Deltagere til HIF - Medaljestævne d.9-10 februar

Hvidovre Idrætsforening inviterer til indendørsstævne med bander og FUTSAL bold, for drenge Mikro- og Børnehold, U6-U9 lørdag d.9 og søndag d.10 februar 2019. Tilmeldingsgebyret er KUN 250,- pr. hold (medaljer til alle)

U6 - lørdag kl.11-13  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
1.13 - Skjold - Blå B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
1.13 - Skjold - Grøn Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
1.13 - Skjold - Orange Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
1.13 - Skjold - Rød Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Banditterne Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
EIF C Logo Espergærde IF Espergærde IF
FC Ærterne Logo Taastrup FC Taastrup FC
HIF Geparder Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF Pumaer Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF Tigere Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Vanløse IF B Logo Vanløse IF Vanløse IF

U6 - lørdag kl.9-11  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Blå C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B93 - 1 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 - 2 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Dragør 1 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 3 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FB 1 - Banditterne Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Hellas Geparder Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hellas Løver Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hellas Tigre Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
HIF Giraffer Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF Løver Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
KB Q4 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby Boldklub 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby Boldklub 2 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby Boldklub 3 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Skjold 2 Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Vestia Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U7 - søndag kl.11-13  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Juventus Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AB Man United Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Annisse's drenge 1 Logo Annisse fodbold Annisse fodbold
Annisse's drenge 2 Logo Annisse fodbold Annisse fodbold
B93 2012 JVM 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
B93 2012 JVM A C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
Brønshøj B B Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
Brønshøj C C Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
FA 2000 1 Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 2 Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 3 Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 4 Logo FA 2000 FA 2000
Farum 1 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum 2 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HIF 3 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF 4 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Vallensbæk 3 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 4 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U7 - søndag kl.9-11  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Blå B Logo Aakanden GF Aakanden GF
Avarta 1 Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Avarta 2 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Avarta 3 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
BK Vest B Logo Boldklubben Vest Rødovre Boldklubben Vest Rødovre
Brønshøj A A Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
EIF - LOOP B Logo Espergærde IF Espergærde IF
EIF - WTC B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Hellas 1 Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hellas 2 Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hellas 3 Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
HIF 1 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF 2 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Kastrup 1 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup 2 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Vallensbæk 1 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8A- lørdag kl.13-15  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8A- lørdag kl.15-17  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HIF Rød 2 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF

U8BC-lørdag kl.13-15  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Hvid B Logo Aakanden GF Aakanden GF
Falkene C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Fix 1 A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix 2 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix 3 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
HIF Blå Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF Rød Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
SGIF U8 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
Stefan U8 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Boldklubben Stefan
Stefan X B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Boldklubben Stefan
Supertalenterne 1 B Logo If bytoften If bytoften
Supertalenterne 2 B Logo IF Bytoften IF Bytoften

U8BC-lørdag kl.15-17  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HIF Blå 2 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF

U9A- søndag kl.13-15  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9A- søndag kl.15-17  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9BC-søndag kl.13-15  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HIK blå Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk Blue Fighters A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk
Holbæk Blue Jeans B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk
Hvidovre IF Geparder A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF Løver B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF Pantere C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF Tigere A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
IF Bytoften C Logo IF Bytoften IF Bytoften

U9BC-søndag kl.15-17  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvidovre IF Leoparder C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF Pumaer B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF

Arrangør: Hvidovre IF
Sted: Dansborghallen
Adresse: Sollentuna allé 1-3
Postnr: 2650
By: Hvidovre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2019>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910

Frist: 02-02-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter