF
Skørping C Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Struer drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14A/B  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 01.02 fra 20-22

Holdnavn Niv Logo Klub
Hernings drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
IK Vest B Logo I.K.Vest I.K.Vest
Løgstrup G&IF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
SMS fjends Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SMS Fjends

U14B/C  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 01.02 fra 17-20

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF C Logo Ans IF Ans IF
BMK C Logo BMK 90 BMK 90
Helsted Fremad 1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Løgstrup G&IF 1 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup G&IF 2 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
SMS fjends Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SMS Fjends

U15 Åben række  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 02.02 fra 14-17

Holdnavn Niv Logo Klub
Langå IK Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Langå IK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Løgstrup B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
SMS fjends Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SMS Fjends
TVS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS

U16 Åben række  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 03.02 fra 14-17

Holdnavn Niv Logo Klub
Chinos A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
IF Frem Skørping B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
IF Frem Skørping 2 B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
LGIF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
LIK 1 B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
LIK 2 B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
SUB88 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

U8B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 02.02 fra 11-14

Holdnavn Niv Logo Klub
Løgstrup G&IF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Markens drenge 1 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Markens drenge 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
OGF 1 C Logo Overlund GF Overlund GF
Resen 1 B Logo Skive IK Skive IK
Resen 2 B Logo Skive IK Skive IK
Svane drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
U8 NUGF B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken

U8C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 02.02 fra 08-11

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK årgang 12 C Logo Hobro IK Hobro IK
Løgstrup G&IF C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Markens drenge 3 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Markens drenge 4 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
OGF 2 C Logo Overlund GF Overlund GF
Roslev IK C Logo Roslev IK Roslev IK
Skive IK - Resen 1 C Logo Skive IK Skive IK
Skive IK - Resen 2 C Logo Skive IK Skive IK

U9B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 26.01 fra 11-14

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK Banditterne B Logo BMK 90 BMK 90
Farsø/Ullits IK B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Løgstrup G&IF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
OGF1 B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF2 B Logo Overlund GF Overlund GF
Stoholm Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
VFF FIFA B Logo Viborg FF Viborg FF
VFF Fortnite B Logo Viborg FF Viborg FF

U9C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 26.01 fra 08-11

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Logo Århus GF Århus GF
DIF C Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
Farsø/Ullits IK C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Løgstrup G&IF C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
NUGF 1 Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
SIK Resen 1 C Logo Skive ik Skive ik
SIK Resen 2 C Logo Skive ik Skive ik
Skive IK Aakjær C Logo Skive IK Skive IK
Stoholm C Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening

Arrangør: Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Sted: Løgstrup Hallen
Adresse: Vordevej 1
Postnr: 8831
By: Løgstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 21-01-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter