Deltagere til Møllehøj Indoor 2019

Fantastisk populært børne- og ungdomsstævne med anerkendelse og indiv. præmier til alle. Medaljer (til og med U9). Styrk dine spilleres selvtillid og deltag ved Møllehøj Indoor. Bruunshåb ved Viborg

U13 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør; Ca. 12.10-14.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Fuld drengerøv B Logo Viborg FF Viborg FF
Harlev IK C Logo Harlev IK Harlev IK
Knejterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
LIK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Løgstrup B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Mejrup GU B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Rødkærsbro IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro IF
Rødkærsbro U12 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro IF

U15 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør; Ca. 17.45-21.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BT/SVIF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Drengerøvs Army Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team AIF/KKIK C Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening
TVS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
Ultra Sweat B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn; Ca. 15.00-18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BT/SVIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Løgstrup G&IF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
NUGF 2 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 3 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
SIK B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Sjørslev/Demstrup 1 C Logo Sjørslev-Demstrup Idrætsforening Sjørslev-Demstrup Idrætsforening
Sjørslev/Demstrup 2 C Logo Sjørslev-Demstrup Idrætsforening Sjørslev-Demstrup Idrætsforening

U11 P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre; ca. kl. 16.00-18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne B Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening
BT/SVIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bøllerne B Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening
Cool girls B Logo Team Viborg Team Viborg
OGF B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF B Logo Overlund GF Overlund GF
Sjørslev C Logo Sjørslev-Demstrup Idrætsforening Sjørslev-Demstrup Idrætsforening

U13 P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre; ca. kl. 18.00-21.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BT/SVIF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nugf C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nugf
Vildbjerg SF A Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF

U14 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør; Ca. 14.20-17.30

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BT/SVIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kolds piger Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Løgstrup G&IF 1 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup G&IF 2 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening

U6 Mix  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør; Ca. kl. 8.30-09.40

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Houlkær C Logo Houlkær IF Houlkær IF
Ikast FC B Logo Ikast FC Ikast FC
Ikast FC 2 B Logo Ikast FC Ikast FC
Nørremarken 1 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Nørremarken 2 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken

U7 Mix  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør; Ca. 09.50-12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF2 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Houlkær 1 Logo Houlkær IF Houlkær IF
Houlkær 2 Logo Houlkær IF Houlkær IF
Team C.D Auto B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TVS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
TVS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS

U8 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn; Ca. 8.30-11.15

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerringbro Tigers B Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
BMK 1 C Logo BMK 90 BMK 90
BMK 2 C Logo BMK 90 BMK 90
BT/SVIF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BT/SVIF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Løgstrup C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup United B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Overlund GF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U9 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn; Ca. 11.45-14.30

Holdnavn Niv Logo Klub
BT SVIF 1 B Logo Bruunshåb-Tapdrup Idrætsforening Bruunshåb-Tapdrup Idrætsforening
BT SVIF 2 B Logo Bruunshåb-Tapdrup Idrætsforening Bruunshåb-Tapdrup Idrætsforening
BT SVIF 3 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
OGF1 B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF2 B Logo Overlund GF Overlund GF
Sjørslev/Demstrup C Logo Sjørslev-Demstrup Idrætsforening Sjørslev-Demstrup Idrætsforening

Arrangør: Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Sted: Møllehøj Hallen Bruunshåb
Adresse: Bruunshåbvej 25
Postnr: 8800
By: Viborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 28-12-2018


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter