Deltagere til Super Brugsen Cup 2019

Indendørs stævne i Tølløse på midtsjælland. Flotte pokaler til ALLE finalehold optil U13 og personlige præmier fra U14 og op. " Gå Hjem " poser til ALLE hold.

U10 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 3/3-19 morgen

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 drenge  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 2/3-19 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De stribede A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
FC Nakskov 1 A Logo FC Nakskov FC Nakskov
FC Nakskov 2 B Logo FC Nakskov FC Nakskov
fc storebælt Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gevninge C Logo Gevninge IF Gevninge IF
HGB Blå C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB Gul C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Raklev A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RB1906 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Såby FC Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet såby
Såby IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet såby
Tølløse C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tølløse 2 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tølløse Tigers C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Værløse B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U12 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 2/3-19 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B. B. SMEDESERVICE B Logo Raklev GI Raklev GI
Jazzmizzerne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ringsted drengene C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Såby FC C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet såby
Såby IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet såby
VB Champs C Logo Vipperød bk Vipperød bk

U13 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 3/3-19 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Skælskør 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør B&I
Skælskør 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør B&I

U13 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 3/3-19 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Pretty girls B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
T.O.F B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U14 Drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 1/3-19 aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Blue City B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk Sportsakademi B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Høng Hvid B Logo Høng GF Høng GF
RB 1906 Blå B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 1906 Hvid B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 1906 Røde B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
The Boys Are Back C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VSB-1 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
VSB-2 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Wifi B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 1/3-19 aften

Holdnavn Niv Logo Klub
HG Pigerne B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Murerfirmaet Håndlangeren B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG Herleufsholm GF

U15 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 2/3-19 aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Alt for Damerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Cencio B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Fys Roskilde A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde kfum
Tølløse BK Hvid B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tølløse BK Rød B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U16 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 3/3-19 aften

Holdnavn Niv Logo Klub
3 kampe og i bad B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Amager A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 2791
Amager 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 2791
Amager 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet 2791
EU Supply B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Team Næver B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tølløse BK Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Øllebølle C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U7 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 3/3-19 morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Holbæk 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HB&I
Holbæk 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HB&I
Roskilde KFUM hvid Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM hvid Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Saaby U7 C Logo Saaby Fodbold Saaby Fodbold
Tølløse BK Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U8 Drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 2/3-19 morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
1C suså C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
B73, 1 B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Banditerne C Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
Bramsnæs banditerne C Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
Bramsnæs fb banditerne 2 C Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
Karlslunde IF C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Lynge-Broby C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
NFC Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
RB1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Rød 1 C Logo Glostrup FK Glostrup FK
Solrød B Logo Solrød FC Solrød FC
tbk rødderne C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U9 drenge  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 3/3-19 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
FC Lejre 1 C Logo FC Lejre FC Lejre
FC Lejre 2 C Logo FC Lejre FC Lejre
FC Lejre 3 C Logo FC Lejre FC Lejre
FK Odsherred C Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
Hvalsø IF B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
KB 2010 D A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Stenlille IF C Logo Stenlille IF Stenlille IF
tbk rødderne C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
tbk rødderne 1 Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Team Skensved C Logo Skensved IF Skensved IF
Tuse if B Logo Tuse IF Tuse IF
Viby`s drenge C Logo Viby Idrætsforening Viby Idrætsforening

Arrangør: Tølløse Boldklub
Sted: Tølløse hallen
Adresse: Sportsvej 2
Postnr: 4340
By: Tølløsse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2019>
mationtofr
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 16-02-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter