Deltagere til Sportigan Kolind Cup

Traditionsrigt indendørs fodboldstævne. Spillestedet er Kolind+ / Kolind Hallen. Stævnet afholdes fredag, lørdag, søndag i de 2 weekender omkring uge 7 (vinterferien). Tilmeldinger foretaget direkte via mail kan ikke ses i dette system.

Damesenior - 16/2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Herresenior - 16/2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gutterne fra GRO B Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening Kolind Pederstrup Idrætsforening

Oldboys o/32 år-16/2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Drible Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Hjarbæk Kro A Logo Ravnstrup KFUM Ravnstrup KFUM

Oldboys o/40 år-16/2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Arthur Andersen Transport ApS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Drible Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Fjorden IF Logo IF Fjorden IF Fjorden

U10 Drenge - 9/2  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF/Vivild if B Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
Ikast FC B Logo Ikast FC Ikast FC
Rougsø FF B Logo Rougsø FF Rougsø FF
SIF Assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skødstrup SF B1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF B2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF B3 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TRIF 1 C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
VIF B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U10 Drenge - 9/2  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Skødstrup SF A1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TRIF 2 A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U10 Piger - 17/2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge - 9/2  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge - 9/2  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Nord vest Djurs B Logo Rougsø ff Rougsø ff

U11 Piger - 17/2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Ommersyssel IF 1 A Logo Ommersyssel IF Ommersyssel IF
Ommersyssel IF 2 C Logo Ommersyssel IF Ommersyssel IF
ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U12 Drenge - 9/2  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De blå og sorte C Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
Gl. Estrup Gartneri 1 B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Gl. Estrup Gartneri 2 B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Glenn’s drenge B Logo Nørager boldklub Nørager boldklub
Nord vest Djurs C Logo Rougsø ff Rougsø ff
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
TRIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF

U12 Drenge - 9/2  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
MadXpressen A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 Piger - 17/2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Drenge - 8/2  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Drenge - 8/2  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Piger - 17/2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
IFA C Logo IF Alliancen IF Alliancen

U14 Drenge - 8/2  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Drenge - 8/2  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Langå IK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Sif Assentoft B Logo Sif Assentoft Sif Assentoft

U14 Piger - 17/2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 Drenge - 15/2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Østdjurs 91 C Logo Østdjurs 91 Østdjurs 91

U15 Piger - 17/2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U16 Drenge - 15/2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
trippel X B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U17 Drenge - 15/2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Drenge/Piger-10/2  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro C Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
HEI 1 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hornslet IF 1 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF 2 C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Tvebakkerne 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF. Alliancen
Tvebakkerne 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF. Alliancen
Ørsted IF B Logo Rougsø FF Rougsø FF
Ørsted IF C Logo Rougsø FF Rougsø FF

U7 Drenge/Piger-10/2  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro C Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
HEI1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI3 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI4 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI5 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Rougsø FF B Logo Rougsø FF Rougsø FF
Tvebakkerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF. Alliancen
Virup 1 B Logo Virup IF Virup IF
Virup 2 B Logo Virup IF Virup IF
vorup fb B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vorup FB

U8 Drenge - 10/2  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning IF B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Rougsø FF C Logo Rougsø FF Rougsø FF

U8 Drenge - 10/2  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
VIF/AIF A Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U8 Piger - 17/2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge - 10/2  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Auning IF 2 C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Puslingerne C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Rougsø FF B Logo Rougsø FF Rougsø FF
VIF/AIF C Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
VIF/AIF B Logo Allingåbro IF Allingåbro IF

U9 Drenge - 10/2  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad IF A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hornslet IF 1 A Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF 2 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF 3 C Logo Hornslet IF Hornslet IF

U9 Piger - 17/2  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted pigerne C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF

Arrangør: Kolind Pederstrup Idrætsforening
Sted: Kolind+ / Kolind Hallen
Adresse: Bugtrupvej 33
Postnr: 8560
By: Kolind
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2019>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910

Frist: 20-01-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter