Deltagere til HIF - Medaljestævne d.19-20 januar

Hvidovre Idrætsforening inviterer til indendørsstævne med bander og FUTSAL bold, for drenge Mikro- og Børnehold, U6-U9 lørdag d.19 og søndag d.20 januar 2019. Tilmeldingsgebyret er KUN 250,- pr. hold (medaljer til alle)

U6 - lørdag kl.11-13  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d.19/1 kl.11-13

Holdnavn Niv Logo Klub
BK FIX 3 Logo Boldklubben Fix Boldklubben Fix
Fix 1 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix 2 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
HIF Tigere Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
KB Q4 - 1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Q4 - 2 C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
NBU ENGLAND A B Logo Nørrebro United Nørrebro United
Valby Boldklub Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Valby Boldklub Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Østerbro IF 3 C Logo Østerbro IF Østerbro IF

U6 - lørdag kl.9-11  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d.19/1 kl.9-11

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Blå Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1903 Geparderne Logo B1903 B1903
B1903 Løverne Logo B1903 B1903
B1903 Tigerne Logo B1903 B1903
B93 - 1 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 - 2 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Skjold 2 Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Dragør1 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør2 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA2000. 1 Logo FA 2000 FA 2000
FA2000. 2 Logo FA 2000 FA 2000
FA2000. 3 Logo FA 2000 FA 2000
FA2000. 4 Logo FA 2000 FA 2000
HIF Giraffer Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF Løver Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Vestia Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Østerbro IF 1 A Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 A Logo Østerbro IF Østerbro IF

U7 - søndag kl.11-13  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d.20/1 kl.11-13

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 2012 JVM 1 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 2012 JVM A C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
HIF 3 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Kastrup 2 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup 3 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB - Ninjaer Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U7 Q2 - 2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lundegården 1 B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Lundegården 2 Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Lyngby 1 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 3 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 4 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Stenløse BK 1 B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse BK 2 B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Vestia 1 B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Vestia 2 B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Vestia 3 B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U7 - søndag kl.9-11  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d.20/1 kl.9-11

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Avarta 2 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
BK Vest B Logo Boldklubben Vest Rødovre Boldklubben Vest Rødovre
Greve Blå 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå 3 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HIF 1 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF 2 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Kastrup 1 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB - Raketterne Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lundtofte 1 C Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
Lundtofte 2 C Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
Lundtofte 3 C Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
NFC Barcelona Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Sundby Boldklub 1 A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby Boldklub 2 B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Tårnby FF 1 C Logo Tårnby FF Tårnby FF
Tårnby FF 2 C Logo Tårnby FF Tårnby FF

U8A- lørdag kl.13-15  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d.19/1 kl.13-15

Holdnavn Niv Logo Klub

U8A- lørdag kl.15-17  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d.19/1 kl.15-17

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Friheden A Logo Boldklubben friheden Boldklubben friheden
Fremad Valby U8 A A Logo Fremad Valby Fremad Valby
HIF Rød A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF Rød 2 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Ishoj Hold 1 Logo ISHØJ IF ISHØJ IF
Sultne løver A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U8BC-lørdag kl.13-15  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d.19/1 kl.13-15

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Skjold Hvid B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
BK Skjold Rød C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
BK Skjold Sort C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
HIF Blå Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Ishøj Hold 2 Logo ISHØJ IF ISHØJ IF
Løver på lur B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løvernes konger B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Super talent er en 1 B Logo If Bytoften If Bytoften
Supertalenterne 2 B Logo IF Bytoften IF Bytoften
Vallensbæk IF 1 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8BC-lørdag kl.15-17  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d.19/1 kl.15-17

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagsværd 1 B Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Bagsværd 2 B Logo Bagsværd boldklub Bagsværd boldklub
Bagsværd 3 B Logo Bagsværd boldklub Bagsværd boldklub
Fremad Valby U8 B C Logo Fremad Valby Fremad Valby
Fremad Valby U8 B C Logo Fremad Valby Fremad Valby
HIF Blå 2 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF

U9A- søndag kl.13-15  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d.20/1 kl.13-15

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Holte A Logo FC holte FC holte
Hvidovre IF Geparder A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF Tigere A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Jægersborg A Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Østerbro IF 1 A Logo Østerbro IF Østerbro IF

U9A- søndag kl.15-17  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d.20/1 kl.15-17

Holdnavn Niv Logo Klub

U9BC-søndag kl.13-15  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d.20/1 kl.13-15

Holdnavn Niv Logo Klub
FC holte blå B Logo FC holte FC holte
FC Holte Hvid C Logo FC holte FC holte
Hvidovre IF Løver B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF Pantere C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Nødebo C Logo Nødebo IF Nødebo IF
Skjoldrødderne C Logo Boldklubben skjold Boldklubben skjold

U9BC-søndag kl.15-17  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d.20/1 kl.15-17

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Græshopperne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Boldklubben
Hekla U9 A B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla U9 B B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla U9 C C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hvidovre IF Leoparder C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF Pumaer B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Jægersborg C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB2010D B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Skjoldspurt C Logo boldklubben skjold boldklubben skjold
Østerbro IF 2 C Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 3 C Logo Østerbro IF Østerbro IF

Arrangør: Hvidovre IF
Sted: Dansborghallen
Adresse: Sollentuna allé 1-3
Postnr: 2650
By: Hvidovre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 12-01-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter