Deltagere til Markon Craft Cup i VRI 2019

Stævnet er fyldt op. Stævnet med præmier til alle! VRI har sammen med hovedsponsor MARKON CRAFT fornøjelsen af at indbyde til udendørs fodboldstævne for årgangene U5 - U12 (drenge og piger). Alle kampe spilles på baneanlægget ved Bellevuehallerne.

U10KB femmands  | B  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI pigerne B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lystrup 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Sejs Svejbæk IF B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs Svejbæk IF B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Trelde Logo Trelde Gymnastik- og Idrætsforening Trelde Gymnastik- og Idrætsforening
TRIF 1 B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF 2 B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Vejlby Skovbakken Aarhus B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK
Aabyhøj IF B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U10KB ottemands  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10MA femmands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hørning IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Stavtrup I.F. A Logo Stautrup IF Stautrup IF
TRIF 2 A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10MB femmands  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Galten FS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lystrup 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Sabro if 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro if
Sabro if 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro if
Stavtrup I.F. 1 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Stavtrup I.F. 2 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
TST1 B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
Aarhus Fremad B Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U10MB ottemands  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft vikings B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
FIFA BOYS B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hobro IK årgang 10 B Logo Hobro IK Hobro IK
Horsens fS B Logo Horsens FS Horsens FS
Hørning IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
KHIF U10 Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Ry Fodbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Solbjerg fodbold B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aarhus Fremad B Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U10MC femmands  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Christiano-gutterne C Logo Gedved IF Gedved IF
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
TST2 C Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
VRI C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U11KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Stensballe A Logo Stensballe IK Stensballe IK
VRI U11 A Fortnite A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U11MB  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Horsens KFUM B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Hørning 1 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Stensballe B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Viby If B Logo Viby IF Viby IF
VSK Aarhus B Logo VSK Aarhus VSK Aarhus

U11MC  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft U11 C Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Galten U11 C Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Lyseng 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
TRIF 1 C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
VRI U11 CSGO C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U12KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Skødstrup B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U12MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De blå aber A Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
LIF U12 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
VRI 1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK Aarhus A Logo VSK Aarhus VSK Aarhus
Åbyhøj U12-1 A Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U12MB  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hornslet If B Logo Hornslet If Hornslet If
Team Attack B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
TMG B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Åbyhøj U12-2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12MC  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA-Tranbjerg C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AIA-Tranbjerg
LIF U12 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Solbjerg IF C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
VRI 3 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK Aarhus C Logo VSK Aarhus VSK Aarhus

U5  | -  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF C Logo Århus GF Århus GF
HEI Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Lund IF 1 C Logo Lund IF Lund IF
Lyseng 1 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 2 Logo IF Lyseng IF Lyseng
SSF1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TMIF Logo Todbjerg-Mejlby Idrætsforening Todbjerg-Mejlby Idrætsforening
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Vri 4 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
vri 5 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U6  | -  | Mixede

34 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
Anfield B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
BMI 1 Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
BMI 2 Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 5 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF 1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 3 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HU6 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
KB B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
KB1 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Liverpool FC B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Lyseng 1 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 2 C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 3 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 1 Logo Lystrup if Lystrup if
Lystrup 2 Logo Lystrup if Lystrup if
Låsby Boldklub C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Låsby Boldklub
Låsby U6 II Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Låsby Boldklub
Skødstrup SF 1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 4 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TMIF C Logo Todbjerg-Mejlby Idrætsforening Todbjerg-Mejlby Idrætsforening
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 4 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aarhus Fremad U6 #1 C Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad
Aarhus Fremad U6 #2 C Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U7 femmands  | -  | Mixede

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gedved United Logo Gedved IF Gedved IF
HEI1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hobro Ik A Logo Hobro IK Hobro IK
Hørning 1. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning 2. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning 3. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning 4. B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Lyseng U7 piger C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 3 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Stautrup 2 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Stautrup 3 C Logo Stautrup IF Stautrup IF
Stavtrup 1 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Tst 1 B Logo tst/Sabro tst/Sabro
Tst 2 B Logo tst/Sabro tst/Sabro
Tst 3 B Logo tst/Sabro tst/Sabro
Tst 4 B Logo tst/Sabro tst/Sabro
vorup fb B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vorup FB
VRI 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
ØBG Buskelund 1 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U7 tremands  | -  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF 1 B Logo Århus GF Århus GF
AGF 2 Logo Århus GF Århus GF
Helsted 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted Fremad
Helsted 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted Fremad
Låsbu U7 I C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Låsby Boldklub
Låsby U7 II Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Låsby Boldklub
Sabro if 1 B Logo tst/Sabro tst/Sabro
Sabro if 2 Logo tst/Sabro tst/Sabro
Sejs Svejbæk IF B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs Svejbæk IF B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs Svejbæk IF B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs Svejbæk IF B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Skødstrup SF 1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Team C.D Auto Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
Vorup FB piger B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
VRI 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI pigerne B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG_1 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG_2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
sabro if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sabro if
VB C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
VRI - Piger Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VRI

U8MA  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad 1 A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Ry 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
SIK Viborg A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SSF1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VRI - Drenge - Hold 3 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VRI

U8MB  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA 1 B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lyseng 2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 4 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
SSF3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TST B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
Viby IF Hold B B Logo Viby IF Viby IF
VRI - Drenge - Hold 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VRI
VSK 1 B Logo VSK Aarhus VSK Aarhus
VSK 3 B Logo VSK Aarhus VSK Aarhus
ØBG 1 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U8MC  | C  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA 3 C Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad 2 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Lyseng 3 C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 3 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Ry 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
SSF4 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF5 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Viby IF Hold C C Logo Viby IF Viby IF
VRI - Drenge - Hold 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VRI
VSK 2 C Logo VSK Aarhus VSK Aarhus
ØBG 2 C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
Østbirk IF C Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U9KB  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted pigerne B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HOG_3-U9_piger B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Risskov Power Girls A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Stavtrup IF U9 Piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stavtrup IF
Stavtrup IF U9 Piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stavtrup IF

U9MA  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Drengene A Logo Århus GF Århus GF
Brabrand IF A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Bredballe IF A Logo Bredballe if Bredballe if
Dalum IF 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 4 A Logo Dalum IF Dalum IF
Hatting / Torsted 1 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Lystrup IF 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9MB  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand IF B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Bredballe IF B Logo Bredballe if Bredballe if
Dalum IF 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
Hatting / Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Helsted Fremad IF B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Lystrup IF 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Randers Freja U9 B B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
VRI Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9MC  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand IF C Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Gedved United C Logo Gedved IF Gedved IF
HEI C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK C Logo Hobro IK Hobro IK
Lystrup IF 3 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Randers Freja C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
U9-PFU05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
VRI Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

Arrangør: Vejlby-Risskov Idrætsklub
Sted: VRI, Bellevuehallerne
Adresse: Vestre Strandallé 170
Postnr: 8240
By: Risskov
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2019>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 14-06-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter