Deltagere til Bilka Cup

Syddanmarks største præmiestævne med over 1700 spurtpræmier på 2 dage!

U10 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
EFB 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
EFB 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
goodboys A Logo Varde IF Varde IF
SUBK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skærbæk ungdoms boldklub

U10 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EFB 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
EFB 4 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
Henne Strand B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jerne IF 1 B Logo Jerne IF Jerne IF
Jerne IF 2 B Logo Jerne IF Jerne IF
Spangsbjerg IF 1 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Starup UIF B Logo Starup UIF Starup UIF
Tarp 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarp B
Tønder SF B Logo Tønder SF Tønder SF

U10 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Jerne IF 3 C Logo Jerne IF Jerne IF
Næsbjerg C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Spangsbjerg IF 2 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SUBK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skærbæk Ungdoms boldklub
Sønderborg Fremad 2 C Logo sønderborg fremad sønderborg fremad
Tarp 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarp B

U10 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Askov B Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Fanø Pigerne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fanø Boldklub
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Ribe BK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ribe BK
Varde IF B Logo Varde IF Varde IF
VB Piger B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U11 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ribe A Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub

U11 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bedre end Barca B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ribe B Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Rødderne fra Sønderris B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Spangsbjerg IF 1 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U11 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Sædding-Guldager IF C Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF

U11 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bv´s piger C Logo Boldklubben Vestkysten Boldklubben Vestkysten
GB B Logo Gredstedbro Boldklub Gredstedbro Boldklub
HTS 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
HTS 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
Ribe BK B Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub

U12 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Spangsbjerg IF A Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U12 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De Gule Lyn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De røde djævle B Logo Jerne IF Jerne IF
Hjerting IF B Logo Hjerting IF Hjerting IF
HKB81 B Logo Høje Kolstrup B81 Høje Kolstrup B81
Horsens nord B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening
Smølferne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SPURS BOYS II B Logo Vejen SF Vejen SF
Sædding-Guldager IF B Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF

U12 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Horsens nord C Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening
Næsbjerg/ Årre C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Spangsbjerg IF C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Sædding-Guldager IF C Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
Sædding-Guldager IF 2 C Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF

U12 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
skærbæk 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet skærbæk

U13 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De fantastiske 5 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FIlskov-Blåhøj IF C Logo Filskov IF Filskov IF
skærbæk 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet skærbæk
skærbæk 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet skærbæk
Smølferne C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Spangsbjerg IF 3 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U13 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramming B C Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
EfB U6 1 Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EfB U6 2 Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Spangsbjerg IF 1 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 3 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Sønderris Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sønderris
Sønderris1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sønderris
Sønderris2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sønderris

U7  | U7  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramming 1 Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Bramming 2 C Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
EFB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
EFB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
EFB 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
EFB 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EFB
EIS Thunder B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Esbjerg IF92 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF92
Harte Logo Harte G&IF Harte G&IF
Kvaglund IF Logo Kvaglund IF Kvaglund IF
Mot gu 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mot gu
Ribe Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe 2 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Spangsbjerg IF 1 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 3 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 4 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 5 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U8 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AMUI A Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Bramming 1 A Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Bramming 2 Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
EFB 1 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Spangsbjerg if A Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Sønderris 1 A Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Varde if A Logo Varde if Varde if

U8 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EFB 2 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EFB 3 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Esbjerg IF 92 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
Gredstedbro Boldklub B Logo Gredstedbro Boldklub Gredstedbro Boldklub
Jerne if B Logo Jerne if Jerne if
Næsbjerg RUI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Næsbjerg RUI
Realmæglerne - Erling Nielsen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U8 C  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Agerskov U/8 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Agerskov UF
EIS Thunder C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Esbjerg IF 92 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
SGI 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGI
SGI 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGI
Skærbæk C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skærbæk ubk
Spangsbjerg if C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Sønderris 2 C Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Toftlund C Logo Toftlund IF Toftlund IF
Varde if 2 C Logo Varde if Varde if

U9 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EFB 1 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EFB 2 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
KB 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
SHN / ULFBORG A Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
Skærbæk UBK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skærbæk UBK

U9 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EFB 3 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EIS Thunder B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Esbjerg IF 92 U-9 B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
Ribe BK 1 B Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 2 B Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub

U9 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Agerskov U/9 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Agerskov UF
Esbjerg IF 92 nU-9 C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
Tjæreborg C Logo Tjæreborg IF Tjæreborg IF
Tjæreborg 2 C Logo Tjæreborg IF Tjæreborg IF
U9drenge Bramming C Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub

Arrangør: Spangsbjerg IF
Sted: EFI-hallerne
Adresse: Sportsvej 21
Postnr: 6705
By: Esbjerg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2019>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910

Frist: 25-01-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter